Nüüd saad laenu taotleda kodust lahkumata!

Uuele kliendile esimene laen kuni 1000€

 

Kiirlaen

Kuni 600 €
  • Uuele kliendile kuni 250€ laenutasuga 1 euro
  • Laenu periood kuni 60 päeva

Kui vajad kiirelt lisaraha, et ootamatute kohustustega toime tulla, siis võib parimaks lahenduseks olla Ferratumi kiirlaen. Kiirlaen on lahendus, kui vajad kiiret ja diskreetselt lisaraha, näiteks ootamatute arvete maksmiseks, pidupäeva tähistamiseks või mõne muu ootamatu probleemi lahendamiseks.

Vaata täpsemalt>>

Tarbimislaen

Kuni 1000 €
  • Laenud tähtajaga 3-15 kuud
  • Kuumaksed alates 11 eurost

Tarbimislaen on mõeldud suuremate kulutuste finantseerimiseks. Laenul on pikem tagasimakse tähtaeg kui kiirlaenul ning laenu tagastamine toimub kuumaksetena. Tarbimislaen on alternatiiv järelmaksule ning meie kliendid on seda kasutanud nii auto remondiks kui ka uue kodutehnika soetamiseks.

Vaata täpsemalt>>

Laenulimiit

Kuni 1200 €
  • Uuele kliendile maksimaalne laenulimiit 1000€
  • Võimalus laenu juurde võtta

Laenulimiit võimaldab sul laenu juurde võtta ka juhul kui eelnev laen pole tagasi makstud. See tähendab seda, et sul on alati võimalik limiidi ulatuses lisaraha välja võtta. Laenulimiit lubab sul laenu tagasi maksta ka osamaksetes, kui sul pole hetkel võimalust kogusummat tagastada

Vaata täpsemalt>>

Ferratumi laenuprotsess

Vali sulle sobiv laenutoode
Saada laenutaotlus
Identifitseeri ennast ID-kaardiga või postkontoris
Soovitud summa laekub kontole

Laenutoodete võrdlus

 

  Kiirlaen Tarbimislaen Laenulimiit
Summa 35-600 100-1000 100-1000
Tähtaeg 15-60 päeva 3-15 kuud paindlik
Osamaksed
Võimalus laenu juurde võtta
Võimalus pikendada
ID-kaardiga identifitseerimine
SMS laenutaotlus

 

Miks valida just Ferratum?

 

Erinevad laenutooted
erinevateks vajadusteks.

Identifitseerimine 
kodust lahkumata.

Suurte kogemustega
kiirlaenude pakkuja Eestis.

Klienditeenindus:

Telefon: 6 652 420 

E-post: ferratum@ferratumbank.ee

tööpäevadel: 8.00-20.00

laupäeval ja pühapäeval: 10.00-18.00

Vastutustundlik laenamine

Ferratumi poolt väljastatud väikelaen on finantskohustus. Soovitame enne laenu taotlemist läbi mõelda enda rahalised võimalused ning periood, millal on võimalik laen tagastada. Ferratumi väikelaen sobib kiirete ja lühiajaliste kulutuste finantseerimiseks. Iga laenu väljastamine on tasuline ning laenu tagastamata jätmisel edastatakse nõue sissenõudmiseks inkassofirmale, millega kaasnevad lisakulutused. Laenulepingu nõuetekohane täitmata jätmine võib raskendada tulevikus laenude saamist nii Ferratumist kui ka teistest finantsasutustest! Enne otsustamist tutvu ka Finantsinspektsiooni tarbijaveebiga www.minuraha.ee, Ferratumi laenutingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjatega. Laenulepingute keeleks on eesti keel. Kohtuväliste kaebuste ja vaidluste puhul on tarbijal võimalus pöörduda Tarbijakaitseameti poole ( www.tka.riik.ee ) Laenumaksete hilinemise vältimiseks on kasulik meie poole pöörduda, sest: • probleemide ennetamisel on võimalikud tulevikukulutused väiksemad (viivis, lepingutasud, menetlustasud, kohtutäituri tasud jne); • maksekäitumise ajalool on suur mõju tulevastele laenamisvõimalustele.