Anna Lätist

"Kõigist neist miljonitest ja miljonitest planeetidest, mis kosmoses ringi ujuvad, on just see meie planeet; see on meie väikseke ja me peame seega sellest teadlikud olema ning selle eest hoolitsema" - Paul McCartney

Eelmisel aastal korraldasime me konkursi nimega "Ületa ennast". Seal me palusime inimestel salvestada endast lühike video, kus nad ütleksid meile seda, mis on nende eesmärk või unistus, miks see neile tähtis on ja kuidas raha saaks aidata neil seda teoks teha.

Pärast kõigi esitatud tööde läbi vaatamist plaanisime me anda kolmele võitjale helde stipendiumi koos mentorlusega, mida nad vajasid oma eesmärgi või unistuse saavutamiseks.

Inimestele võimaluste pakkumine

Me teame, et raha võib olla määrav tegur selle osas, kas inimene saavutab oma eesmärgi ja unistused või mitte. Raha võib võimaldada inimestel öelda "jah" kui võimalus uksele koputab. Paljudel juhtudel võib just raha olla see, mis määrab ära selle, kas keegi ütleb võimalusele "jah", või on sunnitud võimalusest loobuma.

Mõne inimese jaoks oli eesmärk või unistus projekt, millega nad olid juba alustanud, kuid mille puhul nad vajasid abi kas selle lõpetamiseks või aitamaks seda järgmisele tasemele viia. Teiste jaoks oli see eesmärk või unistus, millega nad olid alati soovinud alustada, kuid mida nad olid aja ja ressursside puudumise tõttu edasi lükanud.

Energia jagamine

Lõpuks saime me 133 videot kokku 18 riigist. Meie jaoks oli uskumatu näha ja kuulda nii paljusid inimesi oma eesmärke ning unistusi meiega jagamas.

Pärast seda keerulist ülesannet, milleks oli konkursi kolme võitja valimine, saime me aru, et me peame jätkama konkursi "Ületa ennast" positiivsuse ja energia jagamist - jagades rohkemaid meie konkursil osalenud videoid.

Roheliselt unistamine

"Hoia oma unistusi elus. Mõista seda, et mille tahes saavutamine nõuab usku ja usku endasse, visiooni, rasket tööd, otsustavust ja pühendumist. Pea meeles, et nende jaoks, kes usuvad, on kõik asjad võimalikud"- Gail Devers

Üks meie võistlusel osalejatest oli Anna Lätist. Anna on suurepärane näide inimesest, kes oskab end motiveerida, kes on otsusekindel ja kes loob omi võimalusi - selle asemel, et oodata kuni võimalused ise tema juurde tulevad. Kui asi puudutab eesmärkide saavutamist, on kõik need selle olulised komponendid.

Anna on enda tööandja ja ta toodab ise käsitsi valmistatud looduslikke seepe ning kosmeetikatooteid. Tema toodete eesmärk on tuua igapäevaellu tükike loodust.

"Ma olen kindlam kui kunagi varem selles, et suutlikkus planeet päästa on üksikute tarbijate kätes" - Denis Hayes

Oma ettevõtte kaudu püüab Anna kohalikus kogukonnas töökohti luua. Tema töökoda asub Läti maapiirkonnas ja sellega seoses on Annal veelgi suurem pikaajaline eesmärk - ta loodab, et tema tegevus tekitab maaturismi, meelitades inimesi loodusele lähemale ja julgustades neid rohelisemalt elama.

Tänu oma kindlameelsusele ja pikaajalisele visioonile, mis mõlemad on meie eesmärkide saavutamiseks üliolulised, on Anna oma unistuste reaalsuseks muutmisega hästi edasi liikumas.

Püsi taaskord lainel, et kuulda järgmisel kuul uusi inspireerivaid lugusid sarjast "Ületa ennast".