Naine ja mees spaas

Üks kõige populaarsemaid vastuseid, mis me oleme saanud võistlusel osalejatelt oma populaarsele Ferratum Fridays (#FerratumFridays) võistlusele Facebooki kanalis, kus küsisime seda, kuidas võimalikud võitjad kulutaksid oma potentsiaalset võiduraha, on olnud soov teha sõbrale või pereliikmele välja puhkus spaas.

Spaas puhkamise luksusliku olemuse tõttu on see täiuslik ja eriline kingitus lähedasele sõbrale või kallile pereliikmele või hoopis kingituseks erilise sündmuse puhul elus. See on samuti üks parimaid kingitusi, mida võiks teha iseendale aeg-ajalt.

Kuhu minna spaa-puhkusele?

Pea igas linnas üle kogu maailma on võimalus kasutada spaateenuseid, olgu tegemist 5 tärni hotellidega, kus on spaad või eraldiseisvate spaadega.

Ühed kõige luksuslikumad spaad ja spaadega hotellid kogu Euroopas, mida võiks külastada, asuvad Tšehhis, Saksamaal, Itaalias, Prantsusmaal ja Suurbritannias Londonis.

Parimaid selliseid spaasid ja spaahotelle Euroopas saad näha siit lingilt.

Spaapuhkuse pikkust ja selle täpset liiki saab täielikult kohandada vastavalt sulle sobivale eelarvele.

Sisesta näiteks Google otsingumootorisse märksõna “spaapuhkus” ja soovitud linna nimi ning leiad nimekirja paikadest, mis asuvad sulle sobiva linna lähedal.

Milliseid spaaprotseduure on olemas?

Olemas on terve hulk spaaprotseduure, mille hulgast valida, sõltuvalt sellest, mida konkreetne spaa või spaahotell pakub. Protseduuride hulgas võivad olla mudavannid, kuumaveeallikates kümblemine, aroomiteraapia, soolakoorimine, erinevad näoprotseduurid, kuuma kivi massaaž, kehamähised, massaažid, maniküür, pediküür ja ka näiteks erinevad saunad.

Millised on spaaprotseduuride kasutegurid?

Me kõik tahame end tunda hästi ja me kõik väärime parimat enesetunnet. Meie keha ja meeled töötavad kõige paremini, kui oleme puhanud ja me ei kannata stressi all. Me tegutseme kõige paremini siis, kui oleme rahulikud ja mõistus saab tasapisi otsuseid teha, mitte reageerida kiirustades.

Spaaprotseduuridel on kehale ja hingele mitmeid eeliseid, millest mõned on järgnevad:

  1. Rahustab mõtteid
  2. Taastab keha ja hinge
  3. Aitab sul end välismaailmast, sealhulgas sotsiaalmeediast, välja lülitada
  4. Parandab vereringet
  5. Aitab leevendada kroonilist valu, näiteks artriiti
  6. Puhastab keha toksiinidest
  7. Aitab lõõgastuda
  8. Parandab und
  9. Aitab serotoniini vabastada - see parandab tuju, vähendab ärevust ja aitab seedida paremini
  10. Aitab nahka toita ja säravamaks muuta ning parandab naharakkude taastumisvõimet

Kõik väärivad parimat enesetunnet

Võib-olla otsid sa hetkel parimat kingitust lähedasele või kolleegile ning sa tahad talle teada anda, et hoolid temast, tahad teda tänada või tahad teda panna tundma tõeliselt eriliselt.

Või ehk on aeg hoopis end hellitada. Vahel peame me endile meenutama, mida me väärt oleme ning peame meelde tuletama, et meil on kõigil vaja aeg-ajalt pisut lõõgastumist.

Olgu tegemist kingitusega endale või kellelegi teisele, kui sul ei ole hetkel palju aega, pole parasjagu piisavalt rahalisi võimalusi või sa saad palka hoopis näiteks järgmisel nädalal, saab Ferratum laenulimiit sind aidata. Meie samal päeval väljastatavad väikelaenud on kõige kiiremad ja kõige lihtsam viis, kuidas saada rahalisi ressursse, et ideed teoks teha.

Sa saad täita taotluse interneti vahendusel kiiresti ja hõlpsalt. Ei mingit paberitööd, ei mingit järjekorras seismist. Vali lihtsalt enda jaoks sobivaim laenusumma ja saad otsusest teada vaid mõne minuti jooksul. Kui taotlus on positiivne, saad raha oma kontole loetud minutite jooksul.

Lõppude lõpuks, tervisele ja heaolule ei saa siiski külge riputada hinnasilti.