Mees lapsega süüa tegemas

Paljudes riikides üle kogu maailma tähendavad lihavõttepühad neljapäevast nädalavahetust, mistõttu on see üks aasta kõige populaarsemaid aegu reisimiseks, sõprade külastamiseks või oma lastega kvaliteetaja veetmiseks.

Et võtta pikast nädalavahetusest viimast, anname alljärgnevalt neli soovitust, mida võiksid tänavu lihavõttepühade ajal ette võtta:

1. Lihavõttepühade aegne puhkus

Kui sa mõtled lihavõttepühade ajal puhkamisele, pole sa ainus. 2016. aasta lihavõttepühade nädalavahetuse ajal ennustas Suurbritannias Evening Standard, et teel oli peaaegu 17 miljonit autot, Heathrow lennujaamas oodati aga 850 000 reisijat.

Kui sa oled reisimiseks valmis ja sul pole kuhugi kiiret, kasuta pikka nädalavahetust, et broneerida lõõgastav puhkus või väike seiklus.

2. Ostlemine

National Retail Federationi iga-aastase lihavõtteostlemise uuringu kohaselt oodati 2017. aastal, et ameeriklased kulutavad lihavõttepühade ajal rekordilise $18.4 miljardit, mis oleks ületanud eelmise aasta rekordi - 2016. aastal oli selleks summaks $17.3 miljardit.

Mitte eriti üllatuslikult olid inimeste ostunimekirjade tipus kommid ja šokolaadid. Kommide järel aga ütlesid 49.6 protsenti inimestest, et nad plaanivad lihavõttepühade ajal osta riideid.

Kui sa otsid tänavuste lihavõttepühade ajal väikest ostuteraapiat, oled sa õnnega koos. Pika lihavõttenädalavahetuse ajal pakutakse vastavaid soodusmüüke nii internetipoodides kui füüsilistes poodides. Hoia silmad lahti, et leida häid pakkumisi.

3. Toitlustus

Jaemüük pole ainus valdkond, mille peale meile meeldib lihavõttepühade ajal raha kulutada. Aina enam inimesi kulutavad oma raha pigem kogemuste hankimisele, mitte materiaalsetele asjadele.

Suurbritannia jaemüügitegevuse analüüsimisega tegelev ettevõte Springboard ütles, et kui eelmisel aastal kulutati lihavõttenädalavahetuse ajal 25% moevaldkonnas ja 10% toidu- ja joogiosakonnas, siis sellel aastal arvatakse, et osakaalud on vastavalt 20% ja 15%.

Viimastel aastatel on paljud restoranid hakkanud pakkuma lihavõttemenüüsid ning temaatilisi menüüsid, mille seas on muidugi rohkelt šokolaadimaiuseid.

Vaata, mida pakuvad sinu lähedal asuvad restoranid tänavu oma lihavõttemenüüs.

4. Lihavõttemunade jahtimine

Lihavõttemunade jahtimisega ei saa mööda panna - see on lõbus nii sinu kui laste jaoks. Suurbritannias võib leida selleks mitmeid võimalusi, näiteks on St Pancras rongijaamas peidetud lihavõttemunad eriliste koodidega erinevatesse jaamas asuvatesse poodidesse. Need õnneseened, kes leiavad muna üles, saavad koodi registreerida ning saavad auhinna kätte.

Enamikes suuremates linnades toimub lihavõttemunade jaht; vaata Google-sse ning uuri, kas ka sinu linnas toimub mõni lihavõttemunade jaht.

Magusad võimalused

Pikka nädalavahetust peab lihtsalt ära kasutama. Me mõistame aga, et sa ei pruugi saada raha enne järgnevat nädalat ning raha on pisut vähe. Ära muretse. Ferratum Bank laenulimiit aitab sul lihavõttepühade ajal elu mugavamaks teha.

Meie laenulimiit on kiireim ja kõige lihtsamini saadaval olev viis, kuidas saada lisaraha. Täida taotlus meie hõlpsasti kasutatava veebilehe kaudu kasvõi nutitelefoniga. Taotlus ei kohusta sind millekski, see on täiesti tasuta ning otsus saabub loetud minutite jooksul. Ei mingit paberimajandust ega probleeme. Positiivse taotluse korral saad soovitud raha kätte mõne tunni jooksul.

Kui sul on vaja lihavõttepühade ajal kiirelt väikest lisaraha, tule vaata Ferratumi lehele!

 Hinnake Meid! Palun hinnake vestlust, et saaksime pakkuda paremat teenindust. +