Naine ja mees järve kaldal

Kuigi suvi on juba pooleldi läbi, on teil ja teie partneril veel piisavalt aega selleks, et lõõgastuda ja päikest nautida.

Kui me mõtleme sellest, kuidas oma suvepuhkust veeta, mõtlevad paljud meist puhkusest välismaal. Ent siiski järgime tihti oma tihedaid plaane ja ajakavasid, et maksimeerida oma välismaal veedetavat aega, püüdes näha ja teha kõike. See pole ju kõige rahulikum viis oma puhkuse veetmiseks, eks?

Just sellepärast võib suvel kodu lähedal olemine olla parim võimalus suve veetmiseks.

Jah, tõesti. Suvi kodu lähedal.

Kodukandis suvepuhkuse veetmine saab pakkuda kõiki välismaale reisimise eeliseid, kuid seda vähema stressi ja rohkema ajaga - kaotades vajaduse lennujaama ja sealt tagasi reisimise järele ning säästes hotellide arvelt raha.

Mõelge sellele, mida teie ja teie partner puhkuse ajal teha armastavad. Enamike jaoks tähendab see rannas istumist, restoranides õhtustamist, muuseumide külastamist või vaatamisväärsustega tutvumist. Niisiis, miks mitte teha neid asju hoopis kodu lähedal?

Pea meeles seda, et igal aastal külastavad tuhanded turistid sinu kodukanti samadel põhjustel, mille pärast sina välismaale reisid! Niisiis, miks mitte teha asju, mida sa armastad teha välismaal, kuid seda hoopis kodukandis viibimise ajal?

Toome siinkohal ära neli võimalust suviseks põgenemiseks kodus viibides.

1. Tee endale rannapäev

Kuigi mitte iga rand ei ole troopiline valge liivaga rand, võid saada täpselt samad eelised sellest, kui veedad veed, mis kulutab paar tundi päikese käes, võib anda teile samad eelised.

Vahet pole, kas istute järve, kanali, ookeani või isegi mõne välibasseini kõrval, looge endale üks "rannapäev". Võtke raamat, pakkige piknikukorv, võtke pudel veini või paar õlut ja kõik ongi valmis.

Isegi kui sa elad koguni mõne tunni kaugusel rannast, kulub sinna minekule ikkagi vähem aega kui välismaale reisimisele.

2. Pakkuge oma maitsemeelele naudinguid

Kindlasti üks parimaid asju reisimise juures on uute restoranide avastamine, selle söömine, mida me iganes tahame, uute dekadentlike toitude proovimine ja see, et ei pea süüa tegema! Mõelge sellele - kui oleme puhkusel, lubame endale süüa seda, mida iganes tahame. Niisiis, kuigi sa puhkad kodukandis, siis miks mitte teha sama?

Võibolla on tekkinud suurepärane uus restoran, mida sina ja su partner soovite üle vaadata? Võibolla leidub populaarne restoran, kus sa pead laua saamiseks nädalaid ette aja broneerima? Nüüd on see aeg!

Luba endale väljas söömist ja proovi kõiki kohti, millest sa oled kuulnud, mööda kõndinud või mõelnud.

3. Tee rohkem ja näe rohkem

Sageli teeme me puhkuse ajal palju lõbusaid tegevusi, näiteks külastame lõbustusparke, avastamine kirikuid, rendime süstasid või käime muuseumides.

Olgu selleks kunstinäitusel käimine, torni ronimine, linnas rattaga ringi sõitmine, veeparki minek või ooperi või kontserdi nägemine - nimekiri on lõputu.

Trügi koos turistidega ja kuluta raha millegi lõbusa peale, mida sa tavaliselt ainult välismaal teed.

4. Lõõgastu pargis või pea seal üks piknik

On vähe asju, mis on paremad kui kohaliku pargi või aia külastamine, einet võttes murul istumine ja päikese nautimine.

Loe raamatut või kutsu sõpru grillima. Mängi jalgpalli või visake lendavat taldrikut. Ükskõik, mida sa valid - lihtsalt looduse rüpes viibimine teeb meeltega imet.

Tee oma kodukandipuhkus teoks

Ehk on teil enne järgmist palgapäeva veidi abi vaja? Just siinkohal on Ferratumi kiire laen ideaalne lühiajaline lahendus, mis aitab sul oma suvi meeldejäävaks suveks muuta.

Lihtsalt täida internetis taotlus, mille täitmine võtab vaid mõne minuti aega. Taotluste esitamine on tasuta ja otsuse laenu andmise kohta saate vaid mõne sekundi pärast. Kui olete heakskiidu saanud, saate oma raha järgmisel päeval kätte. Lihtne.

Sinu suvise kodukandipuhkuse terviseks!