Paarike telefoniga

Nüüd, kus suvi on selja taha jäänud, on enamikel meist aeg tagasi tööle minna. Kui sinul ja sinu partneril on aga veel puhkusepäevi kasutamata, on sügis suurepärane aeg reisimiseks.

Kuigi sügis on nö üleminekuhooaeg, mil enamus suvekuumusest on läinud ning külm ilm pole veel saabunud, on sügisel reisimisel omad võlud.

Sõltumata sellest, kas soovid partneriga nädalavahetuseks puhkama minna või veeta paar nädalat välismaal, siin on viis põhjust, miks võiksid sügisel reisida:

1. Odav, odav, odav

Erinevalt suvest ei ole sügis “kõrghooaeg”, seega võid leida hotellidele ja lennupiletitele väga häid pakkumisi. Sa ei pea võib-olla isegi pakkumisi eriti taga ajama. Turismitööstuse standardina on hotellides kõrghooajal üks hind ning ülejäänud aasta vältel teine hind.

Kuna sügis ei ole enam kõrghooaeg, saad sa hotelli broneerida madalama hinnaga, mistõttu on sügis automaatselt üks soodsamaid aegu puhkusereisi jaoks.

2. Täiuslik temperatuur

Sügisel on veel küllaga päikesepaistet. Kuna säästad majutuselt raha, saad ikkagi nautida suvise puhkuse võlusid, kuid seda märksa soodsamalt kui suvel.

Kuigi aeg-ajalt võib sügisel olla ka kuumi ilmu, on üleüldiselt sügisene ilm mahedam ning seega on väljas mõnusam aega veeta.

3. Ainulaadne maastik

Kui sulle meeldib väljas aega veeta, paitab sügis sinu kõiki meeli. Metsas matkamine, õunte korjamine, paadiga sõitmine tasasel veel või kollaste, oranžide ja punaste lehtedega kaetud parkides jalutamine - sügis on looduskaunis ja piltilus aastaaeg.

Võta ette automatk või rendi majake metsas või mägedes ning naudi sügise ilu.

4. Vähem reisijaid = vähem rahvast

Kuna sügisel on vähem reisijaid kui suvel, on linnades vähem turiste ning rahvamasse. See tähendab, et avalikud kohad ei ole ülerahvastatud ning muuseumites pole pikki järjekordi.

Kuna turiste on vähem, on sul rohkem aega, et heita pilk Eiffeli tornile, Pantheonile või väikesele merineitsile ning teha pilte ilma, et sinu pildile jääks kümneid inimesi.

Väiksem rahvamass tähendab ka seda, et sul on rohkem paindlikkust oma ajakava suhtes, kuna pole riski, et mõned üritused välja müüakse. See kehtib eriti näiteks kontserdipiletite ja muude taoliste ürituste kohta.

5. Unustamatu sügisene toit

Veel üks väiksema turistihulga eelis on restoranibroneeringute tegemise hõlpsus, mis annab võimaluse nautida fantastilist hooajakööki.

Seened, kõrvitsad, kapsad, õunad ja maguskartulid on vaid mõned imemaitsvad hooajalised puu- ja köögiviljad.

Kui reisid ja otsid toitlustuspaiku, külasta kindlasti restorane, kus on hooajamenüü mitmete sügiseste toitudega. Veelgi parem, otsi restorane, kus on maitsmismenüü, et sina ja su partner saaksite nautida kümneid sügisest inspireeritud rooge.

Kuhuiganes tee sind juhatab sel sügisel

Kuhuiganes sa ka ei otsustaks sel sügisel minna, pea meeles, et Ferratumi laenulimiit aitab sul sinna jõuda.

Meie sama päeva laenud on kiireim viis, kuidas plaanid teoks teha. Hakka kohvreid pakkima juba täna ning täida meie laenutaotlus.

Taotlemine internetis võtab aega vaid mõne minuti ning otsuse saad mõne sekundi pärast. Ei mingit paberimajandust ega ootejärjekordi. Kui taotlus kiidetakse heaks, saad raha oma pangakontole ühe päeva jooksul.

Niisiis, kas sa reisid sel sügisel?