Naine seisab

Inimesest saab tihti see, milleks ta usub end olevat. Kui ma kinnitan endale, et ma ei saa midagi teha, on võimalik, et ma tõesti ei suuda seda lõpuks teha. Vastupidiselt: kui ma usun, et suudan midagi teha, saan selle võime peatselt, isegi, kui mul pole seda alguses.~ Mahatma Gandhi

Kas sa unistad vahel asjadest, mida soovid, et sa teeksid? Kas sa soovid, et kulutaksid rohkem aega asjadele, millesse suhtud kirglikult? Kas sinu sees on näriv tunne nagu sa peaksid elama teistsugust elu? Just seda elu sa peaksidki elama.

Ferratum Money’s usume me, et kunagi pole liiga hilja minna õigele rajale.

Me teame, et raha on suur võimaldaja - see on võti, mis aitab uksi avada. Me teame ka seda, et raha on tihti see, mis hoiab inimesi ütlemast võimalustele “jah” ning sunnib neid ütlema “ei”.

Me lõime oma laenutooted lahendusteks, mis aitaksid inimestel öelda elule “jah” aina rohkem.

Oma unistuse jagamine

Mõned kuud tagasi korraldasime konkursi Outdo Yourself, kus me palusime inimestel oma eesmärke ja unistusi meiega jagada.

Võistlusele sisenemiseks palusime inimestel salvestada video, milles selgitatakse, mis on nende unistus või eesmärk ja miks see neile nii tähtis on. Mõne inimese jaoks oli eesmärk midagi, mida nad alati tahtsid teha, kuid erinevatel põhjustel polnud seda kunagi alustanud. Teiste inimeste jaoks oli see eesmärk, mida nad olid juba alustanud, kuid neil ei olnud vahendeid ega ressursse selle lõpuleviimiseks.

Meie omakorda pakkusime kolme õnnelikule võitjale suurejoonelise toetuse koos mentoriga, mis oli vajalik eesmärgi realiseerimiseks.

Teiste inspireerimine

Konkursi vastukaja oli imeline. Saime lõpuks üle 130 video 18 riigist. Seejärel oli meie ülesanne valida välja kõikidest imelistest inspireerivatest videotest vaid kolm võitjat.

Nii pea kui olime välja valinud oma kolm võitjat avastasime, et konkursi vastu oli meeletu huvi ning kõikide osalejate sõnumit tasuks kaugemale levitada.

Unista, sihi, tulista!

Üks paljudest esilekerkivatest videotest oli Yaninalt Bulgaariast, kes tegeleb laskespordiga. Yanina unistus on muuta Bulgaaria laskespordi ajalugu ning osaleda 2020 Tokyo Olümpiamängudel.

Oma videos kasutab ta laskespordi näidet kirjeldamaks, kuidas oma eesmärkide poole püüelda ning ületada oma hirme. Yanina räägib sihtmärgi leidmisest, sellele lukustumisest ning küsib ka vaatajatelt, mis peatab neid oma eesmärkide saavutamisel ning kas nad on piisavalt julged, et oma eesmärkide poole minna.

Yanina innukus, ambitsioonikus ja kirg on nakkavad. Mida teed sina, et avardada oma elu ja uskumusi? Mida sa teed selleks, et oma unelmaid teoks teha? Kuidas sa ületad ennast?

Jälgi meid, et lugeda järgmisel kuul uut Outdo Yourself konkursi lugu.