Igal rahaprobleemil on lahendus: neli viisi oma jõu tagasi saamiseks

"Kas see olukord läheb sulle korda ka aasta pärast? Kui ei, siis ei tasu selle pärast muretseda." - Angela Orr. Meie kõigiga on seda juhtunud. Ükskõik, millised olid täpsed asjaolud, oleme me kõik leidnud end raskes majanduslik olukorras ja lasknud end olukorra dramaatikasse ning emotsiooni mässida. Tunneme end järsku koorma all olevana ja meie mured suurenevad. Ja see ongi suurim probleem. Sageli me arvame, et meie probleemid on suuremad kui need tegelikult on. Ükskõik, milline finantsprobleem teil praegu on, on kõige võimsam ravi see kui tunned, et asi on sinu kontrolli all.

Siin on neli võimalust selleks, kuidas oma jõud tagasi saada:

1. Perspektiivi paika panemine

Esiteks on oluline astuda samm tagasi ja perspektiiv paika panna. Hinda olukorda objektiivselt - justkui sa oleksid keegi teine ja seejärel küsi, et kui tõsine see probleem tegelikult ikka on. Kas see on eluohtlik? Ei. Kas asjad jäävad alatiseks nii ja ma tunnen end igavesti nii stressis olevana? Ei. Kas see on tähtis nädala, paari kuu või aasta pärast? Ilmselt mitte. Kas sellele leidub lahendusi? Jah.

2. Tegevused, mis tagavad jõu

Otsuste tegemine, asjade ennetamine ja tegutsemine on kõik võimsad viisid negatiivsete mõtete või tunnetega võitlemiseks. Me tunneme end positiivsemana kui me tunneme, et me kontrollime oma elu. Tegutsedes saame negatiivse asendada positiivsega. Aga enne mistahes meetmete rakendamist, on oluline, et me teeme seda rahulikus ja keskendunud olekus ning ei reageeri lihtsalt oma emotsioonidel põhjal. Olukord, kus meil puudub ligipääs rahale, võib panna meid end jõuetuna tundma ning näitab, et meie võimalused on piiratud. Kuigi raha ei ole õnne allikas, võib see meid võimsamaks muuta ja aitab meil rohkemaid võimalusi luua.

Näiteks laseb laenu saamine auto remontimiseks sul end liikuvana tunda ja seetõttu oled sa jälle millegi üle kontrolli saanud. Sinu muresid võib leevendada kiirlaenu saamine selleks, et maksta ära need tüütud arved ja lõpetada nende hirmutavate "meeldetuletuste" saamine.

3. Mõistmine, et sa ei ole üksi

Kellegi jaoks ei ole ilmselt üllatav, just raha on meie elus kõige olulisem stressi põhjustaja. Tegelikult mõjutavad rahalised mured sageli ka meie elu teisi osasid, näiteks meie suhteid. Seetõttu võib olla kasulik meeles pidada, et millal iganes sa end raha osas pettununa tunned, ei ole sa üksi. Teie olukord, nii raske kui see ka tunduda võib, ei ole ainulaadne ja seda saab lahendada.

4. Alati leidub lahendus

Juurdepääs rahale on vabastav tunne - olgu selleks auto tagasi sõidukorda saamine, jalgratta ostmine, et tööle saamine lihtsamaks muutuks, või raha saamine selleks, et lennata riigi teise otsa olulisele töövestlusele. Kui te kaalute kontrolli tagasi saamiseks ja rohkemate võimaluste loomiseks lühiajalise laenu võtmist, on abi siinsamas Rahvusvahelise teerajajana finantstehnoloogia ja mobiilse laenamise valdkondades on Ferratum aidanud inimestel öelda "jah" uutele võimalustele juba alates aastast 2005.

Meie missioon on lihtne - pakkuda parimat, kiireimat ja kõige kasutajasõbralikumat laenamist ning pangateenuseid, mis on kasutatavad 24/7. Teil on võimalik internetist väikelaenu taotleda vaid mõne minutiga ja ühe päeva jooksul vajaminev raha ka oma kontole saada. See lihtsalt on nii lihtne.

"Ära muretse väikeste asjade pärast ... ja kõik asjad on väikesed asjad." - Richard Carlson