Mees arvuti taga

Mis juhtub siis, kui sulle kukub sülle imehea võimalus, näiteks kutsutakse sind eksklusiivsele koolitusele, kuhu sa oled tahtnud saada juba aastaid, aga sul on vähe raha? Mida teha? Kas sa pead võimalusest ära ütlema?

Kui sa mõistad, et on võimalusi, mis on liiga head, et neile ära öelda, võid sa proovida laenu saada pangast, et katta koolituse ja reisikulud. Kuna sul oli aga aastaid tagasi väike rahaprobleem oma krediitkaardiga, ei ole sinu krediidiskoor kõige parem ning pank ei anna laenu. Mis nüüd saab? Millised on sinu valikud?

Konksukoht

Raha võib olla võimas tööriist, mis avab uksi ja toob sinuni rohkem võimalusi. Kui on aeg võimalusest haarata, kuid sul on olukord, millele viidatakse kui “halvale krediidiskoorile”, siis kuidas sa saad võimalusest haarata?

See võib tunduda nagu tõeline konksukoht. Kuidas sa ometi saad sellest välja ja saad eluga edasi minna?

Abivalmis alternatiiv

Seega, sinu krediidiskoor on madal? Pole probleemi. Just nimelt, on võimalusi, kuidas saada lühiajalisi laene ka halva krediidiskooriga. Sul on võib-olla olnud minevikus probleeme ning see on täiesti arusaadav.

Tere tulemast Ferratum Money’sse. Meie eesmärk on öelda “jah” samal ajal, kui pangad või teised krediidiandjad ütlevad ei. Me saame tihti anda lühiajalisi laene ka neile, kellel on madal krediidiskoor.

Positiivne uus algus

Me mõistame, et raha laenamine on enamat kui lihtsalt tehing - see on suhe, mis tugineb usaldusele ja vastutusele. Ferratum Money’s on kõik inimesed teretulnud.

Kui sul on madal krediidiskoor ja sul on vaja kiirelt raha, võib kiirlaen olla sulle just sobiv lahendus.

Kõigepealt võib alustada väikese laenuga. Kui kõik läheb hästi ning sa tasud laenu edukalt tagasi, võime laenusummat järgmisel korral suurendada, kui sul peaks uuesti laenu vaja minema.

Ferratum Money’s on laenu taotlemine lihtne. Mine lihtsalt lehele www.ferratum.ee ja täida taotlus. Taotlus võtab aega vaid paar minutit ning kui vastus on positiivne, saad laenusumma oma pangakontole vaid mõne tunni jooksul!