Lugu enda ületamisest: kuidas olla positiivse kehapildi eestkõneleja

Naine meigiasjadega

Meil Ferratum rahas on eesmärgiks kaotada lõhe selle elu vahel, millest te unistate, ja mida te elate - et aidata unistustel reaalsuseks saada ja võimatu võimalikuks teha.

Me teame, et nii paljudes inimestes on näriv tunne teisest elust - elust, mida nad oleksid pidanud elama.

Väljakutse vastuvõtmine

Eelmise aasta lõpus toimus meil konkurss nimega "Outdo Yourself"  (eesti k - ületa iseennast) ja selle raames palusime me teil saata tutvustav video endale olulisest projektist, eesmärgist või püüdlusest, mida te lootsite realiseerida.

Ehk oli see projekti, millega te juba olite alustanud või midagi, mida olite alati tahtnud teha, kuid teil ei olnud aega või vahendeid, et see lõpuni viia. Võib-olla vajate te oma eesmärgi järgmiseks julgustust.

"Outdo Yourself" loodi selleks, et julgustada teid oma mõtteid tegudeks tegema; võimalus täita oma eelseisva aasta resolutsioon ja teha oma elus asju, mille tegemise olete ehk minevikus edasi lükanud. Teie premeerimiseks pakkusime Ferratumis helde toetuse koos mentorlusega, mida vajate selleks, et aidata oma eesmärki saavutada.

Meie siin Ferratumis mõistame, et raha saab luua võimalusi ja et üks võimalus viib sageli rohkemate võimalusteni. Meie finantstooted on loodud selleks, et aidata teil sagedamini elule jah öelda ja aidata teil asju teoks teha.

Rohkem inspiratsiooni

Saime nii palju imelisi videoid - kui täpne olla, siis 133 videot 18 erinevast riigist - ja meil oli keeruline valida välja ainult kolm võitjat. 

Pärast jaanuari lõpus kolme võitja välja valimist saime kiiresti aru, et videotel endil oli võime inspireerida palju rohkemaid inimesi isegi kaua pärast seda, kui võistlus oli lõppenud ning see inspireeris meid nende lugude siin esile tõstmiseks.

Positiivse sõnumi levitamine

Üks meie "Outdo Yourself" võitjatest oli Läti veebiajakiri Morethansize.

Lisaks sellele, et tegemist on ilusti üles võetud ja imeliselt toimetatud videoga, selgitas Morethansize meeskond oma 60-sekundilises videos seda, kuidas nende

eesmärgiks on inspireerida kõiki Läti naisi ja edendada naiste positiivset kehapilti.

Ferratumi abiga toodab Morethansize nüüd ajakirja trükitud väljaande ja saab ka oma profiili edasi arendada ja laiendada.

Meil on hea meel Morethansize meeskonda toetada ja premeerida neid nende jõupingutuste eest positiivsuse edendamisel. Oma ajakirja kaudu on neil võimalus aidata ja inspireerida lugematul hulgal rohkem naisi. Lõppude lõpuks - kui me aitame teisi, aitame me ka iseennast.

Püsi lainel, et lugeda järgmisel kuul veel inspireerivaid lugusid konkursilt "Outdo Yourself"!

 Hinnake Meid! Palun hinnake vestlust, et saaksime pakkuda paremat teenindust. +