Sinu sisemuses on pakitsev tunne elamata elu tõttu, osa sinust teab, et kusagil on sinu jaoks teine elu, hääl sinu sisemuses utsitab sind olema vapper ja tugev ning kutsele anduda.

Kui sulged silmad, tunned, kuidas kitarrikeeled vajutavad su sõrmeotste vastu, sa näed end peeglis tugevamana kui eales varem, tunned saepuru lõhn, näed äsja kaunistatud seina või kuuled aplodeeriva publiku häält.

Paljud meist kõnnivad ringi, pea täis unistusi ning hinges pulbitsemas hulk kasutamata talente, mõtteid ja arvamusi, mis lihtsalt ootavad päevavalguse nägemist. Mis oleks saanud Da Vincist, Newtonist, Einsteinist, Jobsist või Teslast, kui nad oleksid jätnud ideed enda teada?

Kunagi ei ole liiga hilja

Sa võid proovida, aga sa ei saa seda tunnet eirata. See on see, mis hoiab sind öösel ärkvel, see närviline tunne kõhus, meeldetuletus, et sa oled kõrvale astunud rajast, mida mööda sa pidid käima.

Aga see ei olnud alati nii. Ei, ei. Võib-olla astusid sa välja vales jaamas või läksid vasakule parema asemel. Kunagi ei ole aga liiga hilja, et rajale tagasi astuda.

Kunagi pole liiga hilja

Ava oma silmad teise elu suhtes

Kui sa oled oma silmad avanud ja näinud elu, mida sa oleksid võinud elada, ei saa sa seda unustada. Sa ei saa seda lihtsalt vaiba alla pühkida. Sinu elamata elu peab leidma tee välja.

Sinu unistuste saavutamine saab juhtuda ainult sammhaaval. Üks samm teise järel. Seega mine ja tee esimene samm. Siis veel üks samm. Ava esimene uks. Siis järgmine uks.

Kui mitte praegu, siis millal?

Sinu õige elu algab sellega, kui sa küsid endalt, mida sa tegelikult tahad. Mis paneb su südame hõiskama? Mida sa oled alati tahtnud teha? Mis on sinu tugevused ja kuidas sa saad neid kasutada?

Tõde on see, et me teame alati, mida me peame tegema ja mida me tahame, aga vahel “elu juhtub” ja meie soovid mattuvad muu alla või lähevad kaotsi. Iga päev on võimalus aga minna tagasi oma rajale.

Kui mitte täna, siis millal?

Ukse avamine

Mida sa vajad, et avada järgmine uks? Tihti väidavad inimesed, et raha takistab neil ukse avamist. Kui võimalus koputab, siis pead sa ukse avama.

Kui lisaraha on küsimus, mis hoiab sind tagasi, siis Ferratum Bank laenulimiit on võti, mis aitab sul ukse lukust lahti teha.

Me Ferratumis usume unistuste täitmisesse. Me pakume lühiajalisi laene, mis aitavad inimestel nagu sinulgi püüelda asjade poole, mis on neile kõige tähtsamad. Taotle internetis, 24/7 ja laenuotsus on saadaval minutite jooksul. Pärast heakskiitu on raha sinu kontol kiiremini kui Sa oodatagi oskad.

Tere tulemast oma tulevikku täna.