Kõik me elame kiiret elu. Töö, laste koolist ära toomise, spordisaalis käimise, igasuguste asjatoimetuste tegemise ja majapidamistööde kõrvalt on lihtne lasta suhet ja sidet oma partneritega allamäge minna.

Väsitava tööpäeva lõpus võid ehk kotil ukse juures kukkuda lasta, kingad jalast visata ja teleri ette istuda. Ehk liitub sinuga ka su partner ja te istute kumbki diivani erinevasse otsa. Pärast paari tundi lähete mõlemad voodisse, ärkate üles, lähete tööle ja kordade täpselt sama. Mis juhtus teineteisega sidemete loomisega?

Kuigi on äärmiselt oluline omada huve ka väljaspool oma suhet, on sama oluline veeta kvaliteetselt aega ka oma partneriga ja olla teineteisele toeks ning kaaslaseks.

Ühenduse loomise hetked

"Edukas abielu vajab mitut armumist ja seda alati ühte ning samasse isikusse." - Mignon McLaughlin

Pikaajalises suhtes inimeste levinud kaebus on, et üks inimene või mõlemad suhtes olevad inimesed ei tunne end enam hinnatuna. Meie kiire elutempo juures on lihtne jääda oma rutiini lõksu, kus me elame oma partnerite kõrval paralleelset elu ja peame oma suhet enesestmõistetavaks.

Ameeriklanna Barbara Fredrickson, kes on juhtiv sotsiaalpsühholoog ja professor North Carolina Ülikoolis Chapel Hill'is, andis aastal 2015 välja raamatu nimega "Armastus 2.0" ("Love 2.0"), mis räägib omavahelise "ühenduse hetkede" korduva loomise olulisusest.

Tõde on, et me kõik tahame tunda end armastatuna, hinnatuna ja seotuna. Suhte varajases staadiumis, mil kõik oli veel uus, leidus parimaid hetki ja kogemusi, mis lõid imelisi mälestusi. Omavahelise ühenduse ja maagiliste hetkede loomine ei pea olema möödanik.

Sädeme taaselustamine

On oluline, et annaksime neile, keda me armastame, märku sellest kui olulised nad on. Milline võiks aga olla parim päev selleks, et annaksime oma partneritele teada, et me neid armastame, kui oma pulma-aastapäev või oma kohtumise aastapäev?

Millal käisite te viimati õhtul väljas või tegite koos midagi spontaanset ja natuke hullu? Pakkige kohver ja sõitke oma partneriga kuhugi kaugele.

Mida iganes sa teed, kuhu iganes te lähete, võta aega selleks, et teineteisega ühendust luua. Käige romantilisel õhtusöögil, uurige koos uut linna või minge metsamajakesse. Võimaluste nimekiri on lõputu.

Ei mingeid vabandusi

Ära lase võimalusel mööda minna.

Võib juhtuda, et sa ei saa palka enne järgmist nädalat või sul on sel kuul olnud palju kulutusi. Ükskõik, mis see põhjus ka on, meie Ferratumis mõistame seda, et mõnikord võib rahaga kitsas käes olla.

Kui plaanid üllatada oma kallimat romantilise aastapäeva väljasõiduga, kuid vajad raha osas väikest abi, ära enam edasi otsi. Me oleme Ferratumis loonud lihtsad ja paindlikud lühiajalised laenud, mis võimaldavad sul raha kiiresti kätte saada ja elukestvate mälestuste loomisele "jah" öelda. Ära stressa asjata. 

Taotle ühte meie Ferratumi laenudest, tehes seda kas mobiilirakenduse või online-platvormi kaudu, ja saa heakskiit mõne minuti jooksul. Pärast heakskiidu saamist võid juba järgmisel päeval oma romantilise reisi planeerimist alustada.

"Elus on vaid üks õnn - armastada ja olla armastatud." - George Sand