Me tahame kõik elada rikkalikke ja imelisi elusid, kuid tihti oleme me liialt hõivatud igapäevase eluga, et unustame teha asju, mis toovad meile rõõmu ning loovad kestvad mälestused.

Me laseme õhtutel libiseda mööda teleka ees, vaadates, kuidas teised inimesed elavad täisväärtuslikku elu. Me laseme nädalavahetustel hajuda.

Elu oma täies imelisus koosneb hetkedest ja kogemustest. Millal sa tegid viimati midagi sellist, mis pani su südame tõeliselt hõiskama? Millal sa tegid viimati midagi sellist, millest tasuks rääkida lastele või lastelastele?

Miks on nimekirjad olulised

Eesmärkide nimekirja loomine on üks viis, kuidas veenduda, et sa elad nii nagu sa soovid ning oled oma elu üle uhke.

Nimekiri on oluline mitmel põhjusel: eesmärkide nimekirja pidev nägemine aitab sul näha, mis on sulle oluline ja mis annab su elule mõtte. Nimekiri annab sulle midagi rohkemat kui päevas päeva sihitult läbi elu käimise.

Kui sa tõmbad nimekirjast tehtud asju maha, annab see sulle saavutustunde, mis omakorda aitab üldise õnnetunde loomisele kaasa.

See on isiklik

Sinu eesmärkide nimekiri peaks olema sulle isiklik.

Sinu eesmärkide nimekirjas peaksid olema ainult asjad, mis on sulle elus olulised, asjad, mis annavad su elule mõtte ning asjad, mida sa tahad elu jooksul teha.

Ühegi kahe inimese nimekiri ei ole samasugune.

Mäng alaku!

Rääkides terve elu kestvatest hämmastavatest hetkedest ja mälestustest, siis paljude inimeste unistus on näha oma riiki mängimas maailmameistrivõistlustel või lihtsalt osaleda maailma kõige suuremal jalgpalliüritusel ise kohapeal olles.

14. juunist 2018 kuni 15. juuli 2018 toimub üle kogu Venemaa 11 erinevas linnas FIFA maailmameistrivõistlused 2018.

Niisiis, kõik on valmis. Miks mitte ise kaasa lüüa?

Mõtle sellele, kuidas oleks vaadata mängu reaalajas välisriigis, istudes staadionil tuhandete teiste jalgpallifännidega üle kogu maailma, lauldes laule, kandes oma riigi värve, käed sõbra ümber, hõisates, kui tiim teeb skoori.

Põnevus on peaaegu käega katsutav. Nende hetkede nimel tasub elada. Need on lood, mida me soovime edasi rääkida.

Ära lase võimalusel mööda minna

Vahel, kui võimalus vaatab meile otse näkku, ütleme me: “Hmm, võib-olla mitte täna...kuid ühel päeval”. Kui mitte täna, siis millal?

Kuna kõik mängud on juba 2018 maailmameistrivõistluste turneeks paika pandud, oled võib-olla sinagi mõelnud minemisele, kuid oled oma otsust edasi lükanud.

Ferratumis usume me, et võimalustel ei tohi lasta minna. Ferratum Bank on loodud selleks, et inimesed saaksid elule öelda rohkem jah. Me anname lühiajalisi laene seiklushimulistele inimestele ja neile, kes tahavad elu elada täiel rinnal.

Ferratumi internetilaenud on kõige kiiremad ja käepärasemad võimalused asju teoks teha ja saada raha siis, kui vajad seda. Taotluse tegemine võtab aega vaid mõne minuti meie veebilehe kaudu.

Ei mingit paberitööd, ei mingeid kohtumisi ja ei mingit ootejärjekorda. Taotlused ei kohusta sind millekski ja sa saad otsuse minutite jooksul. Ferratumis on meie eesmärk öelda jah, kui teised laenukohad ütlevad ei.