Mees kalju otsas

Võimalused on selleks, et neid kasutada.

Kui kõik on öeldud ja tehtud, seisneb tõeline elu inimestes kellega me kohtume, kohtades kuhu me läheme ja meie kogetud hetkedes. Kaunid mälestused annavad meile märku sellest, et me elame.

Tõde on see, et me ei ela igavesti. Kuid iga päev on meil valik - me võime lihtsalt unistada või astume täna samme oma unistuste täitumiseks.

Hetked, mis kestavad terve elu.

Ma ei unusta kunagi seda imelist tunnet kui olin ümbritsetud veest - kõikjal vesi, nii kaugele kui silm ulatub. Seal ma olin - kauni Hornby saare lähistel, Briti Columbias - mina, minu süst ja rahulik meri. Ei ühtegi heli peale tuule, mis õrnalt silitas rahulikku merepinda.

Kaugel eemal asetsevad valged liivarannad, lopsakad rohelised metsad ja kümned merelõvid, mis kiiguvad kivide vahel üles ja alla, minu ees olevas meres on erinevaid merelinde ja üle minu lendavad graatsilised kotkad.

Mõni hetk hiljem nagu emakese looduse kingitus, õnnestus mul jäädvustada kaamera objektiiviga vaalad, kui nad hüppasid ookeani sügavustest kõrgustesse. See oli hetk, mida ma kunagi ei unusta.

Et midagi saavutada tuleb langetada otsuseid.

Oma fotograafia bakalaurusekraadi omandamise viimasel aastal oli alati olnud mu unistuseks reisida Ontariosse, õppida Briti Columbias, tegeleda fotograafiaga ja esitleda oma esimest näitust galeriis.

Õppimise ajal töötasin osalise ajaga fotolaboris, kuhu sain p'rast õpingute lõpetamisele järgnevat kuud endale töö täiskohaga. Ainus, mis takistas mind viimaks oma reisiunistusi teoks tegema, oli raha.

Alternatiiviks oleks olnud keskenduda teistele eesmärkidele, kuid kindlasti poleks ma nii põnevil olnud. Tundus endastmõistetav, et pärast aastaid pühendumist ja unistusi tegelen selle reisi elluviimisega.

Ma teadsin, et paari kuu pärast võiksin ma seda endale lubada, kuid eesmärgiks olin seadnud paar nädalat.

Nagu öeldakse: "Ei ole paremat aega kui praegu" ja seetõttu taotlesin laenu Ferratum Money kaudu. Mõne hetkega sai minu taotlus heaks kiidetud ja rahaülekanne minu pangakontole tehti juba samal päeval. Samal päeval broneerisin oma lennu Briti Columbiasse.

Ütle elule jah!

Ferratumis soovime me aidata inimestel ehitada silda reaalse elu ja unistuste vahele ning aidata nende unistused ellu viia.

Me oleme loonud Laenulimiidi, et võimaldada inimestel öelda sagedamini elus "jah" ning aidata neid nende tegemistes ja eesmärkide saavutamisel.

Ferratum on raha ettevõtlikele inimestele - aktiivsetele, otsijatele, seiklejatele, neile, kes ujuvad vastuvoolu ja liiguvad edasi omas rütmis.

Ferratum Group on juhtiv rahvusvaheline mobiilsete finantsteenuste osutaja ja finantstehnoloogia valdkonna pioneer, kes on alates 2005. aastast andnud inimestele kiireid, lihtsaid ja uuenduslikke finantslahendusi.

Niisiis, kuidas me saame aidata sinul sinu eesmärke saavutada?

Taotle Ferratumi Laenulimiiti täna!