Muuda sõbrapäev eriliseks hoides asju lihtsana!

Loo sel sõbrapäeval tähenduslike mälestusi!

Milleks ajada asju keeruliseks, kui parim viis ühenduse loomiseks on läbimõeldud tegevused. Sinu sõbrad, pere ja lähedased on erilised, seega anna neile teada, mida tunned. Kõige tähendusrikkamad suhted on erilised, kuna tulevad otse südamest.

Mõnus õhtusöök!

Ole romantiline ja nautige koos õhtusööki küünlavalgel. Muuda mälestused enda ja oma partneri jaoks tähendusrikkamaks, sõbrapäevaga kaasneva surveta. Veetke koos aega, ainult teie kahekesi. Süüdake mõned küünlad, tundke end hubaselt ja nautige õhtusööki küünlavalgel

Ole paindlik!

Külasta oma parima sõbraga joogatundi. Sõbraga veedetud aeg on alati meeldiv ja oluline. Näidake üles armastust ja tehke koos midagi, mis teile mõlemale meeldib.

Tee lihtne üllatus!

Kutsu oma ema hommikusöögile. Muuda tema päeva hommikuse kokkusaamisega oluliselt säravamaks. Las ta valib koha, mis talle meeldib, tellib oma lemmikroa ja nautige koos aega. 

Üllata töökaaslasi!

Miks mitte osta midagi magusat kontorisse? Lihtne ja meeldiv kõigile. Sellised väikesed asjad avaldavad suurt mõju, seega ostke midagi, millest kõik osa saavad. 

Mõnus filmiõhtu!

Kellele ei meeldiks suupisted ja hea film? Võtke natuke aega, et luua mälestus, mis kestab kogu aasta. Istuge maha, lõõgastuge ja nautige koos filmielamust. 

Kasuta virtuaalühendust!

Korralda virtuaalne kokkusaamine kaugel elava sõbraga. Võta aega mälestuste loomiseks kõikjal, kus sa ka poleks. Ühenduse loomine eemal elava sõbraga ei ole keeruline. Võta kõrvale kihisev jook, helista sõbrale ja looge koos uusi mälestusi. See, et te ei saa samas ruumis olla, ei tähenda, et te ei saaks mõnusalt aega veeta.

Kõige muu jaoks on Ferratum – 

põhjamaine lihtsus, lihtsad lahendused. Kaasaegne pangandus kaasaegse elu jaoks.

Ferratum on Põhjamaine juhtiv finantsteenuste pakkuja, kes pakub kiireid lahendusi selge ja lihtsa protsessiga. Meie finantsteenused on kättesaadavad kõigile, kõikjal ja igal ajal. Kus iganes sa oled ja kui vajad abi, oleme siin.

 

Taotle laenulimiiti

Sorry, there are errors on the page: