Kiirlaen mobiilist kuni 300€, tagasimakse 301€

Kiirlaen mobiilist kuni 300€, tagasimakse 301€

Kiirlaenud internetist - taotle kiirelt ja mugavalt kodust lahkumata! Ferratum Bank pakkus varasemalt kiirlaenu kuni 300 eurot. Kiirlaenu me enam ei kahjuks ei paku, kuna see oli klientidele oluliselt kallima intressiga. Selle asemel on uudne laenutoode laenulimiit, mis on kliendile soodsam, suurema maksimaalse laenusummaga ning väga paindliku tagasimakse graafikuga. Uuele kliendile on kiirlaenu asendaja laenulimiidi taotlemine soodne ja mugav - taotledes 300 € kiirlaenu asemel 300 € laenulimiiti, on tagasimakstav summa 301€. Periood 30 päeva. 

Kiirlaen ja laenulimiit mõlemad sobivad ootamatute kulude finantseerimiseks. Miks valida kiirlaenu asemel laenulimiit? Ferratumi kiirlaen internetist on laenuliik, mis on oma olemuselt juba aegunud ning kliendile kallim kui laenulimiit. Ferratum pakub kiirlaenu asemel nüüd laenulimiiti 300 € asemel kuni 3000 € paindliku tagasimakse perioodiga. Sina ise otsustad, kas soovid laenulimiidi tagasi maksta 2 päeva, 14 päeva või nt 24 kuu jooksul. Laenuintressi pead tasuma vaid selle aja eest, mil laen on sinu käes kasutusel. Kui maksad kogu laenusumma varem ära, siis ei lisandu rohkem mingeid intressimakseid ega muid varjatuid kulutusi.

Miks peaksid valima meie laenulimiidi internetist? Ferratumist saad esimese laenu 1€ sõlmimistasuga! Loe lähemalt siit, kuidas uus klient saab esimese laenu 30 päevaks intressivabalt: Laenulimiidi pakkumine

 
 
icon-loan

Laen kuni 3000€

icon-loan

Tagasimaksmine paindlik

icon-loan

Terve laenusumma tagastamine osade kaupa või ühe korraga

icon-loan

Esimene laen 1€ sõlmimistasuga

icon-loan

Raha laekub kontole loetud minutite jooksul

icon-loan

Taotluse saab veebilehel esitada ka mobiiliga 

 


50 ja rohkem
põhjust, miks valida Ferratum

Põhjus #1

Ferratum tegutseb rohkem kui 20 riigis
 

Enne lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ja vajadusel konsulteeriga spetsialistiga.