Kontaktinfo

 

Firma nimi: Ferratum Bank p.l.c
ST Business Centre 120,
The Strand, Gzira,
GZR 1027, Malta
Telefon: 6 652 420
E-post: ferratum@ferratumbank.ee

Klienditeenindus on avatud:

tööpäevadel: 8.00-20.00
laupäeval ja pühapäeval: 10.00-18.00

 

 

Ferratum Grupp alustas oma tegevust Eestis juba 2006.a. augustis. Ferratum oli esimene kiirlaenude väljastaja Eestis. Hetkel pakub Ferratum Grupp oma teenuseid 22 riigis, meil on rohkem kui 2 miljonit klienti ja meie juures töötab üle 320 pühendunud professionaali, kellel on selge nägemus meie poolt pakutavatest teenustest. 2012. aasta septembris sai Ferratum Grupi tütarettevõte Ferratum Bank p.l.c pangalitsentsi.

Nüüdsest on võimalik meie Eesti klientidel kasutada kõiki Ferratum Bank p.l.c poolt pakutavaid tooteid ja teenuseid. Alates aprillist 2014 pakub Ferratum Bank p.l.c sobivas vanuses ja hea krediidiajalooga klientidele väikelaenusid ja muid väikelaenudega sarnaseid teenuseid. Nii Ferratum Grupp kui ka Ferratum Bank p.l.c on kõrgelt hinnatud oma klientide ja äripartnerite poolt. Seda tänu oma usaldusväärsetele ja läbipaistvatele teenustele, oma professionaalsele ja eetilisele käitumisele ning kliendi vajadustele kiirele reageerimisele.

Rohkem kui raha - see on meie äri põhimõte. Me tahame pakkuda lihtsamaid lahendusi, kiiremaid teenuseid ja kõrgemat konfidentsiaalsust igal ajal, igale kliendile ja igal pool.
Rohkem informatsiooni ettevõttest leiad meie grupi kodulehelt ferratumgroup.com.

 

Taotle laenu

 

Meie strateegia

Keskendume orgaanilisel kasvule, laienedes geograafiliselt veelgi ja arendades täiendavalt tooteportfelli.

Meie visioon

Meie visioon on saada juhtivaks mobiilipangaks.

Meie missioon

Rohkem kui raha kõigile! Meie missiooniks on pakkuda tarbijale parimat laenu ja head klienditeenindust. Selline missioon saab toimuda üksnes pakkudes kiireid lahendusi, olles sealjuures läbipaistev ning tagades klientidele konfidentsiaalsuse. Professionaalsus, kasumlikkus ja selge eetika on meie põhiväärtused. Professionaalsus tähendab pidevat õppimist, selget tegevuse mudelit ja julgust võtta vastutust oma tegude eest. Kasumlikkus on tulemus, mis on tingitud kiirusest, paindlikkusest ja kasvust.

Meie põhiväärtused

Ausus ja usaldus on meie põhiväärtused. Ferratumile on oluline professionaalsus, eetilisus ja läbipaistvus kõigis riikides ja kõikide klientidega. Ferratumi jaoks ei ole oluline, kus riigis klient asub - kõiki kliente koheldakse ühesuguse austuse ja lugupidamisega. 

 

 

Taotle laenu

 

 Hinnake Meid! Palun hinnake vestlust, et saaksime pakkuda paremat teenindust. +