Laen maksehäirega.

Ferratum Bank pakub paindlikke laene, mis laekuvad kontole vaid mõne minutiga.

Krediidi kulukuse määr on 26,85%-48,90% aastas.

Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 48,90 % aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2438,52 € (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress  40.4785%. Määr on arvestatud eeldusel, et laenulimiit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest laenulimiidi kasutusse võtmisest. Enne iga lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Esimene väljamakse tasuta, tasu rakendub alates teisest ülekandest Laenulimiidi kontolt oma arveldusarvele, 3% väljavõetavast summast. Laenulimiidi tagasimaksmise periood sõltub laenulimiidi summast, kliendi poolt tehtavate väljamaksete ning tagasimaksete summadest.

Miks taotleda Ferratumist laenu? 

Konto avamisel esimese väljamakse puhul on 30 päevaks intress 0%

Lepingutasu on 0 € ja esimene väljamakse samuti 0 €.

Igakuine kontohaldustasu - 0 €

Taotle mugavalt interneti teel!

01.

Vali summa

02.

Sisesta oma andmed ja kinnita taotlus.

03.

Laenuotsuse saad loetud minutitega.

Kuidas leida sobiv laen?

Ferratum Bank pakub paindlikke laene, mis laekuvad kontole vaid mõne minutiga. Ferratumi pakutavad tagatiseta laenud sobivad väiksemate kulude katteks. Ferratumi laenud on kiirlaen, laenulimiit ja tarbimislaen. Kuid kuidas leida laenude seast sobivaim? Kiirlaen sobib väikeste või ootamatute kulude katteks. Kiirlaenu anname kuni 300 € ja laenusumma tuleb tagastada 30 päeva jooksul. Laenulimiit on paindlik laen klientidele, kes vajavad sageli lisaraha. Laenulimiit on summa, mille ulatuses saab igakuiselt laenu võtta, ja see on seatud vastavalt kliendi maksevõimele. Laen tagastatakse korraga või igakuiste osamaksetena. Tarbimislaenu pakume 1000–4000 € ja laenusumma tagastamisaeg on pikem, 2–3 aastat. Ferratumi laenud võimaldavad leida igaks olukorraks sobiva. Olgu tegemist ammu-oodatud puhkusereisi, ootamatu hambaravi, autoremondi või olukorraga, mil raha saab lihtsalt enne palgapäeva otsa – kiirlaen, laenulimiit või tarbimislaen tulevad appi.

Laenule on lisa vaja?

Mõnikord võib juhtuda, et äsja taotletud laenule on lisa vaja. Näiteks läheb katki auto, klient võtab selle parandamiseks laenu, kuid ilmneb, et autoremont läheb oodatust tunduvalt kallimaks. Vahel võib juhtuda, et mitu asja lähevad korraga katki, näiteks ütleb kõigepealt üles televiisor, siis läheb katki ukselukk ja seejärel viskab külmik vedru välja. Ferratum on selles olukorras valmis klienti toetama. Pakume laenulimiiti, mida tuntakse ka nime all lisalaen ja krediidisumma suurendamine. Laenulimiidi ulatuses on kliendil võimalik taotleda ka lisalaenu isegi juhul, kui esimesena võetud laen ei ole veel täielikult tasutud. Lisalaenu saab võtta kasutamata või tagasi makstud laenulimiidi piires. Seetõttu on laenulimiit kõige parem laen ootamatustest tingitud laenusumma suurendamiseks. Võimalusel eelista kiirlaenule laenulimiiti, sest see aitab ka ettenägematute ootamatute kulutustega toime tulla!

 

Laen on jäänud tagasi maksmata?

Soovime, et meie klient kaaluks laenu võttes alati hoolikalt, kas laenu on hiljem võimalik tagasi maksta ka sel juhul, kui kliendi sissetulekud vähenevad või kulud kasvavad. Samuti tuleb enne laenu võtmist tutvuda laenutingimustega ja endale selgeks teha, milline on tagastatav summa. Vahel võib küll laenamise eeltöö korralikult tehtud olla, kuid elul on teised plaanid ja halbade asjaolude kokkulangemisel jääb laen siiski tagastamata. Kui kliendi võlgnevus kajastub maksehäirete registris, siis Ferratumist uut laenu taotleda ei ole võimalik. Enne laenu taotlemist tuleb maksehäirete registris kajastuvad võlgnevused likvideerida. Ferratum soovitab juhul, kui laen on jäänud tagasi maksmata, pöörduda võlanõustaja poole, kellega ühiselt leitakse võimalused laenu tagasimaksmiseks või võlgnevuse vähendamiseks.

Laen maksehäirega? 

Ferratum Bank lähtub vastutustundliku laenamise põhimõttest ja seetõttu me ei väljasta laenusid klientidele, kellel on kehtiv võlgnevus Krediidiinfos või muus taolises registris. Me soovime, et meie kliendid suhtuksid laenuvõtmisesse kohusetundlikult ning annaksid endale aru, et tegemist on finantskohustusega. Lisaks peab meeles pidama, et laenu õigeaegse tagasimaksmisega on laenukulud tunduvalt väiksemad. Juhul, kui klient soovib laenu taotleda, kuid tal on hetkel kehtivad maksehäired, siis peab ta enne uue laenu taotlemist maksehäired likvideerima.

Laen pärast maksehäirete likvideerimist? 

Juhul, kui maksehäire on likvideeritud, siis saab Ferratumile esitada laenutaotluse. Ferratum ei saa garanteerida, et taotluse vastus peale maksehäirete kustutamist on positiivne. Täpsema laenuanalüüsi saamiseks on vaja saata laenutaotlus, kuna kõik juhtumid on erinevad. 

Laenud Ferratumist 

Ferratum on rahvusvaheliselt tuntud ja Eesti turul kõige kauem tegutsenud kiirlaenude pakkuja. Ferratumi laenud on paindlikud ja laekuvad kontole kiiresti. Laenude paindlikkus kajastub selles, et klient valib endale täpselt sobiva laenusumma ja just temale sobiva tagasimakseperioodi. Erinevalt paljudest teistest laenufirmadest on Ferratumi laenude laenusummat võimalik suurendada ka enne laenu täielikku tasumist. Ferratumi laen laekub püsiklientidele mõne minutiga. Esmakordsel laenamisel tuleb pärast laenutaotluse täitmist end ID-kaardiga veebilehel või lähimas postkontoris identifitseerida ja seejärel laekub laenusumma pärast laenuotsuse tegemist vaid loetud minutitega.

Sorry, there are errors on the page: