Mis on laenulimiit?

Laenulimiit

See summa saadaval vaid olemasolevatele klientidele.
Väljamaksetasu*: X
Päevaintress alates:
Maksimaalne KKM: X
Minimaalne periood: 3 kuud**
Või maksa tagasi 30 päeva jooksul: 0.00 €
Maksimaalne periood: 99 kuud**
 

Või maksa igakuiste maksetena

Esimene minimaalne makse: 0.00 €

 

 

Pangalaen Ferratumist

Meie missioon Ferratumis on lihtne – soovime et meie pakutav pangalaen oleks kõige kiirem, mugavam ja kiiret kasutajasõbralikum ning mis oleks kättesaadav ka nädalavahetustel. Vahel Sa vajad lihtsalt natuke lisaraha. Kiirelt. Seepärast olemegi loonud mugava ja paindliku laenutoote, mille abil saad kiirelt vajaliku lisaraha. Laenulimiit, tuntud samuti kui krediidikonto, krediidilimiit, toimib sarnaselt krediitkaardile. Sinu krediidikontole on seatud maksimaalne limit, mille piires Sa saad raha välja võtta. Seega on Sul alati rahatagavara olemas ootamatuteks olukordadeks. 

Krediidikonto – maksimaalne laenulimiit

Kiirlaen kodust lahkumata on parim valik kliendile. Uued Ferratumi kliendid saavad taotleda laenusid vahemikus 30 eurot kuni 3000 eurot. Taotlemine on kiire, lihne ja täiesti tasuta. Vali millist laenutoodet Sa just parasjagu vajad ning taotle kiirlaenu kodust lahkumata.

Vajalik info ja taotluse töötlemise aeg

Kasutades meie kõrgelt arenenud tehnoloogiat, saame me hinnata taotlusi kiirelt ja anda vastuse loetud minutite jooksul. Kiire laen tähendabki kiiret tegutsemist ja raha ülekannet.

Ei mingit paberimajandust, ei mingeid dokumendikoopiate saatmist füüsilisel kujul. Kõik saab tehtud interneti teel – saada taotlus, identifitseeri ID-kaardi või Mobiil-ID abiga. Seejärel läbi taotlus mõned virtuaalsed kontrollpunktid, et me saaksime Su laenutaotlust hinnata. Selleks kõigeks kulub vaid mõned minutid, et saaksid meilt tagasisidet oma krediidikonto taotluse kohta.  

Taotluse saamise lõpus on Sul vaja kinnitada, et soovid kindlasti just laenulimiidi kontot avada ning peale identifitseerimist me saaame e-mailile PIN-koodi. See tähendab, et saad juba meie kodulehel iseteenindus keskkonda sisse logida. See on kasulik meelde jätta – juhuks kui soovid tulevikus lisaraha oma laenulimiidi piires taotleda, siis saad seda teha oma isikukoodi ja PIN-koodiga iseteenindusse sisse logides. Kõlab ju lihtsalt, eks?

Millal ja kuidas Sa saad lisaraha?

Raha laekub Sinu isiklikule pangakontole peale seda, kui oleme laenutaotluse üle vaadanud ning Sina oled omalt poolt veel laenutaotluse kinnituskoodiga kinnitanud. Tavaliselt selleks üle 1-2 tunni ei kulu ning palju sõltub ka Sinu enda laenu kinnitamise kiirusest!

Palun pea meeles, et nädalavahetusel on meie klienditeenindus avatud tavapärasest lühemalt. Raha laekub aga klienditeeninduse tööajal sama kiirelt ka nädalavahetusel!

Ferratumi pangalaenu tagasimaksmine

Sinu laenu osamaksete tähtajaks on igal kuul üks ja sama kuupäev -  sama kuupäev, millal esimest korda avasid laenulimiidi konto. Tagasimakseid saad teha meie poolt ette antud summas ehk siis minimaalsete osamaksetena või soovi korrad saad ka tagastada ka suurema summa, kui arvel näidatud. See kõik on Sinu vaba valik – maksa kasvõi kogu laenulimiit korraga tagasi!

Varasema tagasimaksmise puhul me Sind ei “karista” – see tähendab, et mingeid leppetrahve me Sinu arvele ei lisa. See on hoopiski väga kasulik, kui saad laenu varem tagasi maksta – see tähendab, et hoiad raha kokku päevaintresside pealt.

Juhul, kui Sa soovi oma laenu kogusumma varem tagastada, siis võta meie klienditeenindusega ühendust telefoni teel 6 652 420 või e-maili teel ferratum@ferratumbank.ee.

Krediidikonto -  lisalaenu taotlemine

Juhul, kui Sa oled juba kord teinud krediidikonto väljamakseid oma, kuid selle kõik ka ilusti tagasi maksnud, siis võid Sa igal ajal uuesti sisse logida iseteenindusse ja uuesti kasutada ette antud limiidi piires lisaraha. Teistkordne taotlemine on veelgi lihtsam ja kiirem! Sa ei pea enam identifitseerima ning kinnituskoodi saatma. Lihtsalt saada laenutaotlus ja jää ootama raha laekumist oma pangakontole.

Ferratumis on see just nii lihtne.

Paindlik, kliendisõbralik, kiire laen Ferratumist. Tutvu juba täna.

Laenulimiit on paindlik ja mugav alternatiiv kiirlaenule. Näiteks võib klient, kelle laenulimiit on 800 €, võtta täna laenu 550 € ja vajadusel nädala pärast veel 250 €. Laenulimiit määratakse kliendile vastavalt kliendi maksevõimele. Määratud limiidi piires on kliendil alati võimalik laenu võtta. Kasutatud laenulimiidi võib tagasi maksta korraga või osamaksetena 30 päevase intervalliga. Osamakse suurus on minimaalselt 5% kasutatud laenulimiidi summast koos arvestatud intressidega, kuid mitte vähem kui 10€. Laenulimiidi päevaintress on 0,1318 % laenujäägilt. Kasutamata ja tagasi makstud laenulimiidi piires saab alati täiendavalt laenu võtta. Laenulimiidi maksimaalne summa on 4000 €. Uutele klientidele on laenulimiit 30 päevaks 1€ fikseeritud tasuga!

  • Laen kuni 4000€                  
  • Tagasimakse perioodi üle otsustad ise                                       
  • Raha saad välja võtta terve summa või väiksemate osadena            
  • Minimaalne osamakse alates 10 eurost
  • Raha laekub kontole loetud minutite jooksul
  • Mugav lisalaenu taotlemine
 

Sul tekkis rohkem küsimusi tagatiseta laenulimiidi taotlemise kohta? Võta ühendust meie klienditeenindusega telefonil 6 652 420    E-R 08.00 – 20.00, L ja P 10.00 – 18.00. Väljaspool tööaega saabunud taotlused vaadatakse läbi järgmisel tööpäeva hommikul.

Ferratum Grupp alustas oma tegevust Eestis juba 2006.a. augustis. Ferratum oli esimene kiirlaenude väljastaja Eestis.

Hetkel pakub Ferratum Grupp oma teenuseid 22 riigis, meil on rohkem kui 2 miljonit klienti ja meie juures töötab üle 320 pühendunud professionaali, kellel on selge nägemus meie poolt pakutavatest teenustest. 2012. aasta septembris sai Ferratum Grupi tütarettevõte Ferratum Bank p.l.c pangalitsentsi.

Nüüdsest on võimalik meie Eesti klientidel kasutada kõiki Ferratum Bank p.l.c poolt pakutavaid tooteid ja teenuseid. Alates aprillist 2014 pakub Ferratum Bank p.l.c sobivas vanuses ja hea krediidiajalooga klientidele väikelaenusid ja muid väikelaenudega sarnaseid teenuseid. Nii Ferratum Grupp kui ka Ferratum Bank p.l.c on kõrgelt hinnatud oma klientide ja äripartnerite poolt. Seda tänu oma usaldusväärsetele ja läbipaistvatele teenustele, oma professionaalsele ja eetilisele käitumisele ning kliendi vajadustele kiirele reageerimisele.

Rohkem kui raha - see on meie äri põhimõte. Me tahame pakkuda lihtsamaid lahendusi, kiiremaid teenuseid ja kõrgemat konfidentsiaalsust igal ajal, igale kliendile ja igal pool.

Rohkem informatsiooni ettevõttest leiad meie grupi kodulehelt ferratumgroup.com.

Firma nimi: Ferratum Bank p.l.c
Tagliaferro Business Centre
Level 6, 14 High Street
1551 Sliema, MALTA
Telefon: 6 652 420
Faks: 6 652 421
E-post: ferratum@ferratumbank.ee

Klienditeenindus on avatud:

tööpäevadel: 9.00-19.00
laupäeval ja pühapäeval: 10.00-18.00

 

Kuidas taotleda?

1
icon1

Täida taotlus kiirelt ja mugavalt

2
icon1

Identifitseeri ennast ID-kaardi või Mobiil-IDga veebilehel 

3
icon1

Raha laekub peale laenuotsuse tegemist mõne minuti jooksul

 
 

50 ja rohkem
põhjust, miks valida Ferratum

Põhjus #1

Ferratum tegutseb rohkem kui 20 riigis
 

Enne lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ja vajadusel konsulteeriga spetsialistiga.