Refinantseerimine Ferratumi laenudega

Refinantseerimine


 
Refinantseerimine tähendab olemasolevate laenude katmist teise laenuga. Tavaliselt refinantseeritakse olemasolevad laenud selleks, et saada paremaid laenutingimusi. Samuti kasutatakse refinantseerimist selleks, et pikendada laenu tagasimakse perioodi või saavutada kokkuhoidu kuumaksete pealt.
Refinantseerimise peale tasub mõelda siis, kui uuel laenul on soodsam intress või muud hüved. Samalaadse laenu refinantseerimisel teisega pole üldjuhul mõtet, kuna ka refinantseerimisega võivad kaasneda erinevad kulutused (lepingutasu vms).


Ferratumi refinantseerimine tähendab, et te peate ise tegema oma kontolt ülekanded teistele laenuandjatele. Me ei saa ülekandeid teha teise ettevõtte nimele, vaid kanname laenu otse taotleja kontole. Uurige täpselt järgi teiste laenuandjate käest, kui suured on teie kohustused nende ees. Küsige kogu võlgnevuse summat – intressid, lepingu ennetähtaegse lõpetamise tasud või muud tasud, mis võivad lisanduda, kui soovite lepingu lõpetada. Seejärel tehke Ferratumi kodulehel laenutaotlus sellele summale, mida teil vaja on, et teised võlgnevused tasuda. Meie soovitame laenu taotleda vaid selle summa ulatuses, mida teil konkreetselt vaja on. Laenutaotlusele tuleb vastus mõne minuti jooksul. Peale seda, kui laen on väljastatud, saate ise eelmistele laenuandjatele võetud kohustused täies ulatuses tagasi maksta. Seejärel saate maksta igakuiselt vaid Ferratumile ühe laenu kuumakse. 


Kindlasti arvestage ja kalkuleerige enne hoolega, kas refinantseerimine on üldse otstarbekas. Kalkuleerimisel saavad abiks olla ka meie spetsialistid. Klienditeeninduse telefoninumber 6 652 420. Meie teenindajad aitavad teid tööpäevadel 09.00 – 19.00 ning nädalavahetusel 10.00 – 18.00.
 

Laenulimiit

See summa saadaval vaid olemasolevatele klientidele.
Väljamaksetasu*: X
Päevaintress alates:
Maksimaalne KKM: X
Minimaalne periood: 3 kuud**
Või maksa tagasi 30 päeva jooksul: 0.00 €
Maksimaalne periood: 99 kuud**
 

Või maksa igakuiste maksetena

Esimene minimaalne makse: 0.00 €