Must koer

"Seda, kuidas loomad asjadest aru saavad, ma ei tea, kuid on kindel et nad asju mõistavad. Ehk leidub mõni keel, mis ei koosne sõnadest, ja mida mõistavad kõik siin maailmas. Vahest on kõiges peidus hing ja see võib alati teise hingega rääkida, ilma isegi häält tegemata. " - Frances Hodgson Burnett

Eelmisel aastal korraldasime me konkursi "Ületa ennast". Konkursi idee oli julgustada inimesi meiega oma eesmärke ja unistusi jagama ning omakorda aitaksime me neil neid teoks teha.

Kuigi unistuste teoks tegemine koosneb muidugi mitmetest elementidest, sealhulgas eneseusaldusest ja püsivusest, teame meie Ferratumis, et ka raha võib olla veel üks oluline tegur. Raha on tööriist, mis võimaldab inimestel öelda "jah" siis, kui võimalus uksele koputab.

Teiste aitamine

Konkursi "Ületa ennast" korral premeerisime me kolme võitjat nii helde toetuse kui ka mentorlusega, mida nad oma eesmärgi saavutamiseks vajasid.

Võistluses osalemiseks pidid kõik osavõtjad endast video salvestama ja seda jagama - rääkides meile sellest, milline oli nende eesmärk või unistus, miks see oli tähtis, mis neid tagasi hoidis ja kuidas Ferratum aidata saaks.

 

Positiivsuse jagamine

Meid hämmastas nii nende inimeste arv, kes meiega oma unistusi ja eesmärke jagasid, kui ka meile saadetud suurepäraste videote hulk.

Nii et pärast seda, kui me olime sooritanud kolme võitja valimise keerulise ülesande, otsustasime me videotes sisalduvaid positiivseid sõnumeid veelgi laiemalt levitada.

Eesmärgi poolt juhitud

"Loomad on sild meie ja kõige loomuliku vahel. Nad näitavad meile seda, mis meie elus puudub, ja kuidas end täielikumalt ning tingimusteta armastada. Nad ühendavad meid uuesti sellega, kes me tegelikult oleme, ja eesmärgiga, miks me siin oleme. " - Trisha McCagh

Üks konkursil "Ületa ennast" osalejaid oli loomade füsioterapeut Ruudu Eestist, kelle unistus oli osaleda Tennessee Ülikoolis toimuval kursusel "Certified Canine Rehabilitation Practitioner".

Ruudu juba töötab oma unistuste töökohal, kus ta aitab koerte rehabilitatsiooniga. Kuid ta tunnistab ka ise, et inimeste lemmikloomade eest hoolitsemine on suur vastutus ja tema praktilised oskused ning teadmised peavad alati olema nii head kui vähegi võimalik.

Lõpetades kursuse Tennessee Ülikoolis, võiks Ruudu saada veel paremaks selles, mida ta teeb ja aidata koeri tagasi jalgadele ning oma eludega paremini hakkama saada.

Nende aitamine, kes end ise aidata ei saa

Ruudu ütleb, et ta näeb oma tööd kui "võimalust aidata neid, kes end ise aidata ei saa". Milline uskumatu sõnum. Lõppude lõpuks on uuringud näidanud seda, et alati, kui me teisi aitame (olgu see loom või mõni teine inimene), suurendab see meie heaolu.

Meil Ferratumis on hea meel selle üle, et me saame oma finantslahendustega aidata inimestel sagedamini elule "jah" öelda.

Juba järgmisel kuul leiad siit veel inspireerivaid lugusid konkursilt "Ületa ennast".