Foto lapsest

“Iga suur unistus saab alguse unistajast. Pea meeles, sinus on peidus tugevus, kannatlikkus ja kirg, et jõuda tippu ja muuta maailma.” -Harriet Tubman

Üks kõige inspireerivamaid videosid, mis oleme saanud oma Outdo Yourself konkursi käigus, on pärit Eesti neiult nimega Mariann, kelle video esindab kõike seda, mida mõtleme Outdo Yourself võistlusega.

Pärast oma teise lapse sündi avastas Mariann kire fotograafia vastu, seejuures eriti beebifotograafia vastu. Pärast aasta pikkust harjutamist tundis Mariann, et ta on jõudnud punkti, kus tal pole võimalik oma fotograafiaga kõrgemale areneda.

Veidi aega hiljem avastas Mariann veebilehe creativelive.com - paik, kus postitatakse tuhandeid loomingulisi videosid ja õpetusi ning kus on aina kasvav uuendajate ja tegutsejate kommuun - ning seejärel avastas ta, et tal on nii palju veel õppida.

“Pildistamine, hetke jäädvustamine avaldab, kui rikkalik on reaalsus tegelikult.” - Anonüümne

Pärast mitme õpetuse läbimist kasvas tema teadmiste- ja õpijanu veelgi rohkem. Marianni eesmärk on osta veel õpetusi, et ta saaks oma fotograafiaoskuseid arendada ning osta ka uusi seadmeid.

Marianni video meenutab meile, kui oluline on pidevalt oma oskuseid edasi arendada, jätkata õppimist, luua endale uusi väljakutseid ning võtta eesmärgiks anda endast parim. Vaata lähemalt SIIT 

Enese ületamine

“Minu missioon elus pole lihtsalt ellu jääda, vaid saavutada edu ning teha seda mõningase kire, mõningase kaastunde, mõningase huumori ja stiiliga.” - Maya Angelou

Kui käivitasime Outdo Yourself konkursi eelmisel aastal, oli meie eesmärk julgustada inimesi jagama oma eesmärke ja unistusi ning inspireerida inimesi püüdlema oma eesmärkide poole.

Meie eesmärk Outdo Yourself konkursiga oli aidata inimestel nende suurimad unistused tõeks teha.

Konkursil osalemiseks palusime osalejatel teha endast väike video, kus nad räägivad, mis on nende eesmärk või unistus, miks see neile oluline on ning mis neid hetkel tagasi hoiab.

Mõni inimene oli oma unistusega juba algust teinud, aga vajas abi selle lõpule viimiseks. Mõni inimene polnud veel unistuse poole püüdlema hakkanud, kuna tal polnud vajalikke vahendeid.

Pärast kõikide võrratute videote vaatamist - kokku esitati 133 videot 18 riigist - anname õnnelikele võitjatele helde stipendiumi üheskoos mentorlusega, et nad saaksid oma eesmärgid täita.

Mida on vaja oma unistuste elluviimiseks

Lisaks pühendumisele, eneseusule, oskustele ja kirele teame me Ferratumis, et ka raha on oluline faktor, mida arvestavad inimesed, kes oma eesmärkide poole püüdlevad.

Raha võib vahel avada eelnevalt suletud ukse ning võib võimaldada sul avada ukse, kui võimalus koputab.

Soovime Mariannile palju edu tema fotograafiatöö ja edasiste õpingutega.

Hoia silma peal meie lehel, et lugeda järgmisel kuul rohkem Outdo Yourself konkursi inspireerivaid lugusid.

“Loo kirg õppimise vastu. Kui teed seda, ei peatu sinu areng mitte kunagi”. - Anthony J. D'Angelo