Kingiideed Valentinipäevaks

Sõbrapäev on kohe käes. Kas oled jätnud asjad viimasele hetkele ... jälle? Kuid enne seda kui tormad välja, et haarata karp parimaid pralineetäidisega šokolaadikompvekke, mõni parfüüm või kimp lilli, on meil midagi huvitavat, mida teiega jagada.

Uuringud on näidanud, et kui asi puudutab õnne ja raha kulutamist materiaalsetele kingitustele, on parem kulutada oma raha kogemustele - mitte hetkelisele põnevusele, mille saame materiaalsete kaupade ostmisest.

Lihtsamalt öeldes viivad kogemused mälestusteni ja mälestused kestavad tõesti kauem kui asjad. Olgu selleks uus riideese või uus telefon - selle uudsus kaob peagi kui toode muutub osaks meie igapäevaelust.

Ent kogemustele kulutatud raha panustab meie õnne oluliselt rohkem. Meie õnn on veelgi suurem, kui kogemust jagatakse sõbra, pereliikme või kallimaga.

Seega toome siinkohal ära viis viimase hetke kingiideed sõbrapäevaks, mis kõik põhinevad ühisel kogemusel:

1. Spaapuhkus paarile

On vähe asju, mis oleks romantilisemad ja luksuslikumad, kui paaridele mõeldud massaaž või hoolitsus spaas. Veetes pärastlõuna oma kallimaga, lõõgastudes ja laskes end hellitada - see on kindlasti üks elu kõige imelisematest kingitustest.

Hotelliveeb on veebisait, mis pakub spaateenuste ja muude wellness-pakettide kinkekaarte erinevatesse spaadesse üle kogu Eesti. Sul on võimalus osta kinkekaart või koheselt spaa ära broneerida sobivaks kuupäevaks. Kinkekaardi ostmisel võite lasta kinkekaardi e-postiga ka otse saajale saata.

2. Lennupiletid

Kui asi puudutab kogemusi, siis on keeruline leida kogemust, mis pakuks rohkem rahuldust kui reisimine.

Paljud lennufirmad, sealhulgas odavlennufirma Ryanair, pakuvad kinkekaarte, mida saab osta veebist ja kodus välja trükkida. Kinkekaarte saab täies ulatuses lennupiletite vastu vahetada ja seda kogu Ryanairi lennuvõrgustiku ulatuses (üle 200 sihtkoha, kui täpne olla).

3. Restoranid

Veiniga õhtusöök on teine valik, mis sõbrapäeval kindlasti meeldib - ja see on ka üks parimaid viise, kuidas mistahes õhtul nädalas oma partneriga suhelda. Miks mitte teha selleks sõbrapäevaks broneering uude restorani, mida te mõlemad olete kannatamatult soovinud proovida?

Broneerimise proovimine võib viimasel hetkel keeruline olla. Siin on abiks selliseid restoranide reserveerimise veebisaidid nagu Vabalaud. Vabalaud veebileht ühendab sind enam kui 75 restoraniga Tallinnas, Pärnus ja Tartus. Ära enam aega raiska - broneeri juba täna!

4. Kino

Veel üks sõbrapäeva klassikuid ja jätkuvalt üks kõige romantilisemaid asju, mida kohtingul teha, on minna kinno.

Teie kohalikus kinos peavad lihtsalt olema kinkekaardid. Saate kontrollida internetis kodus prinditavate valikute olemasolu või külastage kohalikku kino, et osta sealt päris kinkekaart.

5. Kontsert

Mis võiks olla veelgi romantilisem, kui viia kallim kontserdile? Ühised muusikaelamused annavad kõneainet mitmeks päevaks ning jäävad hinge helisema veelgi pikemaks ajaks. 

Otsi Piletilevist või Piletimaailmast välja tema lemmikesineja või hoopiski võtke ette täiesti uudne kogemus. Kas olete käinud koos ooperis? Või hoopis viiulikontserdil? Miks mitte ette võtta mõni rock-kontsert? 

Võimalusi on mitmeid - alates tasuta kontsertidest kõrgklassi omadeni. Broneerimine käib vaid mõne klikiga. 

Kui viimane aeg on käes ...

Ehk ei saa sa palka enne kui järgmisel nädalal või sul on olnud kulukas kuu. Ettevõttes Ferratumis mõistame me seda, et rahadega võib vahel kitsas olla.

Kui mõtled oma kallimat sel sõbrapäeval üllatada ja mälestusväärseid kogemusi luua, kuid vajad selle juures abikätt, oleme me sinu jaoks olemas. Oleme Ferratumis loonud lihtsad ja paindlikud lühiajalised laenud, mis annavad sulle ligipääsu vahenditele ja võimaldavad sul elukestvatele mälestustele "jah" öelda.

Taotle ühte meie Ferratumi laenudest laenud ja saa heakskiit mõne minuti jooksul. Pärast heakskiitu saad raha samal päeval. Niisiis, kui oled jätnud sõbrapäeva viimasele hetkele, ära muretse - me oleme sinu jaoks olemas!