Perekond lapsega

Töötamine ja samal ajal laste suviste tegevustega hõivatud hoidmine on keeruline. Seega võib enda ja pere jaoks puhkuse broneerimiseks aja leidmine tunduda tõelise luksusena.

Ära karda - veel on palju aega. Nii et kui sa otsid ikka päikesepaistelist võimalust suviseks ärasõitmiseks ja vajad selleks mõningaid ideid (kuhu minna, mida teha), siis ära enam kauem otsi!

Siin on viis viimase minuti peresõbralikku suvepuhkuse sihtkohta:

1. Gjerrild Nordstrand, Djursland, Taani

Kui inimesed mõtlevad rannapuhkusest Euroopas, siis mõtlevad nad tavaliselt Hispaaniast, Portugalist või Itaaliast. Kuid Gjerrild Nordstrand Djurslandi poolsaarel Taanis on ilus ja rahulik randa põgenemise koht nii täiskasvanutele kui ka lastele.

Gjerrild Nordstrand on oma peenete valgete liivade ja madala veega lapsesõbralik ning täiuslik nii suplemiseks kui ka päevitamiseks. Ööbi ühes paljudest peredele mõeldud kämpingutest, mis kõik pakuvad kombinatsiooni mänguväljakutest, batuutidest, minigolfist ja soojendusega täiskasvanute ning laste basseinidest.

2. Disneyland, Pariis, Prantsusmaa

Kõige rohkem külastatav teemapark Euroopas. Alates 1992. aastast on eurooplased nautinud Pariisi Disneylandi ja selleks on väga hea põhjus - see on "kõige õnnelikum koht maa peal".

Disneyland on lõbus park igas vanuses inimestele ja see on jagatud viieks erineva teemaga maaks koos 49 atraktsiooniga. Vaadake ringi nii "kaks ühe hinnaga" piletite kui ka hotellide ja pargi ühispakettide osas.

3. Somerset, Suurbritannia

Kui sinu eesmärgiks on rahulikud põgenemised ja lõõgastav ilu, leidub vähe kohti, mis oleks nii unistuslikud nagu seda on Somerset edela-Inglismaal. Somerset oma mägede ja hämmastava maaeluga on kui Inglismaa maaelu täiuslik näide.

Viige oma pere suurepärastesse Secret Valley taluaedadesse. Laske lastel lemmikloomi silitada või mängida Black Rock Outdoor Activity Center keskuses - samal ajal kui täiskasvanud naudivad Secret Valley viinamarjaistandustest pärineva veini maitsmist.

4. Liseberg lõbustuspark, Göteborg, Rootsi

Skandinaavia suurim lõbustuspark on Lisebergi lõbustuspark Rootsis Göteborgis ja see sobib igas vanuses põnevuseotsijatele. Lisebergis, mida külastab igal aastal peaaegu kolm miljonit külastajat, on tänu 42 karussellile ja muule atraktsioonile midagi igaühe jaoks.

Olles koduks maailmakuulsale puidust atraktsioonile Balder, tasub esile tõsta ka Euroopa pikimat langustega ameerika mäge Valkyria ja Skandinaavia kiireimat mäge HELIX. Samal ajal hakkavad väiksemad külastajad kindlasti armastama Bannens Paradis'i.

5. Lanzarote, Kanaari saared, Hispaania

Lisaks justkui mitte siit maailmast pärinevatele maastikele ja ilusatele randadele on Lanzarote (üks Kanaari saartest Lääne-Aafrika rannikul) ka suurepärane sihtkoht lastele.

Kui asi puudutab unikaalseid kogemusi, pakub Lanzarote kahte uskumatut võimalust. Kõnni Timanfaya rahvuspargis justkui kuu pinnal ja lase end sürrealistlike vulkaaniliste maastike poolt hingetuks muuta. Või uuri Atlandi ookeani sügavust allveelaevasafaridega, mis viivad külastajad 30 meetrit sügavusse, et uurida imelist loodust allpool tumedat vett. 

Teised populaarsed tegevused on Aqualava ja Aquaparki veepargid ning Rancho Texas Lanzarote Park'i loomaaed, kus külastajad saavad koos merilõvidega ujuda või loomade etendusi vaadata.

Nii - kuhu siis sina ja sinu perekond sel korral puhkama sõidate? 

smiley
 Puhkust aitab finantseerida Ferratumi laenulimiit!