Sügis on käes ja see tähendab, et on aeg oma soojemad jakid selga panna ning vihmavarjud välja otsida. Värvilised lehed langevad puudelt ja kuum kakao ning soojad kaminad muudavad sügise üheks hubaseimaks ajaks aastas. Nüüd, kus suvi on möödas, on aeg end jälle õigesse rütmi saada. Lõppude lõpuks on tavaline, et me kõik kulutame suvel veidi rohkem raha kui meil on. See võib tähendada, et ots-otsaga kokku tulemine on veidi keerulisem. Kõik me oleme kuulnud väljendit "küll küllale liiga ei tee", eks? Kuid see ei käi sügisilma kohta! Sageli on nii, et kui plaanime ühte kulutust, tabab meid üheaegselt kaks või kolm kulutust.

Õnneks saad uurida mitmeid võimalusi, mis aitavad sul "tagasi ree peale saada". Paljude inimeste jaoks on täiuslik, kiire ja lihtne lahendus lühiajaline väikelaen, mis aitab neil uuesti jalule saada. Siin on viis viisi, kuidas väikelaen võib sel sügisel teie elu kergemaks muuta.

1. Kui sul on midagi midagi tähistada

Olete juba kuid oma tähtpäeva planeerinud. Pärast pulmakutsete välja saatmist, ruumi rentimist, toitlustuse eest maksmist ja oma kleidi ostmist on sul on veel vaja palgata DJ ja fotograaf. Väikelaen saab tagada selle, et need terve elu kestvad mälestused on positiivsed.

2. Hädaolukord

Oled viimase paari nädala jooksul tundnud külmi jooke juues ühe oma hamba juures pakitsevat tunnet. Kahjuks jõudis tunne nädalavahetusel punkti, kus seda ei saa enam tähelepanuta jätta. Erakorralise hambaravi korral ei tohiks raha olla järjekordne valu allikas.

3. Tagasi kooli minemise kulud

Sügis tähendab tagasi kooli minemist. Kas asi puudutab õppevahendeid või uue jalgratta ostmist, et laps saaks kooli ja tagasi liikuda - kõik kuhjub. Said nüüd küll meeldetuletuse, et õpilastele on järgmiseks nädalaks planeeritud kaks väljasõitu, kuid sa ei saa palka enne sellele järgnevat nädalat. Väikelaen on täiuslik ajutine abinõu ootamatute kulutuste korral.

4. Kui sul on vaja väiksemat ühekordset summat

Palju õnne uue korteri leidmise puhul! Pärast mõnede uute asjade ostmist oma uue kodu jaoks ja pärast eelarve kulutamist esimese kuu üürile, saad hoone haldajalt e-kirja, kus ta tuletab meelde, et on aeg tagatisraha ära maksta. Väikelaenu abil saad lõpuks ligipääsu oma kuningriigile.

5.Kui sul on vaja asju liikuma saada

Vahet ei ole, kas sinu auto on just katki läinud või sinu rongiliinil tehakse plaanilisi raudteetöid - igaüks vajab usaldusväärset transpordiviisi punktist A punkti B saamiseks. Väikelaen on suurepärane lahendus, et saaksid tagasi teele - kas selleks, et osta jalgratas või selleks, et katta sellega kasutatud auto esimene liisingumakse või kogu ostusumma.

Millised iganes sinu lühiajalised vajadused on, Ferratum Bank saab sind ikka aidata. Meie sama väikelaen on kõige kiirem ja kättesaadavam viis vahendite kindlustamiseks kui on vaja asjad kiiresti liikuma panna. Täida vaid taotlus meie veebilehel kavõi mobiiltelefoni vahendusel. Taotlused ei ole siduvad, on täiesti tasuta ja otsuse saate minutite jooksul. Pole paberite täitmist ja tüli. Heakskiidu korral saad vajaliku summa ühe päeva jooksul.

Ferratum Bank annab endast kõik, et elaksid üle kõik (sügis)tormid ja saaksid nautida muretult uut hooaega.