Naine hüüumärgi plakatiga

Me oleme kuulnud palju kuulujutte ja väärarusaamu lühiajaliste laenude kohta ning me soovime mõned nendest müütidest purustada. Juhul kui Sul tekib küsimusi nende teemade kohta, mida me allpool pole kajastanud, siis võta meiega ühendust.
 

1. Suured intressid

Paljud inimesed usuvad, et kiirlaenufirmad küsivad suuremat intressi kui teised laenuandjad. Põhjus on tihti selles, et intressimäärade võrdlemisel võib inimestel tekkida segadus. Juriidilistel põhjustel on krediidi kulukuse määr näidatud aastamäärana ning võib seetõttu tunduda eriti suurena. Tasub meeles pidadada, et kiirlaenud on üldjuhul väga lühikese perioodiga – näiteks 30 päeva. Seetõttu võib piltlikult öelda, et krediidi kulukuse määr on 1/12 näidatud määrast. Sa ei maksa kindlasti tuhandeid eurosid intressideks, kui tegemist on lühiajalise laenuga.
 

2. Kiirlaenu võtavad vaid noored ja naiivsed inimesed

Ferratumi klientide keskmine vanus jääb vahemikku 35-40 aastat. Vastutustundliku laenuandjana oleme seadnud laenulimiidi vanuse alampiiriks 21 eluaastat ning tarbimislaenu puhul vanuse alampiiriks 25 eluaastat.
 

3. Kiirlaenude andmine ei ole kuidagi reguleeritud

Kiirlaenude andmine on riiklikul tasandil väga reguleeritud. Seadusest tulenevalt on lühiajaliste laenude andjatel palju piiranguid, mida igapäevaselt jälgida tuleb.
 

4. Lühiajalisi laene saab ilma taustakontrollita

Lühiajaliste laenude puhul kontrollitakse samuti laenuvõtja tausta ning vaadatakse eelnevat maksekäitumist. Me lähtume vastutustundliku laenamise põhimõttest ning kindlasti me ei väljasta laenu inimesele, kes ei suuda seda hiljem korrektselt tasuda.
 

5. Kiirlaenu firmad on mõeldud vaid konkreetsele sihtrühmale

Me ei reklaami end ühelegi konkreetsele ühiskonnagrupile ja ei kasuta oma olemasolevate klientide andmeid, et valida konkreetset sihtrühma. Me kasutame saadud infot vaid laenuanalüüsi tegemiseks ning jälgimaks, et laenaja vastaks meie põhinõudmistele.
 

6. Kiirlaenu võtjate võlad jõuavad kõik inkassofirmani

Meie eesmärk on kliendi jaoks olla olemas mitte ainult laenu väljastamisel, vaid ka siis kui tekib laenu tagasimaksmisega probleeme. Võtke koheselt meie töötajatega ühendust ning nad kindlasti proovivad leida erinevaid alternatiive, et võlgnevus saaks võimalikult kiiresti tasutud.
 

7. Iga kiirlaenu võtja satub nõiaringi

Ferratumi laenudel on limiit, millest rohkem laenu kliendile laenu ei väljastata. Ferratum pakub lühiajalisi laenusid ning seetõttu jälgime me hoolikalt kliendi võimet laenu tagasi maksta. Enamik Ferratumi klientidest on tagasimaksetega õigeaegsed ning seetõttu pole ka neil vaja karta, et nad nõiaringi satuks.

Laenulimiit

See summa saadaval vaid olemasolevatele klientidele.
Väljamaksetasu*: X
Päevaintress:
Maksimaalne KKM: X
Minimaalne periood: 3 kuud**
Või maksa tagasi 30 päeva jooksul: 0.00 €
Maksimaalne periood: 99 kuud**
 

Või maksa igakuiste maksetena

Esimene minimaalne makse: 0.00 €