Kevadpakkumiste jahtimine - kuidas leida soodushinnaga riideid

Paarike ostlemas

Allahindluste ajal on ostlemine väga lõbus. Riiete ostmisel on enamasti mõttes teatud eelarve. Väga hästi on siis, kui saad eelarve eest rohkem asju kui arvasid. Siiski ei pea sooduspakkumised olema juhuslikud, mille otsa satud siis, kui seda kõige vähem ootad.Riidepoed üritavad hoida täis laoseisu, et inimestel oleks rohkem valikuid. Samas aga vahetavad nad tooteid tihti välja, sest uued tooted tulevad peale. Need tooted, mis müüvad oodatust halvemini, tuleb müüa soodushinnaga, et teha ruumi uutele asjadele. Just see on täiuslik aeg toodete “krabamiseks”.

1. Aga oota… Mis aeg täpselt siis see täiuslik aeg on?

Enamus riidepoode hoiavad tooteid poes kuus kuni kaheksa nädalat enne nende väljavahetamist. Kuna toodete liikumine on väga kiire, tuleb vanadelt toodetelt edasi liikuda. Kui toode on lettidel kauem kui 6 kuni 8 nädalat, ei tohiks tegelikult alleski olla rohkem kui vaid mõni toode. Kui see pole enam saadaval igas suuruses, on kindlasti aeg väljavahetamiseks.

2. Mis päev?

On selge, et nädalavahetused on riidepoodides kõige kiiremad. Seetõttu hakatakse valmistuma juba neljapäeval, mil enamus tooteid on märgitud soodushinnaga. Mõistagi ei tähenda see, et reede ja laupäev poleks head päevad soodustuste leidmiseks. Nendel päevadel ei pruugi lihtsalt leida parimaid pakkumisi, mis olid olemas neljapäeval. Võib juhtuda, et on mitmeid kavalaid ostlejaid ning parimad pakkumised napsatakse juba eest ära.

3. Mis siis, kui minu suurust pole?

Ma olin ükskord olukorras, kus leidsin soodushinnaga väga vinge T-särgi, mis oli minu jaoks pisut liiga suur. Ma oleksin võinud ostlemise pooleli jätta, kuid otsustasin töötajalt küsida, kas toode on kuskil mujal minu suuruses olemas. Neil oli lähedal veel üks pood ning mul vedas. Ma leidsin endale sobiva suuruse.

Asja point: ära anna kohe alla, kui sa ei leia endale sobivat. Küsi lisainfot.

4. Mis siis, kui ostan riideid internetist?

On selge, et internetist riideid ostes ei ole mingit garantiid, et asjad näevad seljas head välja. Enne ostmist loe ka peenikeses tekstis olevaid asju. Veendu, et pood pakub tootele ka korralikku tagastuspoliitikat.

5. Mida võiksin kanda sel kevadel?

Veebruari lõpp on hea aeg talveriiete ostmiseks. Sa võid leida ka hea hinnaga jakke, mida saab kanda veel vähemalt paar kuud enne, kui jaki kandmiseks on liiga soe. Märts on hea kuu selleks, et osta jooksutosse brändidelt nagu New Balance või Nike. Kevadriiete soodusmüügid hakkavad tavaliselt aprillis.

6. Kokkuvõtteks

Kevad võib olla hea aeg selleks, et hankida uued talveriided. Kui sa oled aga kannatlik, võid leida ka häid pakkumisi aprillis, mis sobivad hästi isegi varasuve jaoks.

Selleks, et moodsalt riides käia, pole vaja palju raha. Sa pead lihtsalt ostlema nutikalt ning head asjad leiavad tee sinuni.