Lilli nuusutav neiu

Kevadplaanid parema “sinu” jaoks

 

Kuna veebruar on lõppemas, on varstii ilus ja lootusrikas kevad käes. On juba tunda, kuidas päevad muutuvad pikemaks ja talvine stress hakkab lahtuma. Kas oled oma uue aasta lubadustega viivitanud? Olgu see nii või mitte, on paras aeg hakata tegema plaane selleks, et tulevast kevadest viimast võtta. Aitame sul plaane teha mõne idee abil:

 

Väike puhkus

Mida meeldivamaks muutub ilm, seda atraktiivsemaks muutuvad paljud linnad turistide jaoks. Lääne- või Põhja-Euroopas asuvad linnad võivad olla üsna tüütud, kui sa pead kokku puutuma vihma, külma ilma ja päikesevalguse puudusega… Need, kes planeerivad varakult, saavad transpordile ja majutusele parimad pakkumised. Sa võid leida väga soodsaid lennupileteid, eriti, kui sa ei reisi ühest maailmaosast teise. Kevad on “reisihooaja” algus ja paljudel juhtudel on see parim aeg uute linnade uurimiseks, kuna kõige populaarsemad paigad ei ole veel turistidest pungil.

 

Kevadkoristus

Muidugi soovid sa ju, et kevade ilu peegelduks ka sinu kodus. Sa ei pruugi seda teada, aga rämps võib mõjutada sinu emotsionaalset seisundit negatiivselt ning see võib olla üsna häiriv. Kui sa ei ole seda veel teinud, siis miks mitte alustada kevadet väikese koristusega? Viska minema asjad, mida pole enam vaja. Veelgi parem, miks mitte anda oma vanad riided mõnele heategevusorganisatsioonile? Heategu hea karma saamiseks on oluline...

 

Tee trenni

Nüüd, kus ilm muutub soojemaks, võid paksu jaki varna visata ja panna selga midagi õhemat. Nüüd on keha valmis sörkjooksuks, kuna enam ei ole tülikas minna välja külma ilma kätte, et jõusaali suunduda. Sa võid ka hakata jalgrattaga sõitma ning võid kasutada jalgratast selleks, et minna tööle või kas või niisama ringi sõitmiseks. Kas pühade ajal kogutud lisakilod on ikka veel sinuga? Kevad on täiuslik aeg selleks, et saada suveks oma keha bikiinivormi.

 

Hakka tegelema uue hobiga

Mis mulle meeldib kevade juures on fakt, et see on külma talve ja kuuma suve vaheline aeg. See on parim aeg selleks, et alustada uue hobiga tegelemist. Sa võid hakata maalima, võid mängida mõnda muusikainstrumenti, tegeleda skulptuuriga… ükskõik, mis aitaks sul end väljendada. Pole kunstitüüp? Sa võid õppida selgeks uue keele või uue ameti, mis aitaks sul tulevikus teenida rohkem raha või sa võid hakata rohkem lugema, et “toita” oma mõistust uute teadmistega.

 

Kokkuvõtteks

“See kevad tuleb parim”... Võib-olla oled seda klišeed varem kuulnud, kuid sõnad jäävad ainult sõnadeks, kui nende taga pole tegusid. Planeerimine on esimene samm, mida tuleb teha, kuid distsipliin ja järjekindlus on vajalikud veendumaks, et plaanid on enamat kui lihtsalt mõtted, mis on paberile kirja pandud.