Tass käes

Kiirlaen/kiirlaenud, tuntud ka sms-laenude või mikrolaenudena, ei ole kellelegi võõrad. Kui tekkinud on äkiline rahamure ja vajad kiiret lahendust, siis on kiirlaen selleks parim lahendus, võimaldades üksnes loetud minutite jooksul saada sobivas suuruses rahasumma. Lisaks kiirele teenindusele on kiirlaenudel veelgi eeliseid, mis eristab seda laenuliiki teistest pakkumistest.

Millal võtta kiirlaenu?

Kiirlaen/Kiirlaenud sobivad eriti hästi just neile, kellel on tekkinud ootamatu väljaminek ning vajavad selle jaoks lisaraha, kuid kes ei soovi oma tööandja käest avanssi küsida. Kiirlaen õigustab oma nime - peaaegu alati saab kiirlaenu kätte juba samal päeval, paljudel kordadel üksnes 15-30 minuti jooksul. laen internetist sobib suurepäraselt kõigile, kellel ei ole mahti oodata lisaraha saamisega. Interneti vahendusel võtab laenutaotluse tegemine aega vaid paar minutit ning see jõuab kohe laenuandjani. Kiirlaen/kiirlaenud on eelistatud ka siis, kui vajad väikest summat - näiteks paarsada eurot. Erinevalt tagatisega laenudest on kiirlaenude summad enamjaolt parasjagu väikesed, et laen tagasi maksta vaid paari kuu jooksul või isegi juba järgmine kuu. Nii ei seo sa ennast finantskohustusega, mis võib sind pikka aega koormata, vaid saad probleemi lahendatud kiirelt ja tõhusalt. Kuigi enamjaolt kantakse kiirlaenu summa üksnes arvelduskontole, ei pea muretsema ka need, kes ei soovi arvelduskontot kasutada. Olemas on ka kiirlaen sularahas ning see väljastatakse teile sobivast postkontoris. Taolised paindlikud tingimused aitavad kõikide väikeste rahamuredega, olgu tegemist katki läinud koduseadmega või sooviga minna reisile. Kui vajad korraga paarsada eurot ja soovid laenu üsna kiirelt tagasi maksta, siis on kiirlaen just sinu jaoks - ära tööta ülemust avansi küsimisega! Lisaks veel meeldiv ja asjatundlik teenindus ning proffesionaalne nõustamine erinevate laenuteenuste osas, et leiaksid just endale sobivaima ning soodsaima variandi ja saaksid tehingu kiirelt teostada.

Kiirlaen on mugav ja anonüümne

Raha laenamine ei peaks olema tülikas ega aeganõudev protsess, mistõttu ongi kiirlaen/kiirlaenud loodud. Suuremate summadega pangalaenude taotlemine võib olla üpris keeruline, samas kui vajad üksnes väikest summat, ei pruugi sa eelistada ka sõpradelt või tuttavatelt laenata. Kiirlaen/kiirlaenud on täiesti anonüümsed ehk tehing jääb üksnes sinu ja laenuandja vahele, mitte keegi teine ei pea sellest teadma. Vahet ei ole, kas tegemist on krediitkaardi, laenulimiidi või kas või sms-laenuga - kõik väikesed tagatiseta laenud on mugavad ja kiired ning klienditeenindajad oskavad teid proffesionaalselt nõustada, milline toode just teile kõige paremini sobiks. Samuti on interneti vahendusel taotletavad laenud turvalised. Laenuandjad on varustanud oma veebilehti turvaprotokollidega, mis tagavad, et su isikuandmed on kaitstud ning nendele ei pääse ligi mitte keegi teine peale sinu ja laenuandja. Laenu saamiseks ei pea isegi kodust välja minema ega isiklikult laenuandja juurde minema nagu mitmete suurte pangalaenude puhul. Laenu otstarvet ei ole vaja selgitada - rahasummaga võid teha just seda, mida heaks arvad. Kõik see tähendab, et sa saad vajamineva rahasumma kätte väga mugavalt, ilma igasuguste segavate faktoriteta või lisaselgitusteta. Kui sa hindad mugavust ja eelistad diskreetset lahendust, siis kiirlaen on selleks parim võimalus.

Parima kiirlaenu saab Ferratumist

Kiirlaen/Kiirlaenud sobivad tempoka eluviisiga inimestele, kes soovivad turvaliselt laenata väikest rahasummat. Ferratum Bank tagab soodsate tasudega laenud ja kiire teeninduse: saad oma rahamure lahendatud hõlpsasti juba üksnes poole tunni jooksul. Ferratum on panustanud ka kliendi diskreetsuse tagamisele, väljastades kiirlaene sularahas. Mugav taotlemine, paindlikud tingimused ja turvaline laenukeskkond on boonused, mida igalt poolt ei leia - Ferratum tagab aga kõik need ja enamgi.

 

Vali summa

Vali periood

Sõlmimistasu: X
KKM: X
Maksetähtaeg: X

Uue kliendi puhul tagasimakse summa: X

Oled juba klient? Logi sisse