Hoiupõrsas

Kodu on koht, kus me veedame suure osa oma päevast ja seetõttu soovime, et see vastaks meie soovidele ning oleks ka silmale ilus vaadata. Noppisime välja mõned ideed, mida kasutada, et kodus värskemat ilmet luua.
 

  • Muuda mööbli asukohta. See on väike ja kõige tihedamini soovitatud nipp, et kodule uus ilme anda ilma raha kulutamata.
  • Värvi seinad või vaheta tapeeti. Need asjad ei nõua palju kulutusi ega suurt vaeva, küll aga on selline muutus kohe näha. P.S – tapeedi valimisel ära unusta vaadata ka allahindluste kasti!
  • Kallite maalide ja piltide ostmise asemel proovi neid ise teha. Abstraktse kunsti loomiseks ei ole kunstiannet tingimata vaja. Lõuendeid ja maalimistarvikuid leiad kunsti- ja käsitööpoodidest.
  • Ära viska vanu asju ära. Vana ja kulunud mööblit saab edukalt restaureerida ja üle värvida. Vanad mööbliesemed on tihtipeale palju vastupidavamad kui uued, seega tasuks mitu korda enne mõelda, kui mööbliese välja vahetada.
  • Googelda märksõna DIY, et saada ideid, kui Sul endal kohe midagi pähe ei tule. Pinterestist leiad ka kindlasti palju vahvaid ideid, mille jaoks on tihtipeale vaja asju, mida Sul nagunii kodus olemas on.

 
 
Lennukaid ideid! 

Laenulimiit

See summa saadaval vaid olemasolevatele klientidele.
Väljamaksetasu*: X
Päevaintress alates:
Maksimaalne KKM: X
Minimaalne periood: 3 kuud**
Või maksa tagasi 30 päeva jooksul: 0.00 €
Maksimaalne periood: 99 kuud**
 

Või maksa igakuiste maksetena

Esimene minimaalne makse: 0.00 €