Kell

Lauset, et aega ei ole, kuuleme me tänapäeval väga tihti. Sõpradega kohtume harvem kui tahaks, trenni ei jõua, tööülesanded kuhjuvad üle pea ja perega kvaliteetaja veetmiseks tuleb kõvasti pingutada. Juhul, kui ka Sinu elus on hetkel selline periood, siis loe alljärgnevaid nippe ja vaata, kas leiad midagi, mida saaksid ise kasutada.
 
Tegele ühe asjaga korraga. Vahel võib tunduda, et tehes viite erinevat asja samal ajal, saab kõik kiiremini tehtud. Tegelikkus on aga see, et Sa ei süvene korralikult ning see tähendab kehvemat kvaliteeti ning suuremat ajakulu. Seega tasuks hoopis teha endale päevaplaan, mida on hea päeva lõpus kontrollida. Nii väldid ka seda, et pead viimasel hetkel mõnda mahukat tööd hakkama tegema.
 
Vähenda teleri ja arvuti ees veedetavat aega. Sama kehtib ka tänapäeval nutitelefonide kohta. Telerit vaadates ja internetis surfates kaob tunnike kiirelt, kuid selle tunnikesega oleks juba jõudnud trenni teha või järgmiseks päevaks lõunasöögi valmistada. Kasuta oma aega ratsionaalselt, seda on vaid 24 tundi ööpäevas.
 
Kodutööde jagamine ja planeerimine. Mitte keegi meist ei pääse kodutöödest, ükskõik kas Sa elad üksi või 5-liikmelises perekonnas. Kodutööd võtavad küll tänapäeval vähem aega, kui 10-15 aastat tagasi, kuid endiselt kulutame me sellele oma päevast suure osa. Juhul kui oled pereinimene, siis võib abi olla graafikust, et igaüks teaks oma ülesandeid ning saaks võrdselt peale kooli/tööpäeva puhata. Kui aga elad üksinda, siis võid proovida suuremate kodutööde tegemist ühe päeva jooksul. Leia see üks päev nädalas, millal pesed ja sorteerid pesu, pesed põrandaid jms. Pärast on jälle nädal aega muretu ja saad koristamise asemel hoopis kinno minna sõbraga. 

Laenulimiit

See summa saadaval vaid olemasolevatele klientidele.
Väljamaksetasu*: X
Päevaintress alates:
Maksimaalne KKM: X
Minimaalne periood: 3 kuud**
Või maksa tagasi 30 päeva jooksul: 0.00 €
Maksimaalne periood: 99 kuud**
 

Või maksa igakuiste maksetena

Esimene minimaalne makse: 0.00 €