kala akvaariumis

Kujutle ette omale seda stseeni: paar nädalat tagasi said Sa teavituse e-mailile, et Sinu unistuste tööandja otsib töötajat Sinu unistuste töökohale. Sa jätsid koheselt pooleli oma tegemised ja järgnevad kaks tundi lihvisid oma CV-d ideaalseks ning koostasid pilkupüüdvat motivatsioonikirja.

Täna said Sa entusiastliku kirja tööandjalt, kus kirjutatakse, et Sa tundud olevat ideaalne kandidaat ning nad soovivad Sind kutsuda töövestlusele. Vauu! Sa oled selles aastaid unistanud. Õnnitlused!

Tee see teoks

Tegelikult on paar asja, millest me pole veel rääkinud. Esiteks – nad soovivad, eet Sa tuleksid nende kontorisse ja kohtuksid personaliosakonna juhatajaga juba selle nädala lõpus. Teiseks – see kohtumine toimuks hoopis teises riigis. Selles suhtes pole hullu – Sa teadsid seda juba ka varem, milline oleks töökoha asukoht, kuid Sa ei osanud isegi oma kõige metsikumates unistustes loota, et Sind tööintervjuule kutsutakse.  

Kahjuks on sellega seoses üks mure. Sa ei saa palka enne kuu lõppu, kuid Sul ei ole ka hetkel sellist rahatagavara, mis võimaldaks Sul osta lennukipileteid. Seda enam, et viimasel hetkel ostetavad piletid on üldjuhul üpriski kulukad. Mida siis teha? Kas Sa tõesti tahaksid sellest unistuste töökohast vaid raha pärast loobuda? Ilmselt jääks see Sind pikaks ajaks kummitma, et mis oleks, kui Sa ikkagi oleksid läinud kohale.  

Raha vaid mõne hiirekliki kaugusel

Meie Ferratumis mõistame hästi, et juhul, kui Sul avaneb mõni hea võimalus, siis Sa pead seda kasutama. Sellepärast olemegi loonud lihtsa ja paindliku väikelaenu toote nimega laenulimiit, mis annab ligipääsu rahale kiirelt ja mugavalt. Meie laenu taotlemine on lihtne ja mugav – laenulimiiti saad taotleda kasvõi nutitelefonist, sest meil on ka mobiiliekraanile sobiv veebileht ehitatud. Laenutaotluse vastuse saad Sa paari minutiga ja seejärel laekub ka raha Sinu pangakontole loetud minutite jooksul. Jah, lugesid õigesti – loetud minutite jooksul. Eriti hea uudis on veel see, et kliendid, kes soovivad kasutada laenulimiidi kontot esimest korda, saavad laenulimiidile 0% intressi 30 päevaks. See on hea võimalus proovida meie laenutoodet ning näha kas see vastab Sinu ootustele. Juhul, kui kõik sobib ja oled meie teenusega rahul, saad laenulimiiti hakata tagasi maksma igakuiste osamaksetena. Minimaalne osamakse on vähemalt 15 eurot, kuid alati võib igakuiselt rohkem tagasi makseid teha. Seeläbi vähendad oma laenu põhiosa jääki lihtsalt kiiremini. Valik on Sinu. 

Nagu öeldakse: "Tao rauda, kuni see on kuum." Kui Sinu laen on heaks kiidetud ja raha on Sinu kontole kantud, saad Sa e-kirjale vastata ja oma unistuste tööandjale teada anda, et Sa ootad väga teie reede keskpäevast kohtumist. Ferratumiga ongi see just nii lihtne. Lihtsalt öelge võimalustele "jah"

Kliki “Like” sellele postitusele, kui Sa arvad, et see postitus on inspireeriv. Jaga seda postitust, kui Sa tead kedagi, kes võiks sellest samuti saada inspiratsiooni. Rohkem toredaid lugusid ja nippe leiad meie blogist.

Tahad teada, kuidas Ferratumi laenud saavad Sinu elu lihtsamaks teha? Kliki allolevale nupule!