Mees ja naine arvutiga

Tänapäeval on enamikel meist kiire elutempo. Töötamise ja siin-seal toimetamise ning asjaajamise vahepeal võib olla raske leida vaba aega selleks, et nö lahtiseid otsi korda ajada.

Nagu kirjeldatud The Economisti 2014. aasta artiklis, siis ennustati juba varasemalt, et peatselt muutuvad inimeste tööpäevad lühemaks ja puhkused pikemaks.

Kuigi paljud tehnoloogilised edasiarendused on loodud selleks, et muuta meie elu mugavamaks ja vähendada tööpäevade pikkust, tundub ikkagi, et mingil põhjusel on meil kiirem kui eales varem.

Kuidas asjad tehtud saada

Kujuta ette, et sinu partneri pere külastab teid järgmisel nädalavahetusel ning see on esimene kord, kui nad näevad teie korterit pärast seda, kui te sinna eelmisel aastal kolisite.

Sa oled juba kuid planeerinud seda, kuidas koristad teisest toast kastid ära ning muudad selle külalistetoaks. Viimasel ajal on aga nii aeg kui raha olnud luksused, mida sa pole endale lubada saanud.

Nüüd, kus sul on aga tähtaeg ees ja sul on motivatsiooni kodu uuendamisega tegeleda, otsustasite kaaslasega koos, et väike lühiajaline laen oleks hea abivahend.

Panga külastamine

Järgmisel päeval külastad oma kohalikku panka, et uurida laenuvõimalusi. Pärast seda, kui oled 10 minutit ringi sõitnud ja otsinud parkimiskohta, jõuad lõpuks panka ning sul palutakse istuda ja oodata. 30 minutit hiljem kutsub sind pangatöötaja.

Pärast seda, kui olete 20 minutit vestelnud sellel teemal, milline tagatiseta laen oleks sinu jaoks parim, küsitakse sinult töölepingu koopiat ja pangakontode väljavõtteid.

Kahjuks ei ole sul ühtegi nendest dokumentidest kaasas ning sa kahtled selle osas, kas sul on need ka kodus olemas. Pärast seda, kui oled veetnud terve tunni pangas, pead sõitma koju, otsima dokumente või küsima tõendeid ning siis alustama jälle otsast peale.

Kuna su partneri pere tuleb külla juba kolme päeva pärast, pead leidma parema võimaluse. Sinu õnneks on see variant olemas.

Internetilaenu võtmine

Ükskõik, kui kiire sul poleks ning kui kiire poleks ka laenu saamisega, kui sul on vaja raha kiiresti, aitame me sind. Tänu Ferratumile on lühiajalise laenu saamine mugav ja kiire võimalus.

Taotle lühiajalist laenu kiirelt ja hõlpsalt internetist 24/7. Internetist laenu taotlemisel pole vaja kannatada mingit ootejärjekorda ega paberimajandust.

Me teame, et kui asi puudutab lühiajalisi laene, siis on aeg oluline. Sa tahad, et asjad töötaksid kiiresti. Seepärast on meie missioon pakkuda parimat, kiireimat ja kõige kasutajasõbralikumat laenu- ja pangateenust.

Taotlus võtab vaid paar minutit ning tänu meie automaatsele krediidihinnangu süsteemile saame teha laenuotsuseid mõne sekundiga. Kui sinu laen on saanud heakskiidu, kantakse raha sinu pangakontole juba samal päeval.

Seega - tee oma elu lihtsamaks meie internetilaenude abil.