financer.com veebileht

Eesti laenuturg on alati olnud väga kirev. Kui veel mõne aasta eest olid kiirlaenud populaarsed, siis tarbijate eelistuste tõttu on taolised laenud vahetatud pisut paindlikumate laenuteenuste vastu. Niimoodi ongi sündinud ka Ferratumi laenulimiit, mis pakub tänapäevasele tarbijale vastutulelikumate tingimustega personaalset laenulimiiti.

Ka laenulimiitide keskel on paratamatult keeruline teha enda jaoks parim otsus. Laenulimiit tähendab, et sinu jaoks on avatud personaalne limiit, mida saad igal ajal kasutada. Kuidas aga otsustada, millal laenulimiiti kasutada või milline summa sinu jaoks parim on? Just selliste küsimustega tuleb appi Eesti juhtiv laenuvõrdlusportaal Financer.com, kus Ferratum on aja jooksul võitnud üle 4000 eestlase poolehoiu.

Soovid vs vajadused

Kui sul on juba Ferratumis vaba laenulimiiti ja soovid seda kasutusele võtta, peaksid kõigepealt põhjalikult analüüsima oma laenusoovi. Vaba laenulimiit ei tähenda seda, et sa peaksid seda kindlasti kasutama – laenulimiit võib alati tagavarana olemas olla olukordadeks, mil lisaraha on tõesti vaja.

Enne laenuotsuse tegemist küsi endalt üks küsimus: kas sa tahad laenu võtta selleks, et osta midagi, mida sa lihtsalt väga ihaldad või midagi, mida sul on reaalselt eluks vaja.

Vaba laenulimiidi olemasolul võib uitmõttena tekkida soov raha kasutada mõne impulssostu jaoks või selleks, et pisut „vabamalt“ elada. Mõistagi ei tohiks aga laenulimiiti mitte kunagi kasutada ühegi taolise eesmärgi tarbeks. Hoolimata mugavast taotlemisest on laenulimiit mõeldud selleks, et aidata sul katta vajaminevaid kulutusi, nagu näiteks ravikulud, mööbel või tehnika, haridus ja muu taoline.

Rusikareeglina tasub raha laenata ainult pikaajaliste eesmärkide jaoks. Laenulimiiti ei tohiks kunagi kasutada äkksoovide või uitmõtete tarbeks, pidutsemiseks, õnnemängude mängimiseks ega ühegi teise taolise otstarbe jaoks.

Kui laenad raha mõne eluliselt vajaliku otstarbe jaoks, ei pea sa hiljem laenuotsust kahetsema, sest tead, et rahasumma läks kasutusse olulisel eesmärgil, mis toob sulle rõõmu ka tulevikus.

Kõigepealt võrdle, siis laena

lihavõttemuna

Kui laenusoov on kindel, tasub visata pilk peale ka Financer.com võrdlustabelitele. Kuna Eestis on väga palju erinevaid laenupakkujaid, on kõikide pakkumistega ühekaupa tutvumine üpris aeganõudev ülesanne. Financer.com on selle teinud aga lihtsamaks, olles koondanud kõik Eesti krediidiandjad ühte kohta. Niiviisi saad vaid mõne hetkega selgeks, milline laenuandja vastab sinu soovidele kõige paremini.

Kas teadsid, et Ferratum on näiteks üks vähestest krediidiandjatest, kes võimaldab laenata 30 päevaks täiesti intressivabalt? Financer.com portaalis saad võrrelda krediidiandjate kõiki tooteid hõlpsa vaevaga ning leiad kiirelt endale parima valiku, olgu sul parasjagu mõttes taotleda laenulimiiti või leida intressivaba laen.

Targad laenuotsused saavad alguse sügavast analüüsimisest ning see saab omakorda alguse võrdlemisest. Financer.com on sinu teejuht, aidates sul võrrelda laenuteenuseid kiiremini ja mugavamalt. Kõigele lisaks on Financer.com võrdlustabelite kasutamine täiesti tasuta ja sa ei pea sisestama oma andmeid tulemuste nägemiseks – lihtsalt otsi, võrdle ja leia endale parim krediidiandja!

Anna oma panus Eesti laenuturu kujundamisele

Kõigil tarbijatel – ka sinul – on imeline jõud kujundada laenuturgu, kuid seda ainult siis, kui sa annad teada oma kogemustest ja mõtetest. Financer.com portaal töötati välja eesmärgiga muuta laenuturg üle kogu Euroopa läbipaistvamaks ning anda kõigile inimestele väljund, kus on võimalik avaldada oma arvamust laenupakkujate kohta.

Financer.com Eesti portaalis saad sa jätta oma kommentaari ja hinnangu ka Ferratumi kohta.

Selle jaoks pole tarvis teha muud, kui järgida neid lihtsaid samme:

  1. Ava Ferratumi ülevaade Financer.com portaalis;
  2. Klõpsa menüüvalikul „Arvustused“;
  3. Anna hinnang 5 tähekese skaalal, vajutades tähekeste kogusel, mida näed pealkirja all „Hinda ettevõtet Ferratum“;
  4. Täpsusta oma hinnangut, valides sobiva hulga tähekesi erinevate kategooriate all;
  5. Klõpsa nupule „Esita hinnang“;
  6. Soovi korral saad kirjutada ka täpsemalt, millised on sinu arvates Ferratumi tugevused ja nõrkused.

Üheskoos saame luua läbipaistva ja ausa laenuturu, kus tarbijate hääl läheb tõeliselt korda. Laenuotsuse tegemisel on oluline võrrelda mitte ainult laenu üldtingimusi, vaid ka laenufirma üldist olemust. Kui jätad oma arvustuse Financer.com portaalis ja räägid teistelegi, milline on olnud sinu kokkupuude Ferratumiga, saavad kaasmaalased täpsema ülevaate Ferratumi teenusest. Teinekord saad jällegi sina lugeda teiste inimeste arvustusi ja teha ise sellevõrra targema otsuse.

Anna oma panus ja jäta hinnang Ferratumi teenuse kohta juba täna.