Mida põnevat teha suvepuhkuse ajal piiratud eelarvega?

Rannaasjad liival

Suvepuhkused on väga mõnusad. Vaba aega on palju käes ja kindlasti saab kohtuda sõpradega, keda pole ammu näinud, käia erinevatel suveüritustel ning kohvikutes. Nagu meie suvepuhkuse uuringust selgus, siis on eestlased väga altid reisima kodumaal. Eestis on väga palju kauneid paiku ja erinevaid keskusi/muuseume/vaatamisväärsusi, mida avastada. Kui peres on juba suuremad lapsed, siis tuleb arvestada, et üritustel tuleb piletid osta ka lastele ja ööbimisel hotellis samuti võtta peretuba. Mida aga teha siis, kui eelarve on nii piiratud, et kogu perega väljasõidud, kontserdid ja kohvikutes käimised teie pere eelarvesse hästi ei mahu? Siin on teile mõned vihjed, kuidas teha oma suvepuhkus mõnusaks hoolimata rahalisest seisust.

Tasuta kontserdid/üritused

Hoia silm peal erinevatel kontsertidel ja üritustel, mis on tasuta.  Vaata erinevaid tasuta üritusi näiteks veebilehelt http://www.kultuur.info/. Lisaks toimuvad vahel muuseumide ööd, mille raames saab kõiki muuseume tasuta külastada. Jälgi taolist infot jagavaid lehti Facebookis ja seeläbi oledki kõige lahedamate tasuta üritustega alati kursis.

Kasutage RMK rabaradu ja telkimisplatse

Selleks, et perega mõnusalt aega veeta, ei pea tingimata valima ööbimist kallis hotellis. Kindlasti on hotellidel omad võlud nagu soe vesi ja pehme voodi. Piiratud eelarve puhul aga saab ühe toreda väljasõidu lubada ka hulga väiksema rahaga. Eestis on väga palju lahedaid kohti, mis on RMK poolt korrastatud ja hooldatud. Paljudel telkimisplatsidel on olemas nii WC kui ka grillimiskohad. Teie mureks jääb vaid autosse natuke kütet tankida, telk ja magamiskott kaasa võtta ning hoolitseda söögipoolise eest. Kindlasti tuleb selline eelarve soodsam kui öö hotellis, kuid lastele on selline kogemus märksa huvitavam ning harivam.

Tasuta filmiriiul

Suveilma ei saa kahjuks valida, aga küll saab vihmasae ilmaga kinno mineku asemel valida hoopis soodsama alternatiivi. Erinevatel teenusepakkujatel on õnneks olemas tasuta filmiriiulid. Valige kogu perega mõni põnev film – jääb ära piletisabas seismine, kinno sõit ja parkimiskoha otsimine. Poprcorni saab tänapäeval väga mugavalt ka kodustes oludes valmistada ning diivanil saab ennast mõnusalt pleedi sisse kerra keerata.

Vanad mängud

Millal Sa viimati ukakat või mädamuna mängisid? Tehke perega vahva õhtupoolik, kus meenutate toredaid mänge, mida omal ajal mängitud sai. Kindlasti pole lapsed pooltest mängudest kuulnudki! Ja kui ei tulegi kõik reeglid meelde, siis mõelge kasvõi ise uued.

Piknikud ja sõpradega koos kokkamised

Kohvikutes on muidugi mõnus käia, aga arvestades kõikide jookide juurdehindlus, siis on palju otstarbekam osta oma joogid ja söögid toidupoest ning teha ühiselt midagi maitsvat süüa. Säästade mitmed eurod kamba peale ja samas saate toredasti aega veeta.

Kõigest sellest hoolimata võib vahel tekkida tunne, et tahaks lihtsalt lasta ennast kohvikus mõnusalt teenindada või sõita kasvõi SPAsse massaaži nautima. Ferratum on alati siin, kui Sa vajad raha tagavara. Laenulimiit kuni 1000 eurot on esimesed 30 päeva 0% intressiga. Tead, et puhkuserahad on kohe tulemas, aga vajad enne seda väikest rahasüsti? Saada meile interneti teel taotlus ja laenuotsus tuleb loetud minutitega. Laenulimiit on mugav ja paindlik teenus, millega saad ise otsustada, millal laenu tagastada. Sa võid laenu tagastada ilma ühegi lisatasuta 30 päeva jooksul. Alates 31-st päevast lisandub päevaintress, mis tähendab, et intressi arvestatakse vaid kasutusel olevalt summalt. Meie klienditeenindus on avatud 7 päeva nädalas. Juhul, kui Sul tekkis mingeid küsimusi meie laenulimiidi kohta, siis helista meile! See on kõige kiirem viis saada infot meie laenutoodete kohta.

Arvad, et see postitus võiks kellelegi veel kasuks tulla? Sheeri seda! 

 

 

 

 Hinnake Meid! Palun hinnake vestlust, et saaksime pakkuda paremat teenindust. +