Pere beebiga

Hmm, kingiideed noortele perekondadele. Mida saad sa osta, mida neil juba pole? Kas neil on tõesti vaja veel lasteriideid või mänguasju? Ilmselt mitte.

Kui sa otsid kingiideid oma sõpradele, kellel on lapsed, on saadaval mitmeid geniaalseid asju, mis muudavad igapäevaelu noortele perekondadele palju lihtsamaks.

Kuidas aga kõlavad järgnevad lahendused?

1. Lutt, mis sulgub kukkumisel automaatselt

Kujuta ette, et oled pargis või rongis ning su laps kukutab oma luti maha, mistõttu on lutt määrdunud. On selge, et lutt tuleks seebi ja veega puhastada enne, kui see lapsele tagasi anda. Seega mida teha? Peab olemas olema ju parem alternatiiv kui seebi ja vee kaasaskandmine. Selline alternatiiv on täiesti olemas.

Raz-Baby Keep-it-Kleen lutil on plastikkaitse, mis läheb luti ümber. Kui lutt kukub maha, sulgub kaitse automaatselt ning kaitseb luti kummiotsa, vältimaks, et see eales määrdub! See on hädavajalik iga lapsevanema jaoks.

2. Lapse jälgimine iPhone’i abil

Beebimonitor on iga noore pere jaoks hädavajalik. Kuigi olemas on mitmeid valikuid, alates veebikaamera stiilis kaamerast kuni kaasaskantava käeshoitava seadmeni, siis kas poleks mitte parem jälgida oma last telefoni kaudu, arvestades, et me kõik veedame nutitelefoniga aega? Tooted nagu Withings Smart Baby Monitor, Lollipop ja Cloud Baby Monitor pakuvad just sellist lahendust.

Tänu mobiilirakendustele saavad vanemad mitte üksnes jälgida oma beebit telefoni vahendusel, vaid saavad ka teateid helide ja liikumise kohta. Kahesuunalise audio abil saavad vanemad mängida lapsele hällilaule või midagi muud selleks, et aidata lapsel magada või isegi jagada pere ja sõpradega live-videosid.

3. Lutt, mis mõõdab sinu lapse kehatemperatuuri

Palavikuga beebi on iga lapsevanema suurim õudusunenägu ja kõige hirmsam haiguse sümptom, seega on lapse kehatemperatuuri jälgimine äärmiselt oluline. Just seetõttu on sisseehitatud kraadiklaasiga lutt potentsiaalselt elupäästev toode.

Summer Pacifier Thermometer lutil on näiteks palavikuteavitus, tänu millele saavad vanemad mõõta lapse kehatemperatuuri isegi öösel, ilma lapse und segamata.

Enamikel kraadiklaasiga luttidel on ka sisemälu, mis salvestab varasemaid temperatuurinäite, et vanemad saaksid beebi tervisel paremini silma peal hoida.

4. Hoiusta asju nutikalt

Vahel on kõige lihtsamad ideed kõige paremad. Kui sa oled lapsevanem, ei pea sa silma peal hoidma üksnes oma lapsel, vaid ka lapse mänguasjadel, toidul ja muudel asjadel, lisaks omaenda asjadel nagu rahakotil ja mobiiltelefonil. Pole sugugi raske ette kujutada, et asjad võivad maha kukkuda või kaduda.

Siinkohal tulevad mängu lapsevankri külge kinnitatavad kotid. Taolised kotid kinnituvad vankri käepideme külge kas klambriga või muul moel ning võimaldavad vanematel kõik olulised asjad turvaliselt tõmblukuga kotis hoida.

5. Veekindlad pudipõlled

Hoidsime ilmselt parima viimaseks.

Olgem ausad, lapsi on raske puhtana hoida. Toitmise ajal satub enamus toidust lapse peale! Nüüd on aga lapse puhtana hoidmine muudetud palju lihtsamaks tänu taaskasutatavatele silikonist pudipõlledele.

Tänu vee- ja määrdumiskindlatele pudipõlledele saavad vanemad põlle lihtsalt puhtaks pühkida või pista selle nõudepesumasinasse ning seda saabki uuesti kasutada.

Üllata oma lastega sõpru mõnega nendest ülalmainitud vahvatest kingiideedest!