Pruut ja peigmees sillal

 

Mis on pulmade juures see, mis teeb need samaaegselt kõige rõõmsamaks ja stressirohkemaks sündmuseks, mida me tõenäoliselt kunagi kogeme? Paljude inimeste jaoks tundub nende suure päeva planeerimine ja korraldamine täiskohaga töö. Tegelikult võtab see sageli üle kogu nende elu. Seetõttu tasuks kõigil neil, kes järgmisel aastal plaanivad abieluranda sõuda, lugeda meie nõuandeid. 

Peo teema, külaliste nimekirja, istekohtade, kuupäeva ja peokoha paika seadmine ja seejärel fotograafide, toitlustajate, meelelahutuse ja lilleseadjete uurimine - nimekiri on näiliselt lõputu!

Siis veel pulma eelarve otsustamine. Keskmine eurooplane kulutab keskmiselt 4660 eurot oma pulmadeks, samas kui keskmine Ameerika pulm maksab kuus korda rohkem.

Töötamine pulmaeelarvega võib olla pikk ja stressirohke protsess. Kui palju külalisi kutsuda? Kus pidu pidada? Kui palju maksab toitlustus? Kulusid on palju, alates kutsete trükkimisest kuni peo personalini ja toitlustusest kuni pruutkleidini.

Kui suur päev lõpuks saabub, on stress, kas kõik laabub tõrgeteta. Kas peigmehel on sõrmused meeles? Kas sajab või paistab päike? Tõde on, et pulmad ei pea olema stressirohked.

Allpool on neli vihjet, kuidas tuua zen-hetki oma pulma ettevalmistustesse:

1. Pulmade planeerimisel ärge nägelege

Kuigi loomulikult on olemas pulmade planeerijaid, kes aitavad teil oma pulmi planeerida, on ka mõningaid lihtsaid viise, mis aitavad teil endal alustada.

Ajakava koostamiseks, nimekirjaga järjel püsimiseks, RSVP jälgimiseks ja pulma registri loomiseks on loodud mitmeid rakendusi, mille eesmärk on hoida teid rahuliku ja keskendununa. Ajakiri Paste on koostanud nimekirja 10 parimast pulmarakendusest, mis aitavad teil oma suurt päeva planeerida.

Vaata, kuidas üks neist rakendustest aitab teil planeerida oma suurt päeva.

2. Pidage meeles, miks te seda teete

Päeva lõpuks abiellute te inimesega, keda kõige rohkem armastate. Lõppude lõpuks ongi asi vaid selles. Teie suur päev peaks olema rõõmurohke sündmus.

Nautige koos planeerimise protsessi, naerge ja ärge võtke asju nii tõsiselt. Kõik saab lõpuks korraldatud ja kuni te olete üksteisel olemas, on see kõik, mis on oluline.

3. Rahamured lähevad ära

Kui olete pulmaeelarve paika pannud, on raha leidmine tihti väga keeruline ja stressirohke. Krediitkaardi kasutamine pulma eest maksmisel ei ole ilmselt parim idee. Kuid paljudele on pangalaenud ideaalne lahendus.

Väikelaenude intressimäärad on üldiselt palju madalamad kui krediitkaartidel ja need pakuvad palju paindlikumat maksegraafikut. Ferratumiga näiteks saate täita taotluse mõne minutiga ja raha on teie kontol paari tunni jooksul.

4. Lase end lõdvaks

Vabasta ennast stressist saada "täiuslik päev". Võite teha lõputult palju plaane, kuid mis peab juhtuma, see juhtub! Võibolla võrdlete oma suurt päeva sõbra pulmaga või stseeniga filmist?

Võtke endalt surve maha, hingake sügavalt sisse ja tähistage seda, mis peaks olema suurepärane põhjus.

Vajutage meeldib sellele postitusele, kui arvate, et see oli kasulik. Jagage seda postitust, kui teate teisi, keda see võib inspireerida. Rohkem suurepäraseid lugusid ja nõuandeid leiate meie blogist!

Tahate teada, kuidas Ferratum saab Sinu elu lihtsamaks muuta?

 

 

 

 

 Hinnake Meid! Palun hinnake vestlust, et saaksime pakkuda paremat teenindust. +