Taotle laenulimiiti.

Uutele klientidele laenulimiit 30 päevaks 0% intressiga!

Krediidi kulukuse määr on 26,85%-48,90% aastas.

Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 48,90 % aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2438,52 € (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress  40.4785%. Määr on arvestatud eeldusel, et laenulimiit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest laenulimiidi kasutusse võtmisest. Enne iga lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Esimene väljamakse tasuta, tasu rakendub alates teisest ülekandest Laenulimiidi kontolt oma arveldusarvele, 3% väljavõetavast summast. Laenulimiidi tagasimaksmise periood sõltub laenulimiidi summast, kliendi poolt tehtavate väljamaksete ning tagasimaksete summadest.

Miks taotleda Ferratumist laenu? 

Konto avamisel esimese väljamakse puhul on 30 päevaks intress 0%

Lepingutasu on 0 € ja esimene väljamakse samuti 0 €.

Igakuine kontohaldustasu - 0 €

Taotle mugavalt interneti teel!

01.

Vali summa

02.

Sisesta oma andmed ja kinnita taotlus.

03.

Laenuotsuse saad loetud minutitega.

Ava laenulimiidi konto mugavalt interneti teel

Laenulimiidiga omad sa rahalist paindlikkust. Laenulimiit annab sulle sisuliselt rahapuhvri, mis on saadaval siis, kui seda vajad. Su pesumasin läks katki? Või oli selle kuu palk oli oodatust veidi madalam? Need on juhtumid, kus laenulimiit tuleb appi.

Ferratumis me usume, et laenulimiidi konto avamine ei tohiks olla suur vaev. Sellepärast saate laenulimiiti taotleda mugavalt meie veebilehel - oma telefonis või sülearvutis. Taotlemiseks valige lihtsalt sobiv laenusumma ja vajutage nuppu "taotle". Taotluse protsess on lihtne ja kiire, juhised on ekraanil olemas.

Kes saab Ferratumi paindlikku laenulimiiti kasutada? 

Laenutaotlemise kriteeriumid:

  • Sul peab olema kindel sissetulek
  • Sa pead olema alaliselt Eesti elav sissekirjutust omav eraisik
  • Sul peab olema kehtiv dokument isiku tuvastamiseks
  • Sul peab olema mõne Eestis tegutseva panga arvelduskonto, et saaksime Sulle ülekande teha

Kui palju ma peaksin laenu taotlema? 

Õige laenusummma sõltub täielikult teie isiklikest vajadustest. Milleks soovite laenu kasutada? Kas see on ühekordne ost või vajate rahalist tuge pikemaks ajaks? Selleks, et hinnata, milline võiks olla maksimaalne laenusumma, soovitame kasutada laenukalkulaatorit - selle abil saate välja arvestada igakuise tagasimakse.

Laenulimiidi kuumakse sõltub kasutusel olevast laenusummast. Juhul, kui sa pole midagi kasutanud, siis on ka kulud nullis - meil ei ole mingeid kontohaldustasusid. Kui sa oled kasutanud osa laenulimiidist, siis selle summa pealt rakendatakse päevaintressi. Pea meeles, et sa võid igal ajal tagasi maksta kogu summa - nii väldid üleliigseid intressimakseid.

Vastutustundlik laenamine

Ferratumi poolt väljastatud väikelaen on finantskohustus. Soovitame enne laenu taotlemist läbi mõelda enda rahalised võimalused ning periood, millal on võimalik laen tagastada. Ferratumi väikelaen sobib kiirete ja lühiajaliste kulutuste finantseerimiseks. Iga laenu väljastamine on tasuline ning laenu tagastamata jätmisel edastatakse nõue sissenõudmiseks inkassofirmale, millega kaasnevad lisakulutused. Laenulepingu nõuetekohane täitmata jätmine võib raskendada tulevikus laenude saamist nii Ferratumist kui ka teistest finantsasutustest! Enne otsustamist tutvu ka Finantsinspektsiooni tarbijaveebiga www.minuraha.ee, Ferratumi laenutingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjatega. Laenulepingute keeleks on eesti keel. Kohtuväliste kaebuste ja vaidluste puhul on tarbijal võimalus pöörduda Tarbijakaitseameti poole www.tarbijakaitseamet.ee/et Laenumaksete hilinemise vältimiseks on kasulik meie poole pöörduda, sest: probleemide ennetamisel on võimalikud tulevikukulutused väiksemad (viivis, lepingutasud, menetlustasud, kohtutäituri tasud jne); maksekäitumise ajalool on suur mõju tulevastele laenamisvõimalustele.

Sorry, there are errors on the page: