Vajad raha auto soetamiseks või hoolduseks?.

Raha arvel mõne minutiga ning paindlik tagasimaksevõimalus. Uutele klientidele 30 päeva 0% intress!

Krediidi kulukuse määr on 26,85%-48,90% aastas.

Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 48,90 % aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2438,52 € (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress  40.4785%. Määr on arvestatud eeldusel, et laenulimiit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest laenulimiidi kasutusse võtmisest. Enne iga lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Esimene väljamakse tasuta, tasu rakendub alates teisest ülekandest Laenulimiidi kontolt oma arveldusarvele, 3% väljavõetavast summast. Laenulimiidi tagasimaksmise periood sõltub laenulimiidi summast, kliendi poolt tehtavate väljamaksete ning tagasimaksete summadest.

Miks taotleda Ferratumist laenu? 

Konto avamisel esimese väljamakse puhul on 30 päevaks intress 0%

Lepingutasu on 0 € ja esimene väljamakse samuti 0 €.

Igakuine kontohaldustasu - 0 €

Taotle mugavalt interneti teel!

01.

Vali summa

02.

Sisesta oma andmed ja kinnita taotlus.

03.

Laenuotsuse saad loetud minutitega.

Miks valida Ferratumi autolaen?

Soovid soetada uut sõidukit või tekkisid ootamatud sõiduki remondi- või hoolduskulud? Laen Ferratumist on kiire ja mugav viis sõidukiga seotud kulude katmiseks. Laenuotsus tuleb minutitega ning saad sõidukiga seotud kulutused ära teha just siis kui vaja.

Lisaks eelnevale on Ferratumis paindlik tagasimaksegraafik. Saad iga kuu ise otustada kui suure tagasimakse teed! Osamakse suurus on minimaalselt 5% kasutatud laenulimiidi summast koos arvestatud intressidega, kuid mitte vähem kui 10€. Soovi korral saad tasuda minimaalsest suuremaid osamakseid või iga hetk ilma teenustasudeta tasuda kogu laenatud summa korraga.

Päevaintress on alates 0,0658 % laenujäägilt (uutele klientidele on esimesed 30 päeva 0% intressiga. Laena kuni 5000 € ja tagasta 30 päeva pärast 5001 €). Kasutamata ja tagasi makstud laenulimiidi piires saab alati täiendavalt laenu võtta. Laenulimiidi maksimaalne summa on 5000 €.

Ferratum on Põhjamaadest alguse saanud enam kui 10 aastase kogemusega pank. Võid olla kindel, et kõik tingimused on läbipaistvad ning sinu isikuandmeid töödeldakse ning hoitakse turvaliselt

Kuidas käib laenu taotlemine?

Laenu taotlemine käib lihtsa ja kiire interneti avalduse alusel meie kodulehel. Laenutaotluse täitmine võtab aega maksimaalselt 5 minuti. Taotluse saatmisel on sul vaja ennast identifitseerida – seda on võimalik teha nii Smart-ID, ID-kaardi kui ka Mobiil-ID abiga.

Sorry, there are errors on the page: