Väikelaen.

Väikelaen mobiilist kuni 5000 €, tagasimakse 5000 €

Krediidi kulukuse määr on 26,85%-48,90% aastas.

Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 48,90 % aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2438,52 € (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress  40.4785%. Määr on arvestatud eeldusel, et laenulimiit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest laenulimiidi kasutusse võtmisest. Enne iga lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Esimene väljamakse tasuta, tasu rakendub alates teisest ülekandest Laenulimiidi kontolt oma arveldusarvele, 3% väljavõetavast summast. Laenulimiidi tagasimaksmise periood sõltub laenulimiidi summast, kliendi poolt tehtavate väljamaksete ning tagasimaksete summadest.

Miks taotleda Ferratumist laenu? 

Konto avamisel esimese väljamakse puhul on 30 päevaks intress 0%

Lepingutasu on 0 € ja esimene väljamakse samuti 0 €.

Igakuine kontohaldustasu - 0 €

Taotle mugavalt interneti teel!

01.

Vali summa

02.

Sisesta oma andmed ja kinnita taotlus.

03.

Laenuotsuse saad loetud minutitega.

Mis on väikelaen?

Väikelaenud on ilma tagatiseta laenud. Väikelaenu taotlemiseks ei ole tarvis kinnisvara või autot omada ning midagi panti panema ei pea. Piisab vaid väikelaenu taotluse täitmisest ning vastus taotlusele tuleb üldjuhul 15 minuti jooksul. Väikelaenu taotlemine on lihtne ja mugav. Seda saab teha meie veebilehel, mis töötab nii mobiilis, tahvlis kui ka arvutis. Ferratumi väikelaenu maksimaalne summa uuele kliendile on kuni 4000 eurot. Tagasimakse perioodi valid ise - Sa võid laenu tagasi maksta 30 päeva jooksul või maksta laen tagasi pikema perioodi jooksul. Laenuperiood sõltub Sinu igakuistest maksetest, kuid alati tuleb tasuda arvel näidatud minimaalne summa, mis on vähemalt 5% kasutatud summast koos arvestatud intressidega. Uuele kliendile on esimene laen 1€ fikseeritud tasuga! 

Sorry, there are errors on the page: