Hello
...
Ferratum
 

Vali summa

Vali periood

Intress: X
Sõlmimistasu: X
Kogu tagasimakstav summa: X
Tagasimakse tähtaeg: X
KKM: X

Kuumakse: X

 

Kuidas taotleda?

1
icon1

Täida taotlus kiirelt ja mugavalt

2
icon1

Identifitseeri ennast ID-kaardiga veebilehel või lähimas postkontoris

3
icon1

Raha laekub peale laenuotsuse tegemist mõne minuti jooksul

 
 

50 ja rohkem
põhjust, miks valida Ferratum

Põhjus #1

Ferratum tegutseb rohkem kui 20 riigis
 

Enne lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ja vajadusel konsulteeriga spetsialistiga.

Miks valida Tarbimislaen?

Tarbimislaen on mõeldud suuremate kulutuste finantseerimiseks. Tarbimislaenul on pikem tagasimakse tähtaeg ning laenu tagastamine toimub võrdsete kuumaksetena. Tarbimislaen on alternatiiv järelmaksule või püsimaksega krediitkaardile. Väljastame tarbimislaene 1000-3000€ kuni 3 aastaks. Taotleja vanus peab olema vähemalt 25 aastat. Kasuta laenukalkulaatorit ning vali sobiv tagasimakse periood ning kuumakse.

icon-loan

Laen kuni 3000€

icon-loan

Tagasimakse periood 24-36 kuud

icon-loan

Laenu maksad tagasi võrdsete kuumaksetena

icon-loan

Kuumakse alates 63,67 €

icon-loan

Raha laekub kontole loetud minutite jooksul

icon-loan

Taotle mobiilsel veebilehel

 

Mida kliendid meie kohta ütlevad?

Tutvuge finantsteenustega, mida soovitavad meie kliendid.
Enne lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ning vajadusel konsulteerige spetsialistiga.
 

Ferratum Bank laenulimiit – laen kuni 2000€, minimaalne osamakse alates 10€.

Laenulimiit on paindlik ja mugav alternatiiv kiirlaenule. Näiteks võib klient, kelle laenulimiit on 2000 €, võtta täna laenu 1000 € ja vajadusel kuu pärast veel 500 €, ning siis jääb tal veel osa limiiti järgi, mida kasutada ootamatude kulutuste jaoks. Osamakse suurus on minimaalselt 5% kasutatud laenulimiidi summast koos arvestatud intressidega, kuid mitte vähem kui 10€. Laenulimiidi päevaintress on 0,1239 % laenujäägilt.

Vastutustundlik laenamine


Ferratumi poolt väljastatud väikelaen on finantskohustus. Soovitame enne laenu taotlemist läbi mõelda enda rahalised võimalused ning periood, millal on võimalik laen tagastada. Ferratumi väikelaen sobib kiirete ja lühiajaliste kulutuste finantseerimiseks. Iga laenu väljastamine on tasuline ning laenu tagastamata jätmisel edastatakse nõue sissenõudmiseks inkassofirmale, millega kaasnevad lisakulutused. Laenulepingu nõuetekohane täitmata jätmine võib raskendada tulevikus laenude saamist nii Ferratumist kui ka teistest finantsasutustest! Enne otsustamist tutvu ka Finantsinspektsiooni tarbijaveebiga www.minuraha.ee, Ferratumi laenutingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjatega. Laenulepingute keeleks on eesti keel. Kohtuväliste kaebuste ja vaidluste puhul on tarbijal võimalus pöörduda Tarbijakaitseameti poole (www.tarbijakaitseamet.ee/et) Laenumaksete hilinemise vältimiseks on kasulik meie poole pöörduda, sest: • probleemide ennetamisel on võimalikud tulevikukulutused väiksemad (viivis, lepingutasud, menetlustasud, kohtutäituri tasud jne); • maksekäitumise ajalool on suur mõju tulevastele laenamisvõimalustele.