Tarbimislaen.

Ferratum tarbimislaenud

Krediidi kulukuse määr on 26,85%-48,90% aastas.

Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 48,90 % aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2438,52 € (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress  40.4785%. Määr on arvestatud eeldusel, et laenulimiit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest laenulimiidi kasutusse võtmisest. Enne iga lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Esimene väljamakse tasuta, tasu rakendub alates teisest ülekandest Laenulimiidi kontolt oma arveldusarvele, 3% väljavõetavast summast. Laenulimiidi tagasimaksmise periood sõltub laenulimiidi summast, kliendi poolt tehtavate väljamaksete ning tagasimaksete summadest.

Miks taotleda Ferratumist laenu? 

Konto avamisel esimese väljamakse puhul on 30 päevaks intress 0%

Lepingutasu on 0 € ja esimene väljamakse samuti 0 €.

Igakuine kontohaldustasu - 0 €

Taotle mugavalt interneti teel!

01.

Vali summa

02.

Sisesta oma andmed ja kinnita taotlus.

03.

Laenuotsuse saad loetud minutitega.

Ferratumiga on lahendus alati käepärast

Mitmed uuringud erinevate aastate jooksul, mis on uurinud stressi põhjuseid, stressi tasemeid ja üleüldist heaolu, näitavad alat ühte ja seda sama – väga suur stressiallikas on inimeste elus raha. Loomulikult ei ole raha puudumine esikohal, kuid see on oluline faktor, millele peab tähelepanu pöörama.

Hoolimata sellest siiski mitmeid asju, mida teha, et leevendada rahaga seonduvat stressi. Esiteks juba teadmine, et stress on põhjustatud rahast, on suur samm edasi ja aitab vältida stressi kandumist teistesse olulistesse valdkondadesse Sinu elus. Teiseks tasub meeles pidada, et mõned probleemid siin elus ei ole elu ja surma küsimus ning lahendused on neile tavaliselt siiski olemas. Tuleb vaid osata need lahendused üles leida.

Tarbimislaen – põhjused miks seda taotleda

Sellel on mitmeid põhjuseid, miks tarbimislaen on meie klientide seas nii populaarne. Sa arvad, et kõik läheb sujuvalt ja lihtsalt, kui elu võib Su teele visata mõne ootamatuse. Ükskõik siis, kas tegemist on kiire meditsiinilise probleemiga, vajab Su auto kohest remonti või lihtsalt Sul on vaja natukene lisaraha, et saada hakkama järgmise palgapäevani. Uskuge meid, selliseid asju juhtub ka nendega, kelle sissetulekud ületavad keskmist palka ning sellistel juhtudel tulebki tarbimislaen appi.

Laenud eraisikule ongi just sellisteks puhkudeks loodud – lisaraha ilma suure paberimajanduseta kiirelt kontole. Selleks pole vaja muud kui täida taotlus internetis loetud minutite jooksul

Kuidas tarbimislaenu taotleda

Meie teame, et aeg on raha. Me Ferratumis tegutseme kõik selle sama moto järgi. Me teame veel ka seda, et igasugu komplikatsioonid on viimane asi, mida sa soovid, kui sa oled juba niigi stressis raha puudumise tõttu. Ferratumiga käib laenu taotlemine lihtsalt – ei mingit kontorisse sõitmist ja järjekorras seismist. Mine lihtsalt meie kodulehele ja saada taotlus paari minutiga.

Taotluse saatmine võtab aega maksimaalselt viis minutit. Me ei küsi Sinu vanaema neiupõlvenime ega Sinu jalanumbrit, sest see ei ole meie jaoks oluline. Sisesta vaid vajalik info, meie teeme paari minutiga oma

Meie laenukalkulaator aitab Sul valida sobiva minimaalse kuumakse. Minimaalne kuumakse, mida Sa edaspidi arvetel näed on vajalik tasuda ette antud tähtajaks. Tunned, et soovid laenu kiiremini tagastada ning maksta näiteks pool summat korraga? Sellega pole mingit probleemi – lihtsalt tee ülekanne endale sobivas summas ja ongi kõik. Me ei küsi mingeid lisatasusid, kui soovid kasvõi kogusumma korraga tagastada. Just nii paindlikud me Ferratumis olemegi ning see ongi see, mis eristab meid traditsioonilisest pangandusest. 

Miks valida Ferratum Bank?

Me oleme rahuvusvahelised väikelaenude andjad. Selle valdkonna teerajajatena, omame me kogemusi juba aastast 2005. Me tegutseme hetkeseisuga 24 riigis ja soovime oma tegevust veelgi laiendada.

Meie missioon siin Ferratumis on lihtne – pakkuda parimat, kiireimat ja kõige kasutajasõbralikumalt pangateenust, mis oleks kättesaadav ka nädalavahetustel.

Me ütleme “jah”, kui traditsiooniline pank ütleb “ei”

Mis puutub erinevatesse krediidivõimekuse kontrollidesse, siis selgub, et paljud inimesed arvavad, et nende võimekus on halvem, kui see tegelikult on. Seetõttu on nad meeldivalt üllatunud seda kuuldes, et Ferratumist saavad nad laenu taotleda ilma suuri pingutusi tegemata.

Me ei vaata vanu vigu, mis kliendid on teinud aastaid tagasi. Me kontrollime praegust olukorda, kuna see on oluline. Sellepärast ongi meie juurest tarbimislaenu taotlemine õnnelike klientide aluseks.

Kliendid läbivad mitmeid virtuaalseid kontrollpunkte, mis valideerivad nende anmeid. Selle protsessi ajal kontrollitakse dokumendi kehtivust, maksehäireid, nende üldist laenu tagasimaksmise võimekust.

Me mõistame, et keerukas rahaline olukord on kliendile niigi stresssi tekitav. Me ei taha, seda stressi veelgi rohkem juurde tekitada. Seepärast me püüamegi öelda “jah” kui teised pangad ütlevad “ei”.

Täielik läbipaistvus

Kui Sa taotled Ferratumist lühiajalist laenu, võid Sa olla kindel, et Sa oled heads kätes. Me usume täielikku läbipaistvusesse. Meil ei ole mitte ühtegi varjatud tasu – kõik on sama lihtne ja läbipaistev nagu sa laenukalkulaatoris näed.

Ferratumi tegevus on reguleeritud erinevate finantsjärelvalve asutuste poolt – üks neist on näiteks Financial Conduct Authority (FCA) ning samuti oleme me liikmed tarbijakrediidi kaubandus assotsatsioonis (Consumer Credit Trade Association - CCTA).

Õnnelikud kliendid

Meie mõistame, et suhted ja suhtlemine klientidega on väga olulised. Meie laenulimiidi konto on avatud klientidele määramata ajaks, siis kasutavad paljud kliendid meie teenuseid mitmeid-mitmeid kordi järjest. Seega ei pea Sa iga uue laenu taotlemisel läbi käima kõiki protsesse nagu esimesel korral – piisab vaid sisse logimisest meie kodulehele ning saad uue taotluse saata lihtsalt ja veelgi kiiremini kui esimesel korral. See ongi just nii lihtne kui see kõlab ning seetõttu ongi meil nii palju õnnelikke kliente. Tule proovi ise, et veenduda meie teeninduse kvaliteedis ja laenutaotluse hindamise kiiruses.

Mis on tarbimislaen? Tarbimislaen on tagatiseta väikelaen, mis aitab ootamatutest väljaminekutest üle saada. Inimesed valivad tihtipeale just tarbimislaenu, et osta midagi enne palgapäeva ja maksavad selle tagasi lühikese ajaperioodi jooksul. Ferratumi tarbimislaen on lihtne taotleda ja nii summa kui tagasimakse perioodi saad ise valida. Meiepoolne laenu andmise otsus käib kiiresti. Vali omale sobiv tagasimakse periood, tarbimislaenu suurus ja täida vajalikud andmed ja taotle turvaliselt internetist. Rohkem informatsiooni Ferratumi tarbimislaenu kohta leiad külastades meie laenutoodete ja tingimuste lehte.

Sorry, there are errors on the page: