Laenukalkulaator.

Kiirlaen mobiilist kuni 5000 €, tagasimakse 5000 €

Krediidi kulukuse määr on 26,85%-48,90% aastas.

Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 48,90 % aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2438,52 € (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress  40.4785%. Määr on arvestatud eeldusel, et laenulimiit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest laenulimiidi kasutusse võtmisest. Enne iga lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Esimene väljamakse tasuta, tasu rakendub alates teisest ülekandest Laenulimiidi kontolt oma arveldusarvele, 3% väljavõetavast summast. Laenulimiidi tagasimaksmise periood sõltub laenulimiidi summast, kliendi poolt tehtavate väljamaksete ning tagasimaksete summadest.

Miks taotleda Ferratumist laenu? 

Konto avamisel esimese väljamakse puhul on 30 päevaks intress 0%

Lepingutasu on 0 € ja esimene väljamakse samuti 0 €.

Igakuine kontohaldustasu - 0 €

Taotle mugavalt interneti teel!

01.

Vali summa

02.

Sisesta oma andmed ja kinnita taotlus.

03.

Laenuotsuse saad loetud minutitega.

Milleks laenukalkulaator? 

Laenukalkulaator on laenu taotlemisel üks olulisemaid abimehi. Laenukalkulaatori abil saate võrrelda enda finantsvõimalusi oma laenuvajadustega. Laenukalkulaator aitab selgusele jõuda, milline on laenu tagasimaksmisel kuumakse ja kui pikk on laenu periood. Üks korralik laenukalkulaator sisaldab kindlasti andmeid ka erinevate lisatasude kohta (nt lepingutasu). Laenukalkulaator aitab välja selgitada, milline laenutüüp ja milline tagasimakseperiood sobivad kõige paremini. Lisaks laenukalkulaatorile on sobivaima laenu välja valimisel Ferratumi klientidele abiks ka klienditeenindajad.

Iga laen on kohustus. Enne laenu võtmist on oluline hinnata oma võimalusi ja leida vastused laenamisega seotud küsimustele. Milline igakuine tagasimakse oleks minu jaoks sobivaim? Kuidas tasun laenu, kui minu sissetulekud langevad? Kui suured on riskid, mis võivad takistada laenu õigeaegset tasumist? Kõik need küsimused keskenduvad ühele – kas igakuine laenumakse, mida tasudes klient laenu kustutab, ei hakka tal üle jõu käima. Selles osas, kui suur on igakuine laenumakse, tulebki appi laenukalkulaator. Laenukalkulaatori valikuid muutes on võimalik leida soovitud laenusummaga sobivaim kuumakse. Kas väiksem makse ja pikem laenuperiood? Või suurem makse ja lühem laenuperiood? Nendele küsimistele annab detailsed vastused laenukalkulaator ja see aitab paremini hinnata laenamisega kaasnevaid riske.

Sobiv laenusumma?

Ferratum pakub kolme laenu – kiirlaenu, laenulimiiti ja tarbimislaenu. Kiirlaen sobib väikeste ootamatute kulutuste ühekordseks katmiseks. Laenulimiit sobib kõige paremini korduvaks laenamiseks, laenusummade vajaduspõhiseks suurendamiseks ja paindlikumaks laenude tasumiseks. Tarbimislaen sobib suuremate kulude katteks ja laenu tagasimaksmiseks pikema perioodi vältel. Laenukalkulaator näitab, millise summa saad sind huvitava laenuliigi puhul maksimaalselt laenata.

 

Sobiv osamakse suurus?

Ferratumi pakutavate laenude osamaksed varieeruvad 10 eurost kuni enam kui 700 euroni. Nende summade vahele jääb lõputult võimalusi, mille seast saab iga klient endale sobiva osamakse valida. Sobiva osamakse valimine on väga oluline, sest läbimõeldud osamakse suurus ennetab makseraskuste teket. Kui osamakse suurus ei ületa kliendi kindlalt garanteeritud igakuiseid tulusid, mis ei jää saamata ka sel juhul, kui erinevad laenutasumist takistavad riskid realiseeruvad, saavad nii klient kui ka laenuandja südamerahus lepingu sõlmida. Sobiva suurusega laenumakse vähendab laenu tasumata jäämise riski. Laenukalkulaator näitab, milline on osamakse laenuliigi, soovitud laenusumma ja valitud laenuperioodi puhul. Seetõttu on laenukalkulaator laenu planeerimise faasis suureks abiks.

Sobiv laenuperiood?

Ferratumi pakutavate laenude tagasimakseperioodid varieeruvad 30 päevast kuni 3 aastani. See tähendab, et laen on võimalik tasuda 1 kuni 36 osamaksega. Sobiva laenuperioodi valimine on väga oluline, sest ettenägelikult seatud laenuperiood ennetab makseraskuste teket. Laenuperioodi kestus ei tohiks ületada perioodi, mil kliendi sissetulek on teatud summas garanteeritud. Kui kliendi tööleping on tähtajaline, sissetulek hooajast sõltuv või maksevõime seotud projekti kestusega, tuleb seda arvesse võtta ka sobiva laenuperioodi üle otsustamisel. Sobiva pikkusega laenuperiood vähendab laenu tasumata jäämise riski. Laenukalkulaator võimaldab valida laenusumma tasumiseks sobivaima laenuperioodi, millest omakorda sõltub ka osamakse suurus. Laenu planeerimise faasis on laenukalkulaatorist palju kasu.

Kuidas kasutada laenukalkulaatorit? 

Väikelaenu taotlemisel tuleb märkida summa, seejärel saab koheselt näha kuumakset ning laenuperioodi. Juhul kui teile väikelaenu kuumakse ei sobi, siis on võimalik laenuperioodi pikendada või laenusummat vähendada. Samuti peab arvestama, et väikelaenudel on laenukalkulaatoris väiksem laenuperiood ja väiksemad laenusummad, kuna tegemist on tagatiseta väikelaenuga.

Kiirlaenu laenukalkulaator

Kiirlaenu kalkulaator võimaldab valida laenusumma suurusega 50–300 €. Kiirlaenu kalkulaatori skaala all on toodud laenulepingusõlmimise tasu suurus, krediidi kulukuse määr (KKM) ja laenu tagasimakse tähtaeg. Seejärel kuvatakse laenu tagasimakse summa uue kliendi puhul. Ferratumi püsiklient näeb individuaalset laenu tagasimaksesummat ja lepingusõlmimise tasu oma kasutajatunnusega sisse logides. Soovitud kiirlaenu summa muutmisel muutuvad ka laenu krediidikulukuse määr ja tagasimakse summa.

Tarbimislaenu laenukalkulaator

Tarbimislaenu kalkulaator võimaldab valida laenusumma suurusega 1000–4000 € ja laenuperioodi kestusega 24–36 kuud. Tarbimislaenu kalkulaatori skaalade all on toodud intress, laenulepingusõlmimise tasu suurus, kogu tagasimakstav summa, laenu tagasimakse tähtaeg ja krediidi kulukuse määr (KKM). Seejärel kuvatakse laenu kuumakse. Soovitud tarbimislaenu summa muutmisel muutuvad ka laenulepingusõlmimise tasu suurus, kogu tagasimakstav summa ja laenu kuumakse. Laenuperioodi muutmisel muutuvad kõik näitajad peale laenulepingusõlmimise tasu.

Laenulimiidi laenukalkulaator

Laenulimiidi kalkulaatorit kasutades on võimalik valida laenusumma suurusega 30–4000 €. Laenulimiidi kalkulaatori skaalade all on toodud väljamaksetasu, päevaintress, maksimaalne krediidi kulukuse määr (KKM), minimaalne laenuperiood, maksimaalne laenuperiood ja 30 päeva jooksul tagastatav summa. Seejärel kuvatakse igakuiste maksetena tagastatava laenu minimaalne summa. Laenulimiidi puhul ei ole igakuist kindla suurusega kuumakset ega laenuperioodi. Laenulimiit on väga paindlik ja seetõttu saab klient ise valida, kas ta maksab määratud minimaalse makse või soovib ta suuremat summat tasuda. Suurema summa tasumisel on laenu periood koheselt lühem. Laenulimiidi summa muutmisel muutub minimaalse tagasimakse summa või koheselt, 30 päeva jooksul, tagastatav laenusumma.

Laenukalkulaator on vastutustundliku laenamise tööriist

Ferratum Bank on rahvusvaheline vastutustundlik ettevõte, kes on laenude pakkumise kaudu oma klientide unistusi täitnud alates 2005. aastast. Ferratum teeb iga päev tööd selle nimel, et kliendid laenude abil oma muredele lahenduse saaksid. Ükskõik, kas auto ütleb ootamatult üles, tervis nõuab ettenägematuid kulutusi või kuu lõpus jääb natuke raha puudu –Ferratum püüab olla oma kliendile usaldusväärne partner, kes hädast välja aitab. Seetõttu pöörame laenude andmisel tähelepanu ka vastutustundliku finantskäitumise edendamisele ja soovime, et meie kliendid langetaksid ainult põhjalikult kaalutletud laenuotsuseid. Juhime oma klientide tähelepanu sellele, et nad võtaksid laenu, mille osamaksed, laenuperiood ja kogukulu oleks neile jõukohane. See aitab maandada võimalikke probleeme laenude tagasimaksmisel ja toetab läbimõeldud finantsotsuste langetamist. Just selleks olemegi loonud laenukalkulaatori!

 

Kasuta laenukalkulaatorit ja arvuta endale sobiv kuumakse!

Sorry, there are errors on the page: