Tagatiseta laen ilma konto väljavõtteta

Laenulimiit

See summa saadaval vaid olemasolevatele klientidele.
Väljamaksetasu*: X
Päevaintress:
Maksimaalne KKM: X
Minimaalne periood: 3 kuud**
Või maksa tagasi 30 päeva jooksul: 0.00 €
Maksimaalne periood: 99 kuud**
 

Või maksa igakuiste maksetena

Esimene minimaalne makse: 0.00 €

 

 

Ela hetkes

Enamik inimesi ilmselt nõustub, et laen eraisikule võib olla suurepärane lahendus, kui vajad lisaraha. Eriti siis kui see väike rahasüst aitab Sul oma ideid teostada või kasutada võimalusi, mida Sa ei soovi maha magada. 

Kui võimalused koputavad

Vahel lihtsalt on nii, et kui võimalused koputavad uksele, siis tuleb need ära kasutada, hoolimata hetkest. Näiteks kujuta ette, et kandideerisid unelmate töökohale ning said just telefonikõne kus Sind kutsutakse töövestlusele. Ainuke problem selle juures on see, et see toimuks juba sel reedel ja firma peakontoris, mis asub teises riigis. Sa tead ilma kahtlemata, et Sa pead sellisest võimalusest kinni haarama ja ütlema “jah”, aga kahjuks on Sul sel kuul olnud ka muid ootamatuid väljaminekuid ja seega oleks lennukipiletite ostmine praeguses olukorras pea võimatu. Seetõttu ei tasu heita meelt – Ferratum on siin, kui Sa meid vajad.

Raha vaid mõne kliki kaugusel

Paljudel juhtudel me anname laenu sarnastel põhjustel nagu seegi ootamatu võimalus, mis koputab uksele. Seetõttu olemegi me Ferratumis sellele pühendunud ja loonud lihtsa, paindliku ja kiire võimaluse saada lisaraha igal ajal.

Ferratum on rahvusvaheline firma, mis pakub laenusid internet ja mobiili teel. Antud valdkonna teerajajana oleme me oma tegevuse laiendanud juba kokku 24 riiki alates aastast 2005.

Seal on loendamatud arv põhjuseid, miks inimesed soovivad kiirelt laenu ja veelgi parem, kui see on laen ilma konto väljavõtteta. Tihtipeale ei ole inimestel midagi oma konto väljavõttel varajata, vaid põhjus on palju lihtsam – see sisaldab palju privaatseid andmeid ja seetõttu inimesed seda ei soovi näidata. Ferratumiga võid Sa olla kindel, et Sinu andmed on turvaliselt kaitstud ning me ei avalda neid kolmandatele osapooltele enne Sinult nõusolekut küsimata.

Ferratum Bank on vastutustundlik laenaja ja me teema omalt poolt kõik, et kontrollida kliendi maksevõimet – konto väljavõtte küsimine on siiski iga kliendi puhul individuaalne. Täpsema info kohta oma krediidivõimekuse kohta saad Sa meile laentaotluse saates.

Taotlused saab saata lihtsa ja lühikese ankeedi abil läbi meie veebilehe. Lihtsalt vali sobiv laenutoode ja Sa saad laenuotsuse loetud minutite jooksul.

Sest me hoolime

Meie käest küsitakse tihti – kas laen maksehäirega on tõesti võimalik? Kahjuks peame vastama, et Ferratumis see ei ole võimalik. Nagu me ka eelnevalt mainisime – me oleme vastutustundlik laenuandja ning me tahame kindlad olla, et inimene, kes laenu taotleb, suudab ka selle õigeaegselt tagastada. Juhul kui maksehäireregistris on näha avatud maksehäired, siis soovitame kliendil vanad kohustused likvideerida ja seejärel uuesti meie poole pöörduda.    

Kuidas taotleda laenu ilma konto väljavõtteta?

Meil on olemasolevatele klientidele hea uudis – isegi siis kui oled vahepeal laenulimiidi kogusummas tagastanud, ei pea Sa uuesti taotlemisel uut kontot avama. Lihtsalt logi sisse meie kodulehel asuvasse iseteenindusse oma isikukoodi ja PIN-koodiga ning taotle lisaraha igal ajal.

Uued kliendid saavad valida laenutoote, täita ära avalduse ning seejärel identifitseerida ennast peale laenutaotluse saatmist ID-kaardi või Mobiil-ID abil. Juhul, kui esialgu ei leidnud ID-kaarti üles, siis pole hullu – helista meie klienditeenindusse ja nad juhendavad, kuidas internet teel identifitseerimist läbi viia ka peale seda, kui taotluse lehekülg on juba kinni pandud. 

Meie sõbralik ja osavõtlik klienditeenindus on avatud ka nädalavahetusel, kui Sul peaks tekkima küsimusi laenu taotlemise protsessi kohta või tahad teada mõne laenutingimuse kohta täpsemat infot. Võta meiega julgelt ühendust, sest meie juures töötavad oma ala spetsialistid, kes oskavad kõigile Sinu küsimustele koheselt vastata.

Laenudokumentidega tegelemine võib olla tülikas, aeganõudev ja keeruline tegevus. Kui sooviksid seda vältida, on üks võimalus tagatiseta laen. Ferratum tagatiseta laen on lihtne - me ei nõua tagatiste olemasolu. Küll aga me ei saa garanteerida laenu andmist ilma konto väljavõtteta, kuna see läheb vastuollu vastutustundliku laenamise põhimõtetega. Iga laenuotsuse taga on põhjalik analüüs ning selleks võime me küsida ka konto väljavõtet. Ferratumi tagatiseta laen on vahemikus 50 kuni 3000 eurot. Tagatisete väikelaenu taotlemine Ferratum võimaldab tagatiseta laenu taotleda interneti (laenulimiit, tarbimislaen) või SMSi teel (kiirlaen). Tutvu meie veebilehel laenutingimustega ja leia endale sobiv summa ning periood. Oleme tööpäevadel avatud 8.00 - 20.00 ning nädalavahetusel 10.00 - 18.00. Väljaspool kontori lahtiolekuaegu saabunud laenutaotlused vaatame üle järgmise päeva hommikul. Kas teadsid, et uuele kliendile on Ferratum väikelaenud kiirlaen ja laenulimiit 30 päevaks 1€ fikseeritud tasuga? 

Tagatiseta laenusid on Ferratumis erinevaid. Tutvu lähemalt kolme erineva tagatiseta laenuga meie kodulehel www.ferratum.ee.

Ferratum Grupp alustas oma tegevust Eestis juba 2006.a. augustis. Ferratum oli esimene kiirlaenude väljastaja Eestis.

Hetkel pakub Ferratum Grupp oma teenuseid 22 riigis, meil on rohkem kui 2 miljonit klienti ja meie juures töötab üle 320 pühendunud professionaali, kellel on selge nägemus meie poolt pakutavatest teenustest. 2012. aasta septembris sai Ferratum Grupi tütarettevõte Ferratum Bank p.l.c pangalitsentsi.

Rohkem kui raha - see on meie äri põhimõte. Me tahame pakkuda lihtsamaid lahendusi, kiiremaid teenuseid ja kõrgemat konfidentsiaalsust igal ajal, igale kliendile ja igal pool.

Rohkem informatsiooni ettevõttest leiad meie grupi kodulehelt ferratumgroup.com.

Firma nimi: Ferratum Bank p.l.c
Tagliaferro Business Centre
Level 6, 14 High Street
1551 Sliema, MALTA
Telefon: 6 652 420
Faks: 6 652 421
E-post: ferratum@ferratumbank.ee

Klienditeenindus on avatud:

tööpäevadel: 8.00-20.00
laupäeval ja pühapäeval: 10.00-18.00

 

icon-loan

Laen kuni 3000€

icon-loan

Tagasimakse perioodi üle otsustad ise

icon-loan

Raha saad välja võtta terve summa või väiksemate osadena

icon-loan

Minimaalne osamakse alates 10 eurost

icon-loan

Raha laekub kontole loetud minutite jooksul

icon-loan

Mugav lisalaenu taotlemine

 

Taotle laenu

50 ja rohkem
põhjust, miks valida Ferratum

Põhjus #1

Ferratum tegutseb rohkem kui 20 riigis