Tagatiseta laen.

Uutele klientidele laenulimiit 30 päevaks 0% intressiga!

Krediidi kulukuse määr on 26,85%-48,90% aastas.

Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 48,90 % aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2438,52 € (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress  40.4785%. Määr on arvestatud eeldusel, et laenulimiit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest laenulimiidi kasutusse võtmisest. Enne iga lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Esimene väljamakse tasuta, tasu rakendub alates teisest ülekandest Laenulimiidi kontolt oma arveldusarvele, 3% väljavõetavast summast. Laenulimiidi tagasimaksmise periood sõltub laenulimiidi summast, kliendi poolt tehtavate väljamaksete ning tagasimaksete summadest.

Miks taotleda Ferratumist laenu? 

Konto avamisel esimese väljamakse puhul on 30 päevaks intress 0%

Lepingutasu on 0 € ja esimene väljamakse samuti 0 €.

Igakuine kontohaldustasu - 0 €

Taotle mugavalt interneti teel!

01.

Vali summa

02.

Sisesta oma andmed ja kinnita taotlus.

03.

Laenuotsuse saad loetud minutitega.

Ela hetkes

Enamik inimesi ilmselt nõustub, et laen eraisikule võib olla suurepärane lahendus, kui vajad lisaraha. Eriti siis kui see väike rahasüst aitab Sul oma ideid teostada või kasutada võimalusi, mida Sa ei soovi maha magada. 

Kui võimalused koputavad

Vahel lihtsalt on nii, et kui võimalused koputavad uksele, siis tuleb need ära kasutada, hoolimata hetkest. Näiteks kujuta ette, et kandideerisid unelmate töökohale ning said just telefonikõne kus Sind kutsutakse töövestlusele. Ainuke problem selle juures on see, et see toimuks juba sel reedel ja firma peakontoris, mis asub teises riigis. Sa tead ilma kahtlemata, et Sa pead sellisest võimalusest kinni haarama ja ütlema “jah”, aga kahjuks on Sul sel kuul olnud ka muid ootamatuid väljaminekuid ja seega oleks lennukipiletite ostmine praeguses olukorras pea võimatu. Seetõttu ei tasu heita meelt – Ferratum on siin, kui Sa meid vajad.

Raha vaid mõne kliki kaugusel

Paljudel juhtudel me anname laenu sarnastel põhjustel nagu seegi ootamatu võimalus, mis koputab uksele. Seetõttu olemegi me Ferratumis sellele pühendunud ja loonud lihtsa, paindliku ja kiire võimaluse saada lisaraha igal ajal.

Ferratum on rahvusvaheline firma, mis pakub laenusid internet ja mobiili teel. Antud valdkonna teerajajana oleme me oma tegevuse laiendanud juba kokku 24 riiki alates aastast 2005.

Seal on loendamatud arv põhjuseid, miks inimesed soovivad kiirelt laenu ja veelgi parem, kui see on laen ilma konto väljavõtteta. Tihtipeale ei ole inimestel midagi oma konto väljavõttel varajata, vaid põhjus on palju lihtsam – see sisaldab palju privaatseid andmeid ja seetõttu inimesed seda ei soovi näidata. Ferratumiga võid Sa olla kindel, et Sinu andmed on turvaliselt kaitstud ning me ei avalda neid kolmandatele osapooltele enne Sinult nõusolekut küsimata.

Ferratum Bank on vastutustundlik laenaja ja me teema omalt poolt kõik, et kontrollida kliendi maksevõimet – konto väljavõtte küsimine on siiski iga kliendi puhul individuaalne. Täpsema info kohta oma krediidivõimekuse kohta saad Sa meile laentaotluse saates.

Taotlused saab saata lihtsa ja lühikese ankeedi abil läbi meie veebilehe. Lihtsalt vali sobiv laenutoode ja Sa saad laenuotsuse loetud minutite jooksul.

Sest me hoolime

Meie käest küsitakse tihti – kas laen maksehäirega on tõesti võimalik? Kahjuks peame vastama, et Ferratumis see ei ole võimalik. Nagu me ka eelnevalt mainisime – me oleme vastutustundlik laenuandja ning me tahame kindlad olla, et inimene, kes laenu taotleb, suudab ka selle õigeaegselt tagastada. Juhul kui maksehäireregistris on näha avatud maksehäired, siis soovitame kliendil vanad kohustused likvideerida ja seejärel uuesti meie poole pöörduda.    

Kuidas taotleda laenu ilma konto väljavõtteta?

Meil on olemasolevatele klientidele hea uudis – isegi siis kui oled vahepeal laenulimiidi kogusummas tagastanud, ei pea Sa uuesti taotlemisel uut kontot avama. Lihtsalt logi sisse meie kodulehel asuvasse iseteenindusse oma isikukoodi ja PIN-koodiga ning taotle lisaraha igal ajal.

Uued kliendid saavad valida laenutoote, täita ära avalduse ning seejärel identifitseerida ennast peale laenutaotluse saatmist ID-kaardi või Mobiil-ID abil. Juhul, kui esialgu ei leidnud ID-kaarti üles, siis pole hullu – helista meie klienditeenindusse ja nad juhendavad, kuidas internet teel identifitseerimist läbi viia ka peale seda, kui taotluse lehekülg on juba kinni pandud. 

Meie sõbralik ja osavõtlik klienditeenindus on avatud ka nädalavahetusel, kui Sul peaks tekkima küsimusi laenu taotlemise protsessi kohta või tahad teada mõne laenutingimuse kohta täpsemat infot. Võta meiega julgelt ühendust, sest meie juures töötavad oma ala spetsialistid, kes oskavad kõigile Sinu küsimustele koheselt vastata.

Laenudokumentidega tegelemine võib olla tülikas, aeganõudev ja keeruline tegevus. Kui sooviksid seda vältida, on üks võimalus tagatiseta laen. Ferratum tagatiseta laen on lihtne - me ei nõua tagatiste olemasolu. Küll aga me ei saa garanteerida laenu andmist ilma konto väljavõtteta, kuna see läheb vastuollu vastutustundliku laenamise põhimõtetega. Iga laenuotsuse taga on põhjalik analüüs ning selleks võime me küsida ka konto väljavõtet. Ferratumi tagatiseta laen on vahemikus 50 kuni 3000 eurot. Tagatisete väikelaenu taotlemine Ferratum võimaldab tagatiseta laenu taotleda interneti (laenulimiit, tarbimislaen) või SMSi teel (kiirlaen). Tutvu meie veebilehel laenutingimustega ja leia endale sobiv summa ning periood. Oleme tööpäevadel avatud 9.00 - 19.00 ning nädalavahetusel 10.00 - 18.00. Väljaspool kontori lahtiolekuaegu saabunud laenutaotlused vaatame üle järgmise päeva hommikul. Kas teadsid, et uuele kliendile on Ferratum väikelaenud kiirlaen ja laenulimiit 30 päevaks 1€ fikseeritud tasuga? 

Sorry, there are errors on the page: