Taotle laenulimiiti.

Uutele klientidele laenulimiit 30 päevaks 0% intressiga!

Krediidi kulukuse määr on 26,85%-48,90% aastas.

Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 48,90 % aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2438,52 € (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress  40.4785%. Määr on arvestatud eeldusel, et laenulimiit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest laenulimiidi kasutusse võtmisest. Enne iga lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Esimene väljamakse tasuta, tasu rakendub alates teisest ülekandest Laenulimiidi kontolt oma arveldusarvele, 3% väljavõetavast summast. Laenulimiidi tagasimaksmise periood sõltub laenulimiidi summast, kliendi poolt tehtavate väljamaksete ning tagasimaksete summadest.

Miks taotleda Ferratumist laenu? 

Konto avamisel esimese väljamakse puhul on 30 päevaks intress 0%

Lepingutasu on 0 € ja esimene väljamakse samuti 0 €.

Igakuine kontohaldustasu - 0 €

Taotle mugavalt interneti teel!

01.

Vali summa

02.

Sisesta oma andmed ja kinnita taotlus.

03.

Laenuotsuse saad loetud minutitega.

Pangalaen Ferratumist

Meie missioon Ferratumis on lihtne – soovime et meie pakutav pangalaen oleks kõige kiirem, mugavam ja kiiret kasutajasõbralikum ning mis oleks kättesaadav ka nädalavahetustel. Vahel Sa vajad lihtsalt natuke lisaraha. Kiirelt. Seepärast olemegi loonud mugava ja paindliku laenutoote, mille abil saad kiirelt vajaliku lisaraha. Laenulimiit, tuntud samuti kui krediidikonto, krediidilimiit, toimib sarnaselt krediitkaardile. Sinu krediidikontole on seatud maksimaalne limit, mille piires Sa saad raha välja võtta. Seega on Sul alati rahatagavara olemas ootamatuteks olukordadeks. 

Krediidikonto – maksimaalne laenulimiit

Kiirlaen kodust lahkumata on parim valik kliendile. Uued Ferratumi kliendid saavad taotleda laenusid vahemikus 30 eurot kuni 3000 eurot. Taotlemine on kiire, lihne ja täiesti tasuta. Vali millist laenutoodet Sa just parasjagu vajad ning taotle kiirlaenu kodust lahkumata.

Vajalik info ja taotluse töötlemise aeg

Kasutades meie kõrgelt arenenud tehnoloogiat, saame me hinnata taotlusi kiirelt ja anda vastuse loetud minutite jooksul. Kiire laen tähendabki kiiret tegutsemist ja raha ülekannet.

Ei mingit paberimajandust, ei mingeid dokumendikoopiate saatmist füüsilisel kujul. Kõik saab tehtud interneti teel – saada taotlus, identifitseeri ID-kaardi või Mobiil-ID abiga. Seejärel läbi taotlus mõned virtuaalsed kontrollpunktid, et me saaksime Su laenutaotlust hinnata. Selleks kõigeks kulub vaid mõned minutid, et saaksid meilt tagasisidet oma krediidikonto taotluse kohta.  

Taotluse saamise lõpus on Sul vaja kinnitada, et soovid kindlasti just laenulimiidi kontot avada ning peale identifitseerimist me saaame e-mailile PIN-koodi. See tähendab, et saad juba meie kodulehel iseteenindus keskkonda sisse logida. See on kasulik meelde jätta – juhuks kui soovid tulevikus lisaraha oma laenulimiidi piires taotleda, siis saad seda teha oma isikukoodi ja PIN-koodiga iseteenindusse sisse logides. Kõlab ju lihtsalt, eks?

Millal ja kuidas Sa saad lisaraha?

Raha laekub Sinu isiklikule pangakontole peale seda, kui oleme laenutaotluse üle vaadanud ning Sina oled omalt poolt veel laenutaotluse kinnituskoodiga kinnitanud. Tavaliselt selleks üle 1-2 tunni ei kulu ning palju sõltub ka Sinu enda laenu kinnitamise kiirusest!

Palun pea meeles, et nädalavahetusel on meie klienditeenindus avatud tavapärasest lühemalt. Raha laekub aga klienditeeninduse tööajal sama kiirelt ka nädalavahetusel!

Ferratumi pangalaenu tagasimaksmine

Sinu laenu osamaksete tähtajaks on igal kuul üks ja sama kuupäev -  sama kuupäev, millal esimest korda avasid laenulimiidi konto. Tagasimakseid saad teha meie poolt ette antud summas ehk siis minimaalsete osamaksetena või soovi korrad saad ka tagastada ka suurema summa, kui arvel näidatud. See kõik on Sinu vaba valik – maksa kasvõi kogu laenulimiit korraga tagasi!

Varasema tagasimaksmise puhul me Sind ei “karista” – see tähendab, et mingeid leppetrahve me Sinu arvele ei lisa. See on hoopiski väga kasulik, kui saad laenu varem tagasi maksta – see tähendab, et hoiad raha kokku päevaintresside pealt.

Krediidikonto -  lisalaenu taotlemine

Juhul, kui Sa oled juba kord teinud krediidikonto väljamakseid oma, kuid selle kõik ka ilusti tagasi maksnud, siis võid Sa igal ajal uuesti sisse logida iseteenindusse ja uuesti kasutada ette antud limiidi piires lisaraha. Teistkordne taotlemine on veelgi lihtsam ja kiirem! Sa ei pea enam identifitseerima ning kinnituskoodi saatma. Lihtsalt saada laenutaotlus ja jää ootama raha laekumist oma pangakontole.

Ferratumis on see just nii lihtne.

Paindlik, kliendisõbralik, kiire laen Ferratumist. Tutvu juba täna.

Millal ja kuidas Sa saad lisaraha?

Laenulimiit on paindlik ja mugav alternatiiv kiirlaenule. Näiteks võib klient, kelle laenulimiit on 800 €, võtta täna laenu 550 € ja vajadusel nädala pärast veel 250 €. Laenulimiit määratakse kliendile vastavalt kliendi maksevõimele. Määratud limiidi piires on kliendil alati võimalik laenu võtta. Kasutatud laenulimiidi võib tagasi maksta korraga või osamaksetena 30 päevase intervalliga. Osamakse suurus on minimaalselt 5% kasutatud laenulimiidi summast koos arvestatud intressidega, kuid mitte vähem kui 10€. Laenulimiidi päevaintress on 0,1318 % laenujäägilt. Kasutamata ja tagasi makstud laenulimiidi piires saab alati täiendavalt laenu võtta. Laenulimiidi maksimaalne summa on 4000 €. Uutele klientidele on laenulimiit 30 päevaks 1€ fikseeritud tasuga!

  • Laen kuni 5000€                  
  • Tagasimakse perioodi üle otsustad ise                                       
  • Raha saad välja võtta terve summa või väiksemate osadena            
  • Minimaalne osamakse alates 10 eurost
  • Raha laekub kontole loetud minutite jooksul
  • Mugav lisalaenu taotlemine

Sorry, there are errors on the page: