Kiirlaen.

Kiirlaen mobiilist kuni 5000 €, tagasimakse 5000 €

Krediidi kulukuse määr on 26,85%-48,90% aastas.

Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 48,90 % aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2438,52 € (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress  40.4785%. Määr on arvestatud eeldusel, et laenulimiit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest laenulimiidi kasutusse võtmisest. Enne iga lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Esimene väljamakse tasuta, tasu rakendub alates teisest ülekandest Laenulimiidi kontolt oma arveldusarvele, 3% väljavõetavast summast. Laenulimiidi tagasimaksmise periood sõltub laenulimiidi summast, kliendi poolt tehtavate väljamaksete ning tagasimaksete summadest.

Miks taotleda Ferratumist laenu? 

Konto avamisel esimese väljamakse puhul on 30 päevaks intress 0%

Lepingutasu on 0 € ja esimene väljamakse samuti 0 €.

Igakuine kontohaldustasu - 0 €

Taotle mugavalt interneti teel!

01.

Vali summa

02.

Sisesta oma andmed ja kinnita taotlus.

03.

Laenuotsuse saad loetud minutitega.

Kiirlaen mobiilist kuni 5000€, tagasimakse 5000 €

Kiirlaenud internetist - taotle kiirelt ja mugavalt kodust lahkumata! Ferratum Bank pakkus varasemalt kiirlaenu kuni 300 eurot. Kiirlaenu me enam ei kahjuks ei paku, kuna see oli klientidele oluliselt kallima intressiga. Selle asemel on uudne laenutoode laenulimiit, mis on kliendile soodsam, suurema maksimaalse laenusummaga ning väga paindliku tagasimakse graafikuga. Uuele kliendile on kiirlaenu asendaja laenulimiidi taotlemine soodne ja mugav - taotledes uue kliendina kiirlaenu asemel kuni 5000 € laenulimiiti, on tagasimakstav summa 5000 €. Tagasimakse periood 30 päeva. 

Kiirlaen ja laenulimiit mõlemad sobivad ootamatute kulude finantseerimiseks. Miks valida kiirlaenu asemel laenulimiit? Ferratumi kiirlaen internetist on laenuliik, mis on oma olemuselt juba aegunud ning kliendile kallim kui laenulimiit. Ferratum pakub kiirlaenu asemel nüüd laenulimiiti 300 € asemel kuni 5000 € paindliku tagasimakse perioodiga. Sina ise otsustad, kas soovid laenulimiidi tagasi maksta 2 päeva, 14 päeva või nt 24 kuu jooksul. Laenuintressi pead tasuma vaid selle aja eest, mil laen on sinu käes kasutusel. Kui maksad kogu laenusumma varem ära, siis ei lisandu rohkem mingeid intressimakseid ega muid varjatuid kulutusi.

Miks peaksid valima meie laenulimiidi internetist? Ferratumist saad esimese laenu 0%  intressiga! Loe lähemalt siit, kuidas uus klient saab esimese laenu 30 päevaks intressivabalt: Laenulimiidi pakkumine

Meie kliendid

Meie kliendid on erinevad ja pärinevad kõikvõimalikelt ametialadelt. Ometigi on üks asi, mis neid kõiki ühendab – see on teadmine, et kui tegemist on rahaasjadega, siis Ferratumi mugavat taotletav kiirlaen on midagi, mille peale saab alati kindel olla.

Kiirus ja lihtsus

Hoolimata sinu olukorrast, tuleb ikka vahel ette, et sa vajad väikest rahasüsti. Kiiresti. Sellepärast olemegi loonud kiir ja mugava laenutaotlemise protsessi, mis tagab selle, et raha laekub sinu kontole loetud minutite jooksul. Kasutades kasvõi nutitelefoni abi, et laenu taotlus teele saada, on see kiire ja turvaline viis saada kiirelt raha.

Ootamatud väljaminekud

Kui Sul on ootamatud kulutused ees – olgu see siis hädavajalik auto hooldus või mõni kodumasin, mis on lakanud töötamast ning Sa tead, et Sa ei saa nende asjadega oodata järgmise palgapäevani, siis tea, et me oleme siin, et Sind aidata. Meie kiirlaen ilma kontoväljavõtteta tagab selle, et Sa saad vajalikul hetkel selle lisaraha, mida Sa vajad. Ferratumi abiga on Sul üks mure vähem.  

Ükskõik, milleks Sa lisaraha vajad

Meie kiirlaenud on mõldud ükskõik milleks Sa vajad: lennukipiletid, kodu renoveerimine, autoliisingu sissemaks või kasvõi pulmade planeerimine. Ükskõik, mis Su põhjused ka ei oleks - Ferratum on siin, et Sind aidata. Tagatiseta laen ilma kontoväljavõtteta on midagi, mida meie kliendid kõige enam soovivad. Küll aga ei saa me seda kliendile lubada, kuna see läheb vastuollu meie põhimõtetega. Ferraum on vastutustundlik laenaja ja see tähendab, et iga laenuotsuse taga on põhjalik analüüs. See aga omakorda nõuab tihtipeale kontoväljavõtte esitamist kliendi poolt. 

Võta ohjad enda kätte

Me mõistame, et igaühe tööasjad on unikaalsed ja tingimused samuti erinevad. Võib-olla Su tööaeg on paindlik ja toetab Sinu eluviise, mida Sa järgid. Võib-olla Sa töötad täistööajaga või ehk oled Sa meelega valinud omale vabakutselise töö, et saaksid rohkem elu nautida. Seoses tööaja ja eluviisidega, on igaühe sissetulekud ja rahavood väga varieeruvad ja unikaalsed. Avanss võib olla samuti abiks, kuid inimesed ei tihka oma tööandjatele märku anda, et neil on keerulised ajad ja seega on SMS laenud tihtipeale täiuslikud abimehed enne järgmist palgapäeva või siis, kui Sa ootad, millal Sinu tehtud töö eest arved tasutakse. Ferratumi abiga oled Sa alati kindlustatud.

Mida sa näed, selle ka saad

Meie kõikide laenutoodetega on hinnakujundus alati läbipaistev. Meie laenudel ei ole mingeid varjatuid tasusid – see mida sa näed graafikul, on nähtav ka sinu laenu tagasimakse kuupäeval. Tahad rohkem teada meie laenutingimuste kohta? Võta julgelt ühendust meie klienditeenindusega – meie professionaalsed konsultandid selgitavad tingimusi ning annavad nõu, millele peaksid tähelepanud pöörama enne lepingu sõlmimist.

Ferratumiga on see tõesti lihtne.

Sorry, there are errors on the page: