Refinantseerimine Ferratumi laenudega.

Kiirlaen mobiilist kuni 5000 €, tagasimakse 5000 €

Krediidi kulukuse määr on 26,85%-50,80% aastas.

Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 50,80 % aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2452,75 € (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress 41.7925 %. Määr on arvestatud eeldusel, et laenulimiit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest laenulimiidi kasutusse võtmisest. Enne iga lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Esimene väljamakse tasuta, tasu rakendub alates teisest ülekandest Laenulimiidi kontolt oma arveldusarvele, 3% väljavõetavast summast. Laenulimiidi tagasimaksmise periood sõltub laenulimiidi summast, kliendi poolt tehtavate väljamaksete ning tagasimaksete summadest.

Miks taotleda Ferratumist laenu? 

Konto avamisel esimese väljamakse puhul on 30 päevaks intress 0%

Lepingutasu on 0 € ja esimene väljamakse samuti 0 €.

Igakuine kontohaldustasu - 0 €

Taotle mugavalt interneti teel!

01.

Vali summa

02.

Sisesta oma andmed ja kinnita taotlus.

03.

Laenuotsuse saad loetud minutitega.

Refinantseerimine

Refinantseerimine tähendab olemasolevate laenude katmist teise laenuga. Tavaliselt refinantseeritakse olemasolevad laenud selleks, et saada paremaid laenutingimusi. Samuti kasutatakse refinantseerimist selleks, et pikendada laenu tagasimakse perioodi või saavutada kokkuhoidu kuumaksete pealt.

Refinantseerimise peale tasub mõelda siis, kui uuel laenul on soodsam intress või muud hüved. Samalaadse laenu refinantseerimisel teisega pole üldjuhul mõtet, kuna ka refinantseerimisega võivad kaasneda erinevad kulutused (lepingutasu vms).

Ferratumi refinantseerimine tähendab, et te peate ise tegema oma kontolt ülekanded teistele laenuandjatele. Me ei saa ülekandeid teha teise ettevõtte nimele, vaid kanname laenu otse taotleja kontole. Uurige täpselt järgi teiste laenuandjate käest, kui suured on teie kohustused nende ees. Küsige kogu võlgnevuse summat – intressid, lepingu ennetähtaegse lõpetamise tasud või muud tasud, mis võivad lisanduda, kui soovite lepingu lõpetada. Seejärel tehke Ferratumi kodulehel laenutaotlus sellele summale, mida teil vaja on, et teised võlgnevused tasuda. Meie soovitame laenu taotleda vaid selle summa ulatuses, mida teil konkreetselt vaja on. Laenutaotlusele tuleb vastus mõne minuti jooksul. Peale seda, kui laen on väljastatud, saate ise eelmistele laenuandjatele võetud kohustused täies ulatuses tagasi maksta. Seejärel saate maksta igakuiselt vaid Ferratumile ühe laenu kuumakse. 

Kindlasti arvestage ja kalkuleerige enne hoolega, kas refinantseerimine on üldse otstarbekas. Kalkuleerimisel saavad abiks olla ka meie spetsialistid. Meie teenindajad aitavad teid tööpäevadel 09.00 – 19.00 ning nädalavahetusel 10.00 – 18.00.

 

Sorry, there are errors on the page: