Kuidas laenu tagasi maksta?

Laen tuleb tagasi maksta arve alusel, mis saadetakse hiljemalt 15 tööpäeva jooksul Teie elukoha aadressile või kui taotlus on tehtud interneti teel, siis antud e-posti aadressile. Kui Te soovite saada arvet mingile teisele aadressile, siis tuleb Teil sellest koheselt teatada meie e-maili aadressile ferratum@ferratumbank.ee. Juhime Teie tähelepanu, et vastavalt lepingutingimustele tuleb laen tagasi maksta Teie enda nimel olevalt pangakontolt. Palun tasuge minimaalne osamakse PÄRAST arve väljastamist. Vastasel juhul, ei lähe ülekanne arvesse minimaalse osamakse tasumisena ning peale arve väljastamist tuleb minimaalne osamakse uuesti tasuda.

Maksa kaardiga

 
Panga rekvisiidid

Saaja: Ferratum Bank PLC
Arvelduskonto number: EE217700771003759894

Maksekorralduses palume kindlasti ära märkida viitenumber ja selgitusse lisada arve number. Juhime Teie tähelepanu, et Teie viitenumber jääb laenulimiidi puhul alati samaks.

Juhul kui Te ei ole arvet kätte saanud hiljemalt 15 tööpäeva jooksul peale laenusumma väljastamist, palume võtta ühendust klienditeenindusega. Arve mittekättesaamine ei vabasta kohustusest seda õigeaegselt tasuda.

Juhul kui olete sattunud makseraskustesse, siis palun võtke meiega koheselt ühendust telefonil 6652433 või e-maili aadressil volgnevus@ferratum.com. Tehke seda kindlasti, sest kui laen ei ole tähtajal tagastatud, antakse nõue edasi inkassofirmale, millega kaasnevad lisakulutused laenu tagasi nõudmise eest. Laenu tasumata jätmisel võivad Teil tulevikus tekkida raskused edaspidiste laenude taotlemistega teistest finantsasutustest.

 

 

Sorry, there are errors on the page: