Kuidas laenu tagasi maksta?


Laen tuleb tagasi maksta arve alusel, mis saadetakse hiljemalt 15 tööpäeva jooksul Teie elukoha aadressile või kui taotlus on tehtud interneti teel, siis antud e-posti aadressile. Kui Te soovite saada arvet mingile teisele aadressile, siis tuleb Teil sellest koheselt teatada meie e-maili aadressile ferratum@ferratumbank.ee. Juhime Teie tähelepanu, et vastavalt lepingutingimustele tuleb laen tagasi maksta Teie enda nimel olevalt pangakontolt.


Maksekorralduses palume kindlasti ära märkida viitenumber ja selgitusse lisada arve number. Juhime Teie tähelepanu, et Teie viitenumber ei ole personaalne, vaid muutub iga kord uut laenu võttes. Laenulimiidi puhul jääb viitenumber samaks.

Juhul kui Te ei ole arvet kätte saanud hiljemalt 15 tööpäeva jooksul peale laenusumma väljastamist, palume võtta ühendust klienditeenindusega. Arve mittekättesaamine ei vabasta kohustusest seda õigeaegselt tasuda.

Juhul kui olete sattunud makseraskustesse, siis palun võtke meiega koheselt ühendust telefonil 6 652 422 või e-maili aadressil ferratum@ferratumbank.ee. Tehke seda kindlasti, sest kui laen ei ole tähtajal tagastatud, antakse nõue edasi inkassofirmale, millega kaasnevad lisakulutused laenu tagasi nõudmise eest. Laenu tasumata jätmisel võivad Teil tulevikus tekkida raskused edaspidiste laenude taotlemistega teistest finantsasutustest.

Panga rekvisiidid

Saaja: Ferratum Bank PLC
Arvelduskonto number: EE217700771003759894

Laenulimiit

See summa saadaval vaid olemasolevatele klientidele.
Väljamaksetasu*: X
Päevaintress:
Maksimaalne KKM: X
Minimaalne periood: 3 kuud**
Või maksa tagasi 30 päeva jooksul: 0.00 €
Maksimaalne periood: 99 kuud**
 

Või maksa igakuiste maksetena

Esimene minimaalne makse: 0.00 €