Top 10 parimat reisisihtkohta 2019. aastal - kuidas leida soodsaid pakkumisi

Mees lennujaamas

Viimastel aastatel on soodsaid lennupakkumisi lisandunud hulgaliselt. Tänu alanevatele lennuhindadele on aina rohkematel tagasihoidliku sissetulekuga inimestel võimalik külastada oma kodumaast kaugemal asuvaid paiku. Otsustasime sind aidata mõningate soovitustega. Siin on kuumimad ja parima ligipääsuga reisisihtkohad, mida külastada 2019. aastal:

 

1 Wadi Rum, Jordaania

Wadi Rum on tuntud kui “Kuuorg” ning tegemist on Jordaania suurima taolise maastikuga, mis on lihvitud liivakivist ja graniidist. Näha võib Rooma arhitektuuri ja imetlusväärset maastikku. Kui oled vaadanud 1962. aasta filmi “Araabia Lawrence”, siis tead, millest räägin. Tegemist on ühe populaarseima reisisihtkohaga tänu trekkimisele, kaamelisõidule, hobusafarile ja luksuslikele matkapaikadele.

 

2 Kreeka

Kreeka mereäärsed kuurortid on alati olnud populaarsed reisisihtkohad, seega ka meie kaasasime Kreeka siia nimekirja. Ilm, toit, rannad ja selge vesi ning sõbralikud kohalikud inimesed on ühed peamised põhjused, miks inimesed naudivad paiku nagu Lefkada, Santorini või Rhodes.

 

3 Dubai, Araabia Ühendemiraadid

Dubai on Araabia Ühendemiraatide suurim ja enim asustatud linn. Võid oodata kuuma ilma aastaringselt, futuristlikku arhitektuuri ja ehtsat kosmopolitani, kus ainult väike osa rahvast on pärit Araabia Ühendemiraatidest. Muljetavaldavad ehitised nagu Burj Khalifa või Burj Al-Arab on selle “tulevikulinna” sümbolid.

 

4 Bali

Bali on Indoneesia saar ning ühtlasi ka erakordselt ilus saar. Tegemist on Indoneesia kõige olulisema turismipaigaga ning turism on ka paiga peamine sissetulekuallikas, moodustades umbes 80% majandusest. TripAdvisor on nimetanud Bali maailma parimaks reisisihtkohaks oma “reisija valiku” auhinnaga.

 

5 Maldiivid

Maldiivid, 1192 korallsaarest koosnev saarestik, asub umbes 1000 kilomeetrit Aasiast lõunapool. Kuni hiljutise ajani oli tegemist üsna tundmatu paigaga. Eksootiline maastik, kuum kliima ja hämmastavad vaated muudavad selle paradiisilaadseks romantiliseks sihtkohaks.

 

6 Mauritius

Mauritius on Aafrika lähedal India ookeanis asuv saareriik. Turistid saavad nautida mõnusaid päikeselisi päevi eksootilistel randadel lõõgastudes. Kui Maldiivid pole sinu maitse järgi, on Mauritius sulle igati sobiv. Riigi troopiline taimestik põimub järskude mäenõlvadega, mis on loodud vulkaanide poolt.

 

7 Iisrael

Iisrael on pikka aega olnud mõnes mõttes usklik turismipaik palveränduritele, kes soovivad külastada pühapaika Jeruusalemmas. Iisraeli mahe kliima, maitsev toit ja soodsad lennupiletid ning 3 suurima linna Tel Avivi, Jeruusalemma ja Haifa paiknemine on põhjused, miks ei tasuks seda sihtpaika 2019. aastal kindlasti vahele jätta.

 

8 Tai

Olgu su soov leida eksootilisi randu, kultuurilisi vaatamisväärsuseid või nautida suurlinna melu, Tai pakub kõike. Taimaa peamised võlud on sajad troopilised saared, arheoloogilised paigad, hämmastavad paleed ja templid ning põnev pealinn Bangkok.

 

9 Puerto Rico

Puerto Rico on sihtkoht, millele paljud enam ei mõtle peaaegu kaks aastat tagasi toimunud orkaani tõttu, mis riiki raputas. Nüüd on aga paik hakkanud taas turiste tervitama. Nagu enamus teisi selles nimistus olevaid riike on ka selle riigi peamine võlu selle eksootiline loodus.

 

10 Saksamaa

Saksamaa on Euroopa üks jõukamatest riikidest ning seetõttu on riigis mitmeid linnu, mis on väärt külastamist. Jõukus tähendab ka seda, et on rohkelt paiku, mida vaadata. Linnad nagu Münhen, Berliin, Frankfurt, Köln ja Hamburg on rikkaliku ajaloo ja kultuuriga ning pakuvad ka parima kvaliteediga õlut.

 

Nüüd, kus sul on järgmise lennu jaoks pisut inspiratsiooni, on aeg lend broneerida. Paigad nagu Momondo, Skyscanner või Kiwi.com pakuvad hulgaliselt soodsa hinnaga reise. Uuri lende vähemalt kuu aega ette ja otsi parim võimalik edasi-tagasi lend.