Kiirlaenud sularahas.

Kiirlaen mobiilist kuni 5000 €, tagasimakse 5000 €

Krediidi kulukuse määr on 26,85%-48,90% aastas.

Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 48,90 % aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2438,52 € (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress  40.4785%. Määr on arvestatud eeldusel, et laenulimiit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest laenulimiidi kasutusse võtmisest. Enne iga lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Esimene väljamakse tasuta, tasu rakendub alates teisest ülekandest Laenulimiidi kontolt oma arveldusarvele, 3% väljavõetavast summast. Laenulimiidi tagasimaksmise periood sõltub laenulimiidi summast, kliendi poolt tehtavate väljamaksete ning tagasimaksete summadest.

Miks taotleda Ferratumist laenu? 

Konto avamisel esimese väljamakse puhul on 30 päevaks intress 0%

Lepingutasu on 0 € ja esimene väljamakse samuti 0 €.

Igakuine kontohaldustasu - 0 €

Taotle mugavalt interneti teel!

01.

Vali summa

02.

Sisesta oma andmed ja kinnita taotlus.

03.

Laenuotsuse saad loetud minutitega.

Oleme peatanud kiirlaenude väljamaksmise alates 04.09.2018. Põhjus, miks me edaspidi enam kiirlaenu ei väljasta, on selles, et meil on olemas kliendi jaoks soodsam ja paindlikum alternatiiv – laenulimiit. Laenulimiiti saab samuti taotleda meie veebilehelt või iseteeninduskeskkonnast, laenusumma 30-5000 eurot. Maksimaalne laenusumma on 10 korda suurem seni pakutud kiirlaenust.

Laenulimiidi tagasimakse periood ei ole kindlaks määratud, kuna laenulimiidi puhul saab tagasimakstud summa uuesti kasutusele võtta. Klient saab ise otsustada, millise perioodi jooksul ta soovib laenu tagasi maksta. Igakuiselt peab sellisel juhul tasuma vähemalt arvel näidatud minimaalse osamakse.

Lisaks puudub laenulimiidiga kohustus esitada käendusleping. Samuti on intressiarvetus kliendi jaoks soodsam – juhul kui klient soovib tasuda laenu 10 päeva pärast laenu väljastamist, siis intressiarvestus toimub vaid kasutusel olnud 10 päeva eest. Lisatasusid ennetähtaegse tagastamise eest ei lisandu.

Kiirlaenud sularahas

Kiirlaenud sularahas on mugav variant nendele, kellel on elukoha läheduses postkontor, kuid puudub pangaautomaat. Ferratumist ei saa enam kiirlaenu sularahas taotleda. Laenu saab laenu taotleda vaid internetis ning laenusummad kantakse kliendile ülekandega.

Sorry, there are errors on the page: