Naine peseb akent

Ah seda kevade saabumist! Sinine taevas, pikemad päevad ja soojem ilm on tulemas. Meist paljude jaoks tähendab kevad ka seda, et käes on aeg suurpuhastuse jaoks.

Lisaks oma eluruumi suurpuhastusele on kevade saabumine ka parim aeg endale üks suurpuhastus teha - nii füüsiliselt kui ka vaimselt.

Siin on 5 viisi, kuidas saate oma elu sel kevadel täielikult värskendada:

1. Vana välja, uus sisse

Kõige populaarsem suurpuhastuse vorm on oma maja või korteri süvitsi puhastamine. Kevadine koristus tähendab tolmu ja ämblikuvõrkude ära pühkimist, asjade korrastamist, asjade põrandalt ärapanemist ning nende ladustamist.

Lisaks tolmu pühkimisele on kevad ka parim aeg selleks, et vaadata üle asjad, mis töötavad, mis ei tööta ja mis vajavad väljavahetamist. Võib-olla on see mikrolaineahi, mis enam ei tööta, toiduvalmistamisseadmete asendamine, akende parandamine, uute laevelampide paigaldamine või madratsi väljavahetamine. Milline vajadus see iganes olla võib, vana uuega asendamine saab süstida uut elu sinu majja või korterisse.

2. Loo tervislikud harjumused

Sama oluline kui oma eluruumi korrastamine, on ka oma meeltes asjade korda sättimine.

Kevad on suurepärane aeg, et luua positiivseid harjumusi. Hästi söömine, igal ööl seitse tundi magamine ja regulaarne trenni tegemine paneb meid ennast hästi tundma - seda nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Ehk tähendavad tervislikud harjumused jalgsi või rattaga tööle minemist, jõusaali liikmekaardi ostmist või iga päev kiirtoidu asemel tööle tervisliku lõunasöögi kaasa võtmist.

Soojema ilmaga tunneme me end motiveeritumana, et saada vormi ja tervislikuks. Kasutage oma taasleitud motivatsiooni ära.

3. Renoveeri ja kujunda ümber

Oma heledamate päevadega kujutab kevad endast ka võimalust oma eluruume renoveerida ja ümber kujundada. Ehk on see värske värvikihi lisamine seintele või

seinte värvimine uue kireva värviga, mõne kunstiteose ostmine, mööbli ümberkorraldamine rohkema ruumi saamiseks või uue köögi paigaldamine.

Kuidas saaks sinu eluruum olla mugavam, energeetilisem ja kutsuvam?

4. Oma keha vabastamine mürkidest

Kui otsid viisi, kuidas kevadel oma sammud erksamaks saada, ei ole selleks paremat viisi kui oma keha mürkidest vabastamine ette võtta.

Värskete mahlade ja taimeteede joomine, rohkemate värskete puu- ja köögiviljade söömine, valge suhkru kõrvaldamine oma toitudest, valge jahu ja valge leiva vähendamine oma dieedis, vähema liha ja piimatoodete söömine ja probiootikumide nagu näiteks jogurti tarbimine aitab eemaldada kehast toksiinid ja laseb sul end täiesti uuena tunda.

5. Puhastage oma meel

Vahest on aga ülim kevadine puhastus oma meelte kevadine suurpuhastus.

On näidatud, et regulaarne meditatsioon ja teadlikkus vähendavad stressi, ärevust, depressiooni ja väsimust ning suurendavad õnnetunnet.

Sellised rakendused nagu Headspace ja Calm on võimsad vahendid, mis saavad aidata sul regulaarseid tavasid kerge vaevaga oma ellu rakendada.

Kevadiselt tegudele

Olgu vaja vahetada välja asjad, mis enam ei tööta, osta uus mahlapress, et alustada oma keha vabastamist mürkidest, parandada vigased aknakatted või renoveerida oma eluruum, meie Ferratumi laenulimiidiga saame sind aidata.

Meie sama päeva laenud on kiireim ja kõige kergemini kättesaadav viis vahendeid leida. Täitke meie kergesti kasutatava mobiilirakenduse või veebilehe abil taotlus ühe meie veebilaenu jaoks. Pabereid ei ole vaja määrida.

Taotlemine on täiesti tasuta ning see ei kohusta teid veel millekski. Peale taotlemist saate laenutaotlusele vastuse ning saate veel oma taotlust vajadusel muuta. Laenutaotluse otsus tuleb loetud minutite jooksul. Kui tegemist on heakskiiduga, siis saate vajamineva raha samuti loetud minutite jooksul.

Alusta oma kevadet õigesti - tutvu tingimustega veebilehel www.ferratum.ee

 Hinnake Meid! Palun hinnake vestlust, et saaksime pakkuda paremat teenindust. +